Dodaj do ulubionych

brak obrazu

01.06.13, 14:48
zrezygnowalismy z polsatu bo chcielismy ogladac telewizje analogową,wszystko jes tok ale ciagle brak obrazu.Prosze opomoc.
Obserwuj wątek
    • hofff Re: brak obrazu 04.06.13, 23:01
      Może masz stary telewizor? Upewnij się czy jest 4mpg czy 2. Jesli 2 to będziesz miała tylko fonię.
      • seren1 Re: brak obrazu 18.06.13, 18:15
        Zdejm obraz z gwoździa na ścianie i postaw vis a vis ekranu telewizora. Obraz będzie, gwarantuję Ci to... ;-)
        • sten.ia Re: brak obrazu 21.06.13, 21:07
          jakiś żart!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka