huann wiemy :/ 18.01.06, 12:28 to, ze jakieś forum należy do uzkukro to jeszcze nie znaczy, że ma być niepodlinkowane na Rudziobku! Odpowiedz Link
huann jak 18.01.06, 12:33 TO !!!<a href="https://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=36325">TO !!!</a> Odpowiedz Link
szprota dobra 18.01.06, 13:00 ośmielę się zauważyć, że muszę mocno lawirować, by nie dostać w łeb komunikatem "przekroczona dlugość pola opis" :P Odpowiedz Link
huann pisz skrótami! 18.01.06, 13:02 kto opisem skrótuje ten przed monitorem nocuje! czy coś. Odpowiedz Link
huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 21.01.06, 23:17 latający rosomak (23:16) sprawa wzięła w web Huann (23:16) i dostała niezłe lan-IE Odpowiedz Link
szprota Wiecie, jaka awaria???? :/ 26.01.06, 12:57 sajfaj ma spłaszczone w pionie międzymordzie! Odpowiedz Link
b00g13 Re: Wiecie, jaka awaria???? :/ 26.01.06, 23:27 I nawet położenie monitora na boku nie skutkuje :( Odpowiedz Link
meteor2017 Dementuję 27.01.06, 09:40 To tylko halucynacja Orchi z powodu przedawkowania kawy. Poziom kofeiny we krwi juz sie ustabilizowal na normalnym poziomie 14% Odpowiedz Link
meteor2017 Repetuję mój miecz świetlny 27.01.06, 19:51 Aaaaaaa!!! Jodzon napisał "NADCHODZĄ ZMIANY" i oto skutki... Ja się boję. Odpowiedz Link
meteor2017 Wyznanie milosci,czyli zmiana komunikatu na sajfaj 29.01.06, 13:00 Generał Jodzon w koncu zmuszony zostal dopasc silniki portalu, aby ostatecznie przemianowac je na naped ostateczny. W zwiazku z tym, w dniu dzisiejszym moga wystąpic znaczace przerwy w działaniu. Dla maksymalnie wkurzonych moje gg: 1274253 Dla mniej wkurzonych: Kocham Was. Musicie mi uwierzyc... Odpowiedz Link
mrb4 Re: Wyznanie milosci,czyli zmiana komunikatu na s 29.01.06, 13:23 My też Cię kochamy i wierzymy. :))) (Hłe, hłe. Chciałem wkleić to samo). Odpowiedz Link
b00g13 TO ŻYYYYYYYYYYYYYYYYJEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEE!!! 30.01.06, 01:47 I mam winkiel i trzy wiorsty piachu i pojawił się światak i wróci mroczny tamburyn i trąbka borsuka i będzie rewolucja ::::DDDD Odpowiedz Link
yavorius Wiemy! 30.01.06, 13:35 Co to: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=35841699 robi na oślej? Odpowiedz Link
huann choć treść sie zachowa: 30.01.06, 14:02 • Gray! keridwen 29.01.06, 17:24 + odpowiedz odbierz maila. Odpowiedz Link
yavorius Niech Szprota poprosi Jabbura 30.01.06, 14:05 o przeniesienie z oślej na Łódź Odpowiedz Link
szprota jak to co 30.01.06, 19:19 pokazuje pani admin na Łodzi, że niu niu nie przenosimy wątków z Łodzi na RU. kurwa. Odpowiedz Link
aard Aha 31.01.06, 11:37 No to w sumie żadna awaria, jeno porządek. A porządek musi być! :p Odpowiedz Link
szprota tam od razu porządek 01.02.06, 10:55 dtychczas go nie było i komu to przeszkadzało? Odpowiedz Link
huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 08.02.06, 21:35 najdalej za 2501 lat nie będzie istniał żaden z obecnych obecnie na RU wątków! albowiem nawet podbijając najoszczędniej jak tylko sie da, a więc raz do roku najmniejszy z wątków, np. obecnie WąTkacza, najdalej za 2500 lat i tak osiągnie on maksymalną liczbę wpisów równą 2500 i po następnym roku ulegnie archiwizacji! spieszmy się powoli tak szybko! Odpowiedz Link
dziad_borowy Na szczęście zostaną nam jeszcze ihahaaaaaaaa 08.02.06, 23:46 inne watki wtedy. Tysiace lat przed nami. Niechaj nam sie darzy. Dzierżżżż!!! Odpowiedz Link
aard Wiecie, jaka awaria???? :/ 09.02.06, 10:15 A to mi przypomina, że ok. 2012 roku przestanie ponoć działać e-mail. W tej chwili 60% maili to spam. W 2012 będzie 99,9%, co oznacza, że do tego czasu ruch w sieci wzrośnie kilkusetkroć i sieć najpierw dramatycznie zwolni, a potem padnie. Spieszmy się wysyłać maile, tak wolno dochodzą!! Odpowiedz Link
aard co to ja miałem takie dobre...? 09.02.06, 14:32 aha, pamięć :) Odebrałem (chyba?), odpisałem (chybiej?) Odpowiedz Link
szprota1 Re: Wiecie, jaka awaria???? :/ 16.02.06, 00:27 Mi się przyjaciele nie dodają! Odpowiedz Link
huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 17.02.06, 20:11 Łódź (1398) Forum Łódź Na forum publikujemy własne zdjęcia, których tematyka jest związana z naszym regionem. Fotografie muszą zostać zaakceptowane przez moderatora. Poznaj FAQ forum. Linki do innych galerii zdjęć Tym forum opiekują się por_borewicz i szakal_el. + dodaj swoją reklamę Sortuj według: daty ostatniego listu daty założenia wątku liczby wypowiedzi tematu autora + rozpocznij nowy wątek • Architektura (2) (2) szakal_el 14.02.06, 22:51 • ARCHITEKTURA (91) por_borewicz 17.02.06, 19:53 • Linki do galerii zdjec na innych serwerach. (25) por_borewicz 17.02.06, 19:44 • Łódź zimą (66) yavorius 16.02.06, 00:43 • Zagadka :) (9) marekwojciechowski 16.02.06, 00:20 • Widok z okna (2) (75) por_borewicz 16.02.06, 00:10 • Z lotu ptaka (11) Gość: Michał 17.02.06, 10:37 • Gdzie to jest? (4) looka 15.02.06, 23:51 • Zdjecia Łodzianek (9) diogenespies 16.02.06, 23:48 • Łódzkie klimaty/przeniesione/ (79) diogenespies daty, daty, daty... Odpowiedz Link
yavorius Re: Wiecie, jaka awaria???? :/ 22.02.06, 13:07 Nie można wysłać wiadomości. Za dużo wielkich liter w temacie. Ocipieli :/ Odpowiedz Link
aard Zadem mamy odpowiedź 23.02.06, 11:59 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=13368939&wv.x=2&a=37354752 Odpowiedz Link
huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 24.02.06, 01:04 w końcu ani pączka w tłusty czwartek nie zjadłem! dobrze, że choć półtorej porcji w sphinxie (dzięki Ci Mag.gie!Aardowi teżr!) Odpowiedz Link
huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 05.03.06, 01:42 zniknęły gdzieś najstarsze OGŁOSZENIA! czyżby nie dość, że się dawno skończyły, to jeszcze dziś zarchiwizowały? ;(( Odpowiedz Link
aard i to w dwóch kategoriach! 21.03.06, 09:17 bo wiekowej też. A czym się mierzy aktywność? Liczbą postów w... jakim ostatnim okresie? Trzeba H8reda wynająć? Odpowiedz Link
aard a tak BTW 28.04.06, 17:30 to jesteśmy już czwarci. Czy nie aby od przedwczoraj wieczorem...? ;PPP Odpowiedz Link
huann zmieniają nad ranem 29.04.06, 17:33 przychodzą w ciemności tacy i śrub-śrub, zamieniają tablice. dzierżkubełek z czworokątnąotolaryngologią! Odpowiedz Link
aard jesteśmy drudzy! 07.05.06, 11:05 jednak wczorajsza akcja spamerka zaprocentowała. tak 3mać! :) Odpowiedz Link
aard no i 10.05.06, 17:51 jesteśmy pierwsi!!! :)))) forum.gazeta.pl/forum/0,46581,1540807.html?x=1357236 I tak ma zostać L:~} Odpowiedz Link
huann Wiecie, jaka awaria???? :/ 20.03.06, 18:38 jeszcze w sprawie dużych liter w tytule, ale na szczęście nas to nie dotyczy: img164.imageshack.us/img164/659/litery4af.jpg Odpowiedz Link
yavorius he he he he he 23.03.06, 12:20 Mam księgę gości w wizytówce, o tu: ludzie.gazeta.pl/yavorius/0,0.html Pod przyjaciółmi, na samym dole ;D Odpowiedz Link
yavorius kodeks pracy 13.04.06, 08:36 "Każde święto wystepujące w okresie rozliczeniowym i przypadające w innym dniu niż niedziela obniża wymiar czasu pracy o 8 godzin. Jeżeli jednak w tygodniu, obejmującym siedem dni od poniedziałku do niedzieli, wystąpią dwa święta w inne dni niż niedziela, obniżenie wymiaru czasu pracy o 8 godzin następuje tylko z tytułu jednego z tych świąt". Wychodzi z tego że 1 lub 3 maja trzeba będzie odpracować. Fajniutko. Odpowiedz Link
aard hehe, wychodzi na to 28.04.06, 17:33 że moja firma o tym nie słyszała. I niech tak zostanie :p Odpowiedz Link
jejowannabe Wiecie, jaka awaria? 13.04.06, 16:54 Dopiero teraz zlapalem ze wilk co sika i kuca sika i kuca na stronie 225 Finnegansów, gdzie wilk ("Warewolff! Olff!") sika ("he make peace") i kuca ("ankered on his hunkers"). Prosze wilka co sika i kuca zeby dal glos egzegezą. rycerz Ni jest na tej samej stronie, z przypissem "ni [Chinese] = to urinate". Odpowiedz Link
wilk.co.sika.i.kuca Re: Wiecie, jaka awaria? 13.04.06, 21:27 jejowannabe napisał: > Dopiero teraz zlapalem ze wilk co sika i kuca > sika i kuca złapał wilka razy kilkanaście a tu wilków cała wataha! Odpowiedz Link
szprota Wiecie, jaka awaria???? :/ 13.04.06, 21:51 wkurzam kogoś! Yavorku, może założymy klub Nieprzystosowanych Społecznie Adminów Społecznych? [Gray i Zamek welcome to the club ofc moja skakać twoja kiszkę pompować weźmisz czarną kurę] Odpowiedz Link
aard Wiecie, jaka awaria???? :/ 30.04.06, 20:18 aard ma dopiero od czterech dni net w domu, a forum już się niemożebnie ślimaczy :p Odpowiedz Link