sten.ia 01.06.13, 14:48 zrezygnowalismy z polsatu bo chcielismy ogladac telewizje analogową,wszystko jes tok ale ciagle brak obrazu.Prosze opomoc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hofff Re: brak obrazu 04.06.13, 23:01 Może masz stary telewizor? Upewnij się czy jest 4mpg czy 2. Jesli 2 to będziesz miała tylko fonię. Odpowiedz Link Zgłoś
seren1 Re: brak obrazu 18.06.13, 18:15 Zdejm obraz z gwoździa na ścianie i postaw vis a vis ekranu telewizora. Obraz będzie, gwarantuję Ci to... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś