b00g13 16.11.03, 11:38 nawet żyrafę ze stołka gdy trzeba i tylko jeża przelecieć się nie da Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szprota A laska maga ma na czubku gałkę:) 16.11.03, 20:33 No, i były małe niezindentyfikowane udomowione zwierzątka trzy...! Odpowiedz Link
vladip Re: tylko jeża przelecieć się nie da! 16.11.03, 22:48 b00g13 napisał: > i tylko jeża przelecieć się nie da nigdy nie należy watpić w potegę virgin express Odpowiedz Link
ci_cholerni_relatywisci Re: tylko jeża przelecieć się nie da! 17.11.03, 02:49 idą przez las dwie łodzie podwodne, jedna mówi do drugiej - o patrz leci telewizor! - widocznie gdzieś tutaj ma gniazdo. Odpowiedz Link
finneznam i w języku default, by zwrotkom stało się (za)dość 17.11.03, 08:07 grać na melodię niemytą (andirte majeżtoso con fucktoto) --------------- Odpowiedz Link
finneznam Szła dzieweczka do laseczka (*) 17.11.03, 08:13 (*) laseczek [slang młodzieżowy] laska (obiekt seksualny rodzaju męskiego), żigolo, towar, brat łapa Miałam tegoż tłumaczenie alem je zjadła (tralala) alem je zjadła (tralala) a po prawdzie word" Gdzie jest ta dziewczyna, gdzie jest ten word Gdzie jest ta jeżyna, co strosze ją Znalazłem jeżynę, znalazłem jeż Znalazłem niemyjke, nie myję sięż Odpowiedz Link
zamek Z przewodniczka krajkoznawczego Mistrzunia 17.11.03, 15:30 STROSZ - dzielniczka Bytomka leżąceczka na północku miasteczka bliziutko Tarnówkowskich Górek i Piekarek Ślączkowskich. W poblizieńku zajezdnijka dla tramwaików. Dojeżdżanko dziewiętnasteczką. Zob. też POŻARNA. Odpowiedz Link
aard Ciąg dalszy... 18.11.03, 16:00 zamek napisał: > STROSZ - dzielniczka Bytomka leżąceczka na północku miasteczka bliziutko > Tarnówkowskich Górek i Piekarek Ślączkowskich. W poblizieńku zajezdnijka dla > tramwaików. Dojeżdżanko dziewiętnasteczką.Ponadto znajduje się tam była kopalnieczka dolomitku, gdzie obecnie rozwija się dynamiczniuteńko turystyczka, ze szczególnym uwzględnienieczkiem nartek i wspinaczusi. Znajduje się tam nawet letni stoczek narciuteńki. Odpowiedz Link
finneznam Przez wodniczki małego Ptaszkota 19.11.03, 08:38 No chopie, Szlosiku ty mosz recht ale nie recht i szlus (szlos) ale jakby nie ganc ten echt mosz a nawet nieco links go mosz. A było tak: Naszkryfał roz nad ajngangiem dworca banhofowego dyrechtor obiektu taki napis: "PIKNIE WITOM!" Ale potem pomyśloł se że to nie ganc po polsku, toć zmieniał co rusz: "Was k' mnie witom!" "Pynkn ej wy tam!" "W pink ponk tytom!" "Wnikł w nie pytom!" "Wien knie bittom!" "Bitte kwitom!" I tak-tyk dalej, i tik-tak dalej...Choć lepsze czynsto je wrogiem dobrego, to tym razem lepsze weszło w godkę ślonszczyzny polszczyzny, bo jak przyjechoł roz taki niemiec i zoboczył chop nowy napis: "Wilknie bytom", to siech domyslił, że to 'wilknie' to od 'wilkommen', a to 'bytom' to jak bonnie prinz charlie dydy musi być nazwa miasta. Stund to je miasto BYTOM. Nu ale potem to przyjechoły żurnalisty w Warszawy i sarkały na germanizacyju i kozoły wszytek pozmienioć, kozioły jedne z drugiem. I od tej pory już żoden nopis nad bytomskim ajngangiem w banchofy nie straszy. Grupa tak zwonych reiwzjonistów wzięła te tablice z napisomi jakby jakie dowody minionej chwały i przechowała ku pamynci przyszłych generacyj. I napisy te straszom tera jedynie w jedynym miejscu Odpowiedz Link
kotbert Re: Z przewodniczka krajkoznawczego Mistrzunia 21.11.04, 11:19 jest tam także domek wariatków Odpowiedz Link
aard To jest bombowe :-) 24.11.03, 11:09 W defaultowym jeszcze lepsze! Może wrócę do Pratchetta? Chociaż muszę przyznać, że jeszcze lepsze jest to, z czego ściągał :-))) Odpowiedz Link
finneznam Bombowe, ale apokryficzne 24.11.03, 11:44 w defaultowym języku, czyli al.fan.fikcyjne - Pratchett się zastanawia(ł), czy by nie dać na ten wymysł fanów jakiegoś jawohlusa, placetu, indultu, imprimatur, possumusa, stet czy innego zgoda. Odpowiedz Link
maginiak przeleciałabym się... 23.11.04, 10:58 ale jest ciemno i zimno, i wielki wicher dmie. Odpowiedz Link
doktor_lubicz Re: śladami Maginiak 23.11.04, 14:48 b00g13 napisał: > Przelećmy się. ale czy nawzajem? Odpowiedz Link
aard Podbijam dla MZteczki do rączki w boczek wrażonka 24.02.05, 13:02 Bo ten tu oto pełni - jak widać - obowiązeczki waciku. Odpowiedz Link
szprota dziękuję ci skarbeczku ty mój 24.02.05, 13:39 będę ci wdzięczniuchna po samą grobowiutenką deseczkę. Odpowiedz Link
b00g13 Re: Podbijam dla MZteczki do rączki w boczek wraż 24.02.05, 17:39 nosz kurweczka. jaki wącik? Troszeczkę pomyłeczkę chyba zrobiłeś. ciut ciut. toż to wąteczek jak w mordeczkę strzelił. tak Odpowiedz Link
b00g13 Re: Podbijam dla MZteczki do rączki w boczek wraż 24.02.05, 17:40 pomyłeczkę malutką zrobiłem. nie kurweczka tylko kurewka. za co czółkiem bijem ogromniutko. Odpowiedz Link
h8red Wierszyk 24.02.05, 18:45 Ja pierdole to przedszkole Naszą Panią i ten las Tylko jeża nie pierdole Bo jebany w jajka kole Dziękuję Odpowiedz Link
szprota bardzo ładny 24.02.05, 18:57 pasuje zarówno do konwencyjki waciku, jak i temaciku. Odpowiedz Link
h8red To jeszcze raz 24.02.05, 19:03 zachwycona zapewne szprota napisała: > pasuje zarówno do konwencyjki waciku, jak i temaciku. Dziękuję. Odpowiedz Link
h8red Rymowanka (tym razem) 25.02.05, 18:22 Kupa jeża jest nieświeża, a jak świeża to nie jeża. Dziękuję. Odpowiedz Link
dwoch_mezczyzn Niom 26.02.05, 02:26 To nie sztuka trafić kruka, ani sowę trafić w głowę lecz gawrona trafić w człona :p Odpowiedz Link
szprotaard Konik na biegunkach 26.02.05, 03:27 Proponujemy sulfaguanidinkę na rozwolnionko. Po jednym listeczku dla każdego. No i węgielek zapity miętką. Odpowiedz Link