Dodaj do ulubionych

tylko jeża przelecieć się nie da!

16.11.03, 11:38
nawet żyrafę ze stołka gdy trzeba
i tylko jeża przelecieć się nie da
Obserwuj wątek
    • karasu To może z katapulty go? 16.11.03, 18:18
      Niech się przeleci...
    • szprota A laska maga ma na czubku gałkę:) 16.11.03, 20:33
      No, i były małe niezindentyfikowane udomowione zwierzątka trzy...!
      • b00g13 i grągłq jess zresztą !!....................n/t? 16.11.03, 23:17
        osszywiscie!
    • keltoi Da się ... 16.11.03, 22:30
      ... jak się popieści to się wszystko ... da. ;)
      • karasu Pršdem? 16.11.03, 23:54
        I czy nie spłynie?
    • vladip Re: tylko jeża przelecieć się nie da! 16.11.03, 22:48
      b00g13 napisał:

      > i tylko jeża przelecieć się nie da
      nigdy nie należy watpić w potegę virgin express
    • ci_cholerni_relatywisci Re: tylko jeża przelecieć się nie da! 17.11.03, 02:49
      idą przez las dwie łodzie podwodne, jedna mówi do drugiej
      - o patrz leci telewizor!
      - widocznie gdzieś tutaj ma gniazdo.
    • finneznam i w języku default, by zwrotkom stało się (za)dość 17.11.03, 08:07
      grać na melodię niemytą (andirte majeżtoso con fucktoto)

      ---------------
      • finneznam Szła dzieweczka do laseczka (*) 17.11.03, 08:13
        (*) laseczek [slang młodzieżowy] laska (obiekt seksualny rodzaju męskiego), żigolo, towar, brat łapa

        Miałam tegoż tłumaczenie alem je zjadła (tralala)
        alem je zjadła (tralala)
        a po prawdzie word"

        Gdzie jest ta dziewczyna, gdzie jest ten word
        Gdzie jest ta jeżyna, co strosze ją
        Znalazłem jeżynę, znalazłem jeż
        Znalazłem niemyjke, nie myję sięż
        • zamek Z przewodniczka krajkoznawczego Mistrzunia 17.11.03, 15:30
          STROSZ - dzielniczka Bytomka leżąceczka na północku miasteczka bliziutko
          Tarnówkowskich Górek i Piekarek Ślączkowskich. W poblizieńku zajezdnijka dla
          tramwaików. Dojeżdżanko dziewiętnasteczką.
          Zob. też POŻARNA.
          • aard Ciąg dalszy... 18.11.03, 16:00
            zamek napisał:

            > STROSZ - dzielniczka Bytomka leżąceczka na północku miasteczka bliziutko
            > Tarnówkowskich Górek i Piekarek Ślączkowskich. W poblizieńku zajezdnijka dla
            > tramwaików. Dojeżdżanko dziewiętnasteczką.Ponadto znajduje się tam była
            kopalnieczka dolomitku, gdzie obecnie rozwija się dynamiczniuteńko turystyczka,
            ze szczególnym uwzględnienieczkiem nartek i wspinaczusi. Znajduje się tam nawet
            letni stoczek narciuteńki.
          • finneznam Przez wodniczki małego Ptaszkota 19.11.03, 08:38
            No chopie, Szlosiku ty mosz recht ale nie recht i szlus (szlos)
            ale jakby nie ganc ten echt mosz a nawet nieco links go mosz.

            A było tak:
            Naszkryfał roz nad ajngangiem dworca banhofowego dyrechtor obiektu taki napis:
            "PIKNIE WITOM!"

            Ale potem pomyśloł se że to nie ganc po polsku, toć zmieniał co rusz:

            "Was k' mnie witom!"
            "Pynkn ej wy tam!"
            "W pink ponk tytom!"
            "Wnikł w nie pytom!"
            "Wien knie bittom!"
            "Bitte kwitom!"

            I tak-tyk dalej, i tik-tak dalej...Choć lepsze czynsto je wrogiem dobrego, to tym razem lepsze
            weszło w godkę ślonszczyzny polszczyzny, bo jak przyjechoł roz taki niemiec i zoboczył chop
            nowy napis: "Wilknie bytom", to siech domyslił, że to 'wilknie' to od 'wilkommen', a to 'bytom'
            to jak bonnie prinz charlie dydy musi być nazwa miasta. Stund to je miasto BYTOM.

            Nu ale potem to przyjechoły żurnalisty w Warszawy i sarkały na germanizacyju i kozoły wszytek
            pozmienioć, kozioły jedne z drugiem.
            I od tej pory już żoden nopis nad bytomskim ajngangiem w banchofy nie straszy.

            Grupa tak zwonych reiwzjonistów wzięła te tablice z napisomi jakby jakie dowody
            minionej chwały i przechowała ku pamynci przyszłych generacyj.
            I napisy te straszom tera jedynie w jedynym miejscu
          • kotbert Re: Z przewodniczka krajkoznawczego Mistrzunia 21.11.04, 11:19
            jest tam także domek wariatków
      • aard To jest bombowe :-) 24.11.03, 11:09
        W defaultowym jeszcze lepsze! Może wrócę do Pratchetta? Chociaż muszę przyznać,
        że jeszcze lepsze jest to, z czego ściągał :-)))
        • finneznam Bombowe, ale apokryficzne 24.11.03, 11:44
          w defaultowym języku, czyli al.fan.fikcyjne - Pratchett się zastanawia(ł), czy by nie dać na ten wymysł fanów
          jakiegoś jawohlusa, placetu, indultu, imprimatur, possumusa, stet czy innego zgoda.
          • karasu Rzeczywistość i tak naprawi się sama <nt> 26.11.03, 03:11
    • st3s Re: tylko jeża przelecieć się nie da! 13.12.03, 00:25
      a może przez lejek drania
    • b00g13 mielonka nn/t 21.11.04, 03:45

    • maginiak przeleciałabym się... 23.11.04, 10:58
      ale jest ciemno i zimno, i wielki wicher dmie.
      • b00g13 śladami Maginiak 23.11.04, 14:32
        Przelećmy się.
        • doktor_lubicz Re: śladami Maginiak 23.11.04, 14:48
          b00g13 napisał:

          > Przelećmy się.


          ale czy nawzajem?
    • aard Podbijam dla MZteczki do rączki w boczek wrażonka 24.02.05, 13:02
      Bo ten tu oto pełni - jak widać - obowiązeczki waciku.
      • szprota dziękuję ci skarbeczku ty mój 24.02.05, 13:39
        będę ci wdzięczniuchna po samą grobowiutenką deseczkę.
      • b00g13 Re: Podbijam dla MZteczki do rączki w boczek wraż 24.02.05, 17:39
        nosz kurweczka. jaki wącik?
        Troszeczkę pomyłeczkę chyba zrobiłeś. ciut ciut. toż to wąteczek jak w mordeczkę
        strzelił.
        tak
        • b00g13 Re: Podbijam dla MZteczki do rączki w boczek wraż 24.02.05, 17:40
          pomyłeczkę malutką zrobiłem.
          nie kurweczka tylko kurewka. za co czółkiem bijem ogromniutko.
    • h8red Wierszyk 24.02.05, 18:45
      Ja pierdole to przedszkole
      Naszą Panią i ten las
      Tylko jeża nie pierdole
      Bo jebany w jajka kole

      Dziękuję
      • szprota bardzo ładny 24.02.05, 18:57
        pasuje zarówno do konwencyjki waciku, jak i temaciku.
        • h8red To jeszcze raz 24.02.05, 19:03
          zachwycona zapewne szprota napisała:

          > pasuje zarówno do konwencyjki waciku, jak i temaciku.

          Dziękuję.
      • kalurza_bronzowego_plynu Okropniutki wierszyk! 25.02.05, 09:18
        Fe!
        • h8red iii tam [nico] 25.02.05, 18:23

    • h8red Rymowanka (tym razem) 25.02.05, 18:22
      Kupa jeża jest nieświeża, a jak świeża to nie jeża.

      Dziękuję.
      • dwoch_mezczyzn Niom 26.02.05, 02:26
        To nie sztuka
        trafić kruka,
        ani sowę
        trafić w głowę
        lecz gawrona
        trafić w człona :p
    • szprotaard Konik na biegunkach 26.02.05, 03:27
      Proponujemy sulfaguanidinkę na rozwolnionko. Po jednym listeczku dla każdego.
      No i węgielek zapity miętką.
    • h8red Normalnie 02.03.05, 11:09
      nie mam pomysłu na wierszyk
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka