maria421
15.09.15, 20:02
Pani kanclerz Merkel podejmuje z dnia na dzien, sama, bez glosowania w Bundestagu , decyzje o przyjeciu blizej nieokreslonej liczby uchodzcow, lamie tym prawa UE i zada SOLIDARNOSCI od innych panstw UE, szczegolnie od wschodnich panstw UE, ktore przeciez tyle biora od Unii, a teraz okazuja sie niesolidarne...
Jestem pewna, ze gdyby Niemcy nawiedzila jakas kleska, to i Polacy chetnie by pomogli.
Ale obecna sytuacja to nie jest jakis kataklizm natury, to jest katastrofa spowodowana idiotyczna , autorytarna decyzja pani kanclerz Merkel. To ona musi sobie z ta katastrofa poradzic i niech innych do tego nie wciaga.
I jeszcze jedno- gdzie byly Niemcy, gdzie byla UE kiedy Wlochy przez ostatnie lata prosily o pomoc w kwestii uchodzcow?