Dodaj do ulubionych

Wiecie, jaka awaria???? :/

    • huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 18.01.06, 03:04
      po parę razy ten sam post wysyła!
    • huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 18.01.06, 03:04
      po parę razy ten sam post wysyła!
    • huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 18.01.06, 03:04
      po parę razy ten sam post wysyła!
    • huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 18.01.06, 03:04
      po parę razy ten sam post wysyła!
      • huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 18.01.06, 03:09
        :DDD
    • yavorius wiemy:/ 18.01.06, 08:22
      W nagłówku RU nie ma smaru jezdnego
      • szprota nieprawda 18.01.06, 12:16
        już jezd.
        • yavorius ale 18.01.06, 12:31
          Czemu jest jakieś dziwne "yavo", a nie "smar jezdny" ?
          • szprota abo 18.01.06, 12:32
            częściej zmieniacie nazwy forów niż właścicieli tychże :P
            • huann etam /równie często ;p 18.01.06, 12:33
    • huann wiemy :/ 18.01.06, 12:28
      to, ze jakieś forum należy do uzkukro to jeszcze nie znaczy, że ma być
      niepodlinkowane na Rudziobku!
      • szprota ja juz się gubię 18.01.06, 12:31
        ktore to jest uzurkro?
        • huann jak 18.01.06, 12:33
          TO !!!<a href="https://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=36325">TO !!!</a>
          • szprota dobra 18.01.06, 13:00
            ośmielę się zauważyć, że muszę mocno lawirować, by nie dostać w łeb komunikatem
            "przekroczona dlugość pola opis"
            :P
            • huann pisz skrótami! 18.01.06, 13:02
              kto opisem skrótuje ten przed monitorem nocuje!
              czy coś.
    • huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 21.01.06, 23:17
      latający rosomak (23:16)
      sprawa wzięła w web
      Huann (23:16)
      i dostała niezłe lan-IE
    • szprota Wiecie, jaka awaria???? :/ 26.01.06, 12:57
      sajfaj ma spłaszczone w pionie międzymordzie!
      • b00g13 Re: Wiecie, jaka awaria???? :/ 26.01.06, 23:27
        I nawet położenie monitora na boku nie skutkuje :(
        • meteor2017 Dementuję 27.01.06, 09:40
          To tylko halucynacja Orchi z powodu przedawkowania kawy. Poziom kofeiny we krwi
          juz sie ustabilizowal na normalnym poziomie 14%
          • meteor2017 Repetuję mój miecz świetlny 27.01.06, 19:51
            Aaaaaaa!!! Jodzon napisał "NADCHODZĄ ZMIANY" i oto skutki... Ja się boję.
            • meteor2017 Wyznanie milosci,czyli zmiana komunikatu na sajfaj 29.01.06, 13:00
              Generał Jodzon w koncu zmuszony zostal dopasc silniki portalu, aby ostatecznie
              przemianowac je na naped ostateczny. W zwiazku z tym, w dniu dzisiejszym moga
              wystąpic znaczace przerwy w działaniu.

              Dla maksymalnie wkurzonych moje gg: 1274253

              Dla mniej wkurzonych: Kocham Was. Musicie mi uwierzyc...
              • mrb4 Re: Wyznanie milosci,czyli zmiana komunikatu na s 29.01.06, 13:23
                My też Cię kochamy i wierzymy. :)))

                (Hłe, hłe. Chciałem wkleić to samo).
    • b00g13 TO ŻYYYYYYYYYYYYYYYYJEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEE!!! 30.01.06, 01:47
      I mam winkiel i trzy wiorsty piachu i pojawił się światak i wróci mroczny
      tamburyn i trąbka borsuka i będzie rewolucja ::::DDDD
    • yavorius Wiemy! 30.01.06, 13:35
      Co to:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=35841699
      robi na oślej?
      • huann coorvah! 30.01.06, 13:56
        giną sRU wątki! D;

        JAKTO !!!
        • huann choć treść sie zachowa: 30.01.06, 14:02
          • Gray!
          keridwen 29.01.06, 17:24 + odpowiedz

          odbierz maila.
          • yavorius Niech Szprota poprosi Jabbura 30.01.06, 14:05
            o przeniesienie z oślej na Łódź
            • huann jak znajdzie chWilę TRZasu /pewnie nie dziś :/ 30.01.06, 14:07

              • szprota jednak się znalazł [poprosiłam] 30.01.06, 19:21

      • szprota jak to co 30.01.06, 19:19
        pokazuje pani admin na Łodzi, że niu niu nie przenosimy wątków z Łodzi na RU.
        kurwa.
        • aard Aha 31.01.06, 11:37
          No to w sumie żadna awaria, jeno porządek. A porządek musi być! :p
          • szprota tam od razu porządek 01.02.06, 10:55
            dtychczas go nie było i komu to przeszkadzało?
            • aard nie od razu porządek uzyskano 01.02.06, 16:54
              komu przeszkadzało? Nie wiem! :p
    • huann DZIEJĄ SIĘ DZIWNE RZECZY! 30.01.06, 14:08
      chrońcie nadzioby !!! :>>>
    • huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 08.02.06, 21:35
      najdalej za 2501 lat nie będzie istniał żaden z obecnych obecnie na RU wątków!
      albowiem nawet podbijając najoszczędniej jak tylko sie da, a więc raz do roku
      najmniejszy z wątków, np. obecnie WąTkacza, najdalej za 2500 lat i tak osiągnie
      on maksymalną liczbę wpisów równą 2500 i po następnym roku ulegnie archiwizacji!

      spieszmy się powoli tak szybko!
      • dziad_borowy Na szczęście zostaną nam jeszcze ihahaaaaaaaa 08.02.06, 23:46
        inne watki wtedy. Tysiace lat przed nami. Niechaj nam sie darzy.
        Dzierżżżż!!!
      • aard Wiecie, jaka awaria???? :/ 09.02.06, 10:15
        A to mi przypomina, że ok. 2012 roku przestanie ponoć działać e-mail. W tej
        chwili 60% maili to spam. W 2012 będzie 99,9%, co oznacza, że do tego czasu
        ruch w sieci wzrośnie kilkusetkroć i sieć najpierw dramatycznie zwolni, a potem
        padnie.

        Spieszmy się wysyłać maile, tak wolno dochodzą!!
        • szprota a właśnie 09.02.06, 12:06
          Aardzisko, odbierz mejla :P
          • aard co to ja miałem takie dobre...? 09.02.06, 14:32
            aha, pamięć :)
            Odebrałem (chyba?), odpisałem (chybiej?)
    • szprota1 Re: Wiecie, jaka awaria???? :/ 16.02.06, 00:27
      Mi się przyjaciele nie dodają!
    • huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 17.02.06, 20:11
      Łódź (1398) Forum Łódź


      Na forum publikujemy własne zdjęcia, których tematyka jest związana z naszym
      regionem. Fotografie muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
      Poznaj FAQ forum. Linki do innych galerii zdjęć
      Tym forum opiekują się por_borewicz i szakal_el.


      + dodaj swoją reklamę


      Sortuj według: daty ostatniego listu daty założenia wątku liczby
      wypowiedzi tematu autora + rozpocznij nowy wątek


      • Architektura (2) (2) szakal_el 14.02.06, 22:51
      • ARCHITEKTURA (91) por_borewicz 17.02.06, 19:53
      • Linki do galerii zdjec na innych serwerach. (25) por_borewicz 17.02.06,
      19:44
      • Łódź zimą (66) yavorius 16.02.06, 00:43
      • Zagadka :) (9) marekwojciechowski 16.02.06, 00:20
      • Widok z okna (2) (75) por_borewicz 16.02.06, 00:10
      • Z lotu ptaka (11) Gość: Michał 17.02.06, 10:37
      • Gdzie to jest? (4) looka 15.02.06, 23:51
      • Zdjecia Łodzianek (9) diogenespies 16.02.06, 23:48
      • Łódzkie klimaty/przeniesione/ (79) diogenespies

      daty, daty, daty...
    • yavorius Re: Wiecie, jaka awaria???? :/ 22.02.06, 13:07
      Nie można wysłać wiadomości. Za dużo wielkich liter w temacie. Ocipieli :/
      • lolik2 faktycznie 22.02.06, 13:45
        pojebało ich!
        i nie będzie ogłoszenia...
      • aard AdminKURWA!!!! 22.02.06, 14:09


        No i po OGŁOSZENIACH :(((
      • aard Dodajmy że 22.02.06, 14:13
        co chwilę mnei wylogowuje. KURWA!!!!!!
      • aard Zadem mamy odpowiedź 23.02.06, 11:59
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=13368939&wv.x=2&a=37354752
    • huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 24.02.06, 01:04
      w końcu ani pączka w tłusty czwartek nie zjadłem!
      dobrze, że choć półtorej porcji w sphinxie (dzięki Ci Mag.gie!Aardowi teżr!)
    • yavorius Awaria 02.03.06, 12:56
      Dlaczego ja nie znam osobiście autora tego wpisu?
    • huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 05.03.06, 01:42
      zniknęły gdzieś najstarsze OGŁOSZENIA!
      czyżby nie dość, że się dawno skończyły, to jeszcze dziś zarchiwizowały? ;((
    • szprota Wiecie, jaka awaria???? :/ 20.03.06, 12:20
      no idlaczego zrzedłam?
      • szprota no i 20.03.06, 12:22
        jesteśmysiódmi na kulturze, kurwa
        • aard i to w dwóch kategoriach! 21.03.06, 09:17
          bo wiekowej też. A czym się mierzy aktywność? Liczbą postów w... jakim ostatnim
          okresie?

          Trzeba H8reda wynająć?
          • szprota jak zwał tak zwałka 21.03.06, 16:58
            Hejta trzeba wynająć na pewno :)
            • aard ale czy zasady gdzeiś OGŁOSZONO? /ni? 29.03.06, 14:32

              • szprota nigdziem ich nie widziała 29.03.06, 14:51
                co nie oznacza, że nie istnieją.
                • aard a tak BTW 28.04.06, 17:30
                  to jesteśmy już czwarci. Czy nie aby od przedwczoraj wieczorem...? ;PPP
                  • aard jesteśmy nadal czwarci 29.04.06, 17:29
                    JAKTO?!
                    • huann zmieniają nad ranem 29.04.06, 17:33
                      przychodzą w ciemności tacy i śrub-śrub, zamieniają tablice.


                      dzierżkubełek z czworokątnąotolaryngologią!
                      • aard no to 29.04.06, 17:58
                        poszczekajmy na dorobek i urobku :)
                        • aard no to 30.04.06, 14:16
                          jesteśmy trzeci :)
        • aard nadal trzeci 04.05.06, 18:31
          całe życie trzeci? Trza naspamować :)
        • aard Nadal trzeci 05.05.06, 19:28
          dwa pierwsze też wyraźnie nie próżnują :p
        • aard całe życie trzeci? 06.05.06, 16:32
          kiedy ich wreszcie wyprzedzimy, kurwa?!
        • aard no, ciekawe, jak będzie jutro? /:) 06.05.06, 23:02

          • aard jesteśmy drudzy! 07.05.06, 11:05
            jednak wczorajsza akcja spamerka zaprocentowała. tak 3mać! :)
        • aard no i 10.05.06, 17:51
          jesteśmy pierwsi!!! :))))
          forum.gazeta.pl/forum/0,46581,1540807.html?x=1357236
          I tak ma zostać L:~}
    • huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 20.03.06, 18:38
      jeszcze w sprawie dużych liter w tytule, ale na szczęście nas to nie dotyczy:


      img164.imageshack.us/img164/659/litery4af.jpg
    • yavorius he he he he he 23.03.06, 12:20
      Mam księgę gości w wizytówce, o tu:

      ludzie.gazeta.pl/yavorius/0,0.html
      Pod przyjaciółmi, na samym dole ;D
      • ukalo ożesztywmordę 23.03.06, 19:56
        Tam jest moja fotka!
        • szprota o 23.03.06, 20:50
          moja też :D
    • yavorius kodeks pracy 13.04.06, 08:36
      "Każde święto wystepujące w okresie rozliczeniowym i przypadające w innym dniu
      niż niedziela obniża wymiar czasu pracy o 8 godzin. Jeżeli jednak w tygodniu,
      obejmującym siedem dni od poniedziałku do niedzieli, wystąpią dwa święta w inne
      dni niż niedziela, obniżenie wymiaru czasu pracy o 8 godzin następuje tylko z
      tytułu jednego z tych świąt".

      Wychodzi z tego że 1 lub 3 maja trzeba będzie odpracować. Fajniutko.
      • lolik2 albo 13.04.06, 08:57
        wziąć urlop za darmo :/
        • szprota hm 13.04.06, 19:58
          nam oddają.
      • aard hehe, wychodzi na to 28.04.06, 17:33
        że moja firma o tym nie słyszała. I niech tak zostanie :p
    • jejowannabe Wiecie, jaka awaria? 13.04.06, 16:54
      Dopiero teraz zlapalem ze wilk co sika i kuca
      sika i kuca na stronie 225 Finnegansów, gdzie
      wilk ("Warewolff! Olff!") sika ("he make peace")
      i kuca ("ankered on his hunkers"). Prosze wilka
      co sika i kuca zeby dal glos egzegezą.

      rycerz Ni jest na tej samej stronie, z przypissem
      "ni [Chinese] = to urinate".
      • wilk.co.sika.i.kuca Re: Wiecie, jaka awaria? 13.04.06, 21:27
        jejowannabe napisał:

        > Dopiero teraz zlapalem ze wilk co sika i kuca
        > sika i kuca

        złapał wilka razy kilkanaście a tu wilków cała wataha!
    • szprota Wiecie, jaka awaria???? :/ 13.04.06, 21:51
      wkurzam kogoś!
      Yavorku, może założymy klub Nieprzystosowanych Społecznie Adminów Społecznych?
      [Gray i Zamek welcome to the club ofc moja skakać twoja kiszkę pompować weźmisz
      czarną kurę]
      • yavorius Re: Wiecie, jaka awaria???? :/ 14.04.06, 08:10
        ratuluję! G!
    • aard Wiecie, jaka awaria???? :/ 30.04.06, 20:18
      aard ma dopiero od czterech dni net w domu,
      a forum już się niemożebnie ślimaczy :p
      • aard o, już trochę lepiej /:) 30.04.06, 20:19

      • szprota o. 01.05.06, 15:21
        Aard zepsuł forum z tego wynika!
        • aard z tego 04.05.06, 18:30
          no cóz, taki jego (forum? aarda?) los...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka