aard NIE ROZUMIEM 18.08.09, 13:30 a co chodzi z tą "filią na facebooku". Nawet po zalogowaniu nie ma do niej dostepu, więc co ten link robi w nagłówku otwartego forum, jakim jest RU? Odpowiedz Link
aard TO NIE JEST 18.08.09, 14:44 odpowiedź na moje pytanie :) A co do FB, to ja tam wcale wchodzić nie zamierzam. Aczkolwiek za zaproszenie dzięki. Odpowiedz Link
szprota ZAMEK ZAŁOŻYŁ 22.08.09, 13:46 to podlinkowałam. A po co założył, to nie wiem :) Odpowiedz Link
aard CZYLI BEZREFLEKSYJNIE 22.08.09, 23:23 podlinkowałaś? Boć i tak kliknięcie w ten link nic nie da temu, kto jeszcze filii owej nie zna, a kto zna, klikać nie potrzebuje. Zgadza się? Odpowiedz Link
szprota CZYLI POMYŚLAŁAM 24.08.09, 00:47 zatem pojawiła się refleksja, że Zamkowi będzie miło, gdy podlinkuję. Nie wiem, z czym masz problem. Odpowiedz Link
szprota DODAM 24.08.09, 00:48 że sporo forumowiczów okołoutopijnych ma konta na fb, ale zagląda nań na tyle rzadko, że ową filię mogłoby przegapić. Odpowiedz Link
aard ELEKTRODAM 24.08.09, 13:22 i raz jeszcze powtórzę: RU jest forum publicznym, otwartym. W jego nagłówku polecamy jakieś inne strony ("Liny które waardo"). Więc osoba z zewnątrz tu przychodzi, widzi, że "warto" i klika. I co? I nic. "Nie jesteś członkiem tej grupy" czy jakośtam. I co sobie myśli? Ze jesteśmy idioci lub TWA, bo polecamy stronę, na którą potem nie wpuszczamy. Więc po co taki link w nadzióbku? Odpowiedz Link
szprota MNIE TRZEBA POWTARZAĆ 24.08.09, 14:47 Za pierwszym razem nie chwytam. Powiem tak: nadal nie rozumiem, czemu robisz o to tyle hałasu. RU jest forum publicznym, zgoda. (To, że jesteśmy hermetyczni i że od pewnego czasu nikt tu właściwie nie pisze, rozkminialiśmy już wielokrotnie.) I jakoś na rozum pojmuję, że nie podoba Ci się, że z forum otwartego wiedzie link do zamkniętej grupy, argument o tym, że ktoś może odebrać to jako hipokryzję, że tu niby otwarci i zapraszamy, a tu figa, załóż konto na fujzbuku, do mojego umysłu nawet trafia. Natomiast nie rozumiem, czemu pomimo mojego wyjaśnienia (Zamek założył w dobrej wierze - chociaż i dla mnie Utopia jest jedna, no ale skoro założył, to może ją przy okazji i wskrzesi - więc linkuję w opisie, jak i blogi uczestników oraz inne filie i odnogi RU) postanowiłeś link wykasować. Czy mam z tego rozumieć, że dla Ciebie jest istotniejsza idea prawie nieistniejącego forum czy też odbiór tegoż forum przez potencjalnego czytelnika od relacji z Zamkiem? Bo to właśnie dałeś nam do zrozumienia. Nie jestem wprawdzie Zamkiem i nie siedzę mu w głowie, ale jestem w stanie sobie wyobrazić, że tak by to odebrał. Reasumując: rozumiem, czemu Ci się to nie spodobało, nie rozumiem, czemu jednak wykasowałeś. Zastanawiam się jednocześnie nad przekazaniem Ci Utopii, ja na nią wizji nie mam, samotnie pisać lubię na blogu, nie na forum, może jako jedyny i niepodzielny właściciel wskrzesisz to forum i je rozkręcisz, np. ściągnąwszy Huanna? Odpowiedz Link
aard UCH! 24.08.09, 23:45 Usunąłem z popędliwości, bom sądził, że się zgadzamy, iż umieszczenie było omyłką. Bo dla mnie jest to oczywistą oczywistością, że tego linka być w nadzióbku nie powinno. Ale też bardzo mi nie zależy, ot tyci, więc jeśli komukolwiek (choćby królowi Norwegii) zależy na czymś zgoła przeciwnym w choćby odrobinę większym stopniu niż tyci, to gotówem przywrócić ;) Relacji z Zamkiem w to nie mieszam i nie sądzę, by był sens je mieszać, chyba, że to Zamek prosił a nalegał, by link ów się w nadzióbku znalazł. O czym nie wspominasz, więc zakładam, ze jednak nie prosił. Odpowiedz Link
zamek MAM NA GŁOWIE 25.08.09, 00:09 coś zupełnie innego, mianowicie czy to już czy jeszcze nie czas gnać do szpitala (bo są symptomy, że trzeba trzymać rękę na pulsie), ale wydaje mi się, że coś powinienem rzec w sprawie. To i rzeknę, a rączo. Po pierwsze: czy językiem migowym mówi się rączo? Po trzecie: czy było słusznym zakładanie filii? Było. Chociażby po to, aby moi fujzbukowo-utopijni przyjaciele zaprosili swoich przyjaciół i pokazali im drzwi do głównej, wielkiej i niepowtarzalnej RU. Aby byli to ludzie, których my sami chcemy obdarzyć wyjątkowością Utopii. Abyśmy i my mieli kawalątek ogrodzonego ogródka na fujzbukowej niwie. I o. Oraz generalnie, aby nigdzie nie brakowało ćfu i ostu w ogórkach. Szprota okazała się tak miła, że z własnej inicjatywy podlinkowała filię w nadzióbku, jako i RU jest podlinkowana na filii. Nie było w tym żadnego mojego życzenia. Odebrałem to w kategoriach serdeczności i przyjaźni. Sam Aardzie zatem rozumiesz, w jakich kategoriach mógłbym odebrać fakt odwrotny. Ale nie odbieram, to nie jest tego warte, aby się boczyć. Zrobisz jak zechcesz, może przywrócisz, może nie przywrócisz. Ja nadal na nic nie nalegam i o nic nie proszę. Jeżeli zaś Aard ma życzenie, aby filię skasować, uczynię to w każdej chwili, bo jeżeli filia ma kogokolwiek drażnić, jest zbędna. Miało być miło, fajnie i w dobranym gronie, ale przecież może być tak i bez fujzbuka. No i po siódme: czy Bóg fuzju lubit'? Odpowiedz Link
aard ALEŻ! 25.08.09, 12:25 Przeto dzierż ręką puls przy szyjce, a jakże! :) A jać powiem, że nie mam nic porzeciw filli fejzbukowej i nawet mi przez myśl nie przeszło, aby ktokolwiek miał ją usuwać! :) Jeno link do niej tutaj wydał mi się nielogiczny. I tylko nielogiczny bez żadnych osobistych podtekstów, przyjacielskich bądź nie gestów i w ogóle jakiegokolwiek związku z czymkolwiek innym niźli link do filli umieszczony na RU. Co inszego zaś link w dRUgą stronę - niechże przyzywa! :) Odpowiedz Link
szprota W TAKIM RAZIE 25.08.09, 18:56 Dodam tylko od siebie, że tych osobistych podtekstów, znając się wszak już tyle czasu, nie unikniemy. Nie jesteśmy sobie jeno nickami z forum, lecz - chyba mogę tak uważać? - przyjaciółmi. Stąd moje wczorajsze oburzenie i wcześniejszy gest podlinkowania filii (istotnie spontaniczny, Zamek prosił mnie chyba tylko raz, o to, bym nie zaczynała znów palić - i też nie pomogło :P). Łatwiej mi bowiem oddzielić emocje od seksu niż forum ;) I nie zamierzam tego robić, gdyż sobie myślę, że niechaj one sobie kontrapunktują ze stanowczością i chłodem umysłu Aarda. Odpowiedz Link
aard O KURWA, O KURWA! 25.08.09, 19:56 O kurwa, o kurwa! Tak sobie czytam trochę i przeglądam niektóre archiwalne wątki, a WNa w szczególności i tak sobie myślę: o kurwa, o kurwa, jakże mi Tamtych_Was brak...! I jakże mi brak tamtego_siebie, chociem tera nie mniej stanowczy, a przecież szczuplejszy blondyn... O kurwa, o kurwa... Toż to była emocja zasiąść na fotelu, odpalić kompa i czekać aż się uruchomi, by zobaczyć, Co Się Wydarzyło Na RU... O kurwa, o kurwa... Odpowiedz Link
szprota KTOŚ MNIE WOŁAŁ? (c) Mag.gie 25.08.09, 20:06 Bo kiedyś to nam anteny wyskakiwały z głów kędzierzawych i ciumkały żyrafiście na hipopotamy, a wena wyjeżdżała nawet na muszli klozetowej w pianie z domestosa. A teraz wypada nam mieć powagę na świecie pysku. Albo nie kręci nas już karuzela z madonnami z odkręcanymi główkami, z których każda tym się marchwi, że nie czas żałować rusz, gdy z kopyta. Albo nawet bąd jest bruk. Tymczasem dostałam wiadomość "Pamiętaj, żeby pójść do mojego i SBMęża zoo i potrząchać wszystkimi drzewkami." A Kotbert ewoluuje i nie wie, co o tym myśleć. Odpowiedz Link
aard BO ŻYCIE SIĘ ROZCIĄGA 25.08.09, 23:16 a wena jest King-Konga* Pamiętam jedną bróżową wiewiórkę jak w parku śledzia jelenia goniła po zamrozkach, kiedy w łapy dmucha, a i z e myliła namiętnie. Potem zbrakło jej krwi i łez, oh yes! Zdecydowanie nie to jest we mnie, co było, a nie w tym jestem ja, w czym byłem. Nawet prysznic nie bluzga jak kiedyś... *(c) Lech Roch Pawlak Odpowiedz Link
maginiak ŁO! MAD! KO! & Co. 28.08.09, 12:34 Chyba nie dalej jak z miesiąc temu, a nie dalej jak pięć tygodni w pizdu ałej to już na pewno, ucięliśmy sobie z niejakim Yavoriusem pogawędkę dokładnie na temat "O kurwa, o kurwa, gdzie jest nasza Utopia! No gdzie?" No bo jak tu nie żałować, (no do cholery!), utraty czegoś, co było kiedyś sporą częścią naszego życia? Dla mnie nawet tak sporą, że razu pewnego pojechałam w weekend do pracy żeby sobie po kryjomu wydrukować z tysiąc stron WNa :) (no nie, naprawdę? no tak, naprawdę naprawdę) Ale ponieważ jako urodzona optymistka w każdym nieszczęściu szukam pozytywów, doszłam do urodziwie optymistycznego wniosku, że brak RU i WNa ma dla mnie jedną zasadniczą zaletę: Otóż mam ZNACZNIE mniej zapluty monitor! No i jak tu się nie radować? No jak?! Odpowiedz Link
szprota RADOWAĆ SIĘ TRZA I WESELIĆ 29.08.09, 00:38 Acz osobiście przyznam, że czuję się już zmęczona wzdychaniem "ach gdzie ta Utopia". We wspomnieniach ta Utopia. W czarnej dupie ta Utopia i w najgłębszej z pizd, jeśli zamiast pisać będziemy ciągać nostalgiczne smęty. Odpowiedz Link
aard TAAA, TO MĘCZĄCE 29.08.09, 13:32 i bezproduktywne. Jak my sami i nasza przebrzmiała w huku pękających, nieoklejonych plastrem, brużowych wiewiórek niewinność. Odpowiedz Link
szprota TONIE MĘCZĄCE 29.08.09, 16:11 Tylko nudne i głupie oraz chujowe i niezabawne. Jak my sami, szukając w zmarszczkach lustra kawałków brody Rumkowskiego, co wypychał sobie kieszenie lolitkowymi majtkami. Odpowiedz Link
szprota POZNAŁAM TYLKO LOLIKOWY STANIK 30.08.09, 13:25 I nawet przytupnęłam nad nim polkę, ale mimo to nie nabrał kompatybilności. Kurwaśniegu zakazuję przez najbliższe trzy miesiące. Tak mi dopomóż AccuWeather! Odpowiedz Link
szprota NO GUY NO CRY 29.08.09, 16:18 Choćby i Fawkesowi się kłaniał jakiś zaraz po zaduszkach. PS Zgubiłam dwie kobiety i czworo dzieci różnej płci...! Odpowiedz Link
szprota ASYMILACJA JEST BEZCELOWA 30.08.09, 13:28 Ich również pocierałam. Żałość.pl z tą moją sklerozą. Odpowiedz Link
aard DYWERSYFIKACJA JEST BEZNADZIEJNA 02.09.09, 13:26 Hasło brzmiało teniswporcie. Jestem prawie pewien. A mimo to nie działa, więc albo konto się samo zlikwidowało od nieużywania, albo ktoś podstępnie zmienił był, a potem jeszcze podstępniej zapomniał :P Odpowiedz Link
szprota BYWAŁO JUŻ TAK 02.09.09, 19:03 że konta się same logowały i zarządzały Utopią, więc kto wie. Ale pewnie się zlikwidowało. No trudno :P Odpowiedz Link
szprota NIEWIELE TYCH DECH 12.09.09, 19:12 A ja, jak za starych czasów, spędzam sobotni wieczór przy radiu... Odpowiedz Link
werozamki NO TO POGNALIŚMY 14.09.09, 17:34 wczoraj wieczorem do szpitala i i już jesteśmy we trójkę :) Odpowiedz Link
szprota CZY W RABARBARACH BARBARA? 14.09.09, 21:22 A swoją drogą miło mieć taką omal bliźniaczkę. Odpowiedz Link
szprota PRZEZ PÓŁTORA POKOLENIA 16.09.09, 07:52 Muszę sprawdzić Basi horoskop i porównać do swojego. Tak z ciekawości. Odpowiedz Link
lea Re: POKOLENIE W ROZUMIE 17.09.09, 13:27 jak już zaczynasz parafrazować Kombii to stwierdzam, ze pora umierać. no niniejszym od teraz zaczynam czynić Odpowiedz Link
szprota ZAPOMINAM ZAKWASY 18.09.09, 20:07 Bo się lenię szalenie. Ponadto wyszło mi, że jestem nudziarą! I chciałam jeszcze dodać, że dzięki tej piosence wygrałam wieżę hajfi, która mi służy do zapodania muzyki z gry Wiedźmin, gdy popadam w popołudniowe letargi w poniedziałkowym szoku poweekendowym. Odpowiedz Link
szprota OJEJ, TO ZNACZY PLUSZOWA KACZKA 19.09.09, 22:47 Nie pamiętam, czy było, byłam zbyt zaspana. Ale prowadzący zakochał się w moim zmysłowym porannym barytonie, stanowiacym oczywisty kontrast dla popołudniowych nastoletnich szczebiotów. Odpowiedz Link
lea Polewam Kwasami 19.09.09, 12:25 chuj w dupę wszelkim zasadom! jeno fenoloftaleina jak dziewczyna dla zasady się czerwieni Odpowiedz Link
szprota YAVO, TY SPAMERZE! 18.09.09, 20:09 forum.gazeta.pl/forum/w,299,100247105,,Dwustu_wspanialych.html?s=0 Odpowiedz Link
aard TRUJKA BEZ SERNIKA 19.09.09, 08:49 Bo poza nim jeszcze Ty i ja. Kurwa :p Czy kogoś przeoczyłem? ;) Odpowiedz Link
szprota Z UTOPCÓW NIKOGO 19.09.09, 13:14 Wyznam ze wstydem, że przeoczyłam Ciebie. Na tej liście, rzecz jasna :P Ale widzę kilka znajomych nicków z innych forów, w tym uwielbianą przeze mnie Kotulę. Odpowiedz Link
aard NIE MA SPRAWY, TEZ BYM SIEBIE PRZEOCZYŁ 19.09.09, 22:04 a nawet cała listę, gdyby niezależnie od siebie trzy osoby nie zwróciły mi na nią i moją na niej obecność uwagi :p Ja tam kojarzę tylko Sloggiego i Geografa ;) Odpowiedz Link
szprota NO I KURCZĘ ZNÓW NAS COŚ ŁĄCZY 19.09.09, 22:50 Primo: wreszcie mi przeskoczył kursor. Grafika załadowała się później niźli zaczęłam pisać, na co niemały wpływ ma fakt, że nadaję z Pierdolca. Secundo: mnie zwróciły dwie. Ale zależnie, bo jedna podlinkowała na forum, a druga z forum na mejla. Odpowiedz Link
szprota TRUE 20.09.09, 00:34 Nicka "Sloggi" już nie używa i focha, jak go tak nazwać (plotu-plotu). Odpowiedz Link