01.01.04, 11:44
Czy ktoś z szanownych forumowiczów wie, które przychodnie maja podpisane
umowy z chorą kasą dla chorych?
Pozdrawiam, Sylwester
Obserwuj wątek
    • aska_lca Re: NFOZ 01.01.04, 17:46
      Ja znalazłam tylko taką informacje :

      "Według oceny dyrektora legnickiej delegatury Funduszu Adama Zdaniuka, wszyscy
      legniczanie będą po nowym roku mieć dostęp do świadczeń, a zapewni go
      potencjał medyczny stworzony przez podmioty, które przystąpiły do konkursu
      ofert: Miedziowe Centrum Zdrowia, spółki „Zdrowie” oraz „Medyk”, Obwód
      Lecznictwa Kolejowego i Wojewódzki Szpital Specjalistyczny. Ten ostatni gotów
      jest świadczyć dodatkowo usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej dla
      30 tysięcy mieszkańców.
      Ostateczny termin składania ofert wyznaczony został na 9 stycznia."


      • swek1 Re: NFOZ 01.01.04, 19:34
        Co do jego oceny to trzymam dystans. Sami powiedzcie, co miał powiedzieć, że
        będzie źle? A kolejki i męki pacjentów to mało ważne.
        Pozdrawiam, Sylwester
        • olus_stad Re: NFOZ 02.01.04, 16:58
          W dzisiejszej Wyborczej na Dolny Slask jest wykaz tych przychodni, ktore dzialaja.

          Pozdrawiam
          • aska_lca Re: NFOZ 02.01.04, 19:17
            Jeśli komuś nie chce się szukać w Wyborczej to oto ta lista :)

            Wykaz placówek z Legnicy: Obwód Lecznictwa Kolejowego w Legnicy Samodzielny
            Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Libana 8, Ambulatorium Z Izbą Chorych
            Pzoz Jednostki Wojskowej Nr 3182 ul. Rzeczypospolitej 116, NZOZ Caritas
            Diecezji Legnickiej ul. Grabskiego 19, Niepubliczny Zakład Opieki
            Zdrowotnej "Medyk" Sp. Z.OO ul.Piekarska 7, Praktyka Pielęgniarska Cecylia
            Urbańska Rynek 15/1, Praktyka Pielęgniarska Magdalena Mikołajczyk ul.
            Kryniczna 22, Budziszyn Anna ul. Bieszczadzka 1/59, Usługi Pielęgniarskie
            Teresa Janusz ul. Gałczyńskiego 7/7, Usługi Pielęgniarskie Krystyna
            Szczechowska ul. Gałczyńskiego 15/7, Usługi Pielęgniarskie Teresa Tobis ul.
            Skrajna 39, Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Irena Stępniak ul. Wańkowicza
            33/10, Praktyka Pielęgniarska Elżbieta Zmaczyńska ul. Radosna 17, Praktyka
            pielęgniarska Teresa Bralewska ul. Słoneczna 6, Indywidualna Praktyka
            Pielęgniarska Krystyna Janów ul. Sokolska 3, Prywatna Praktyka Pielęgniarska
            mgr Alina Krzyżanowska ul. Piastowska 30/5, Indywidualna Praktyka
            Pielęgniarska Anna Socha ul.Mazowiecka 3, Indywidualna Praktyka Pielęgniarska
            Grażyna Carda ul. Działkowa 20/1, Usługi pielęgniarskie Jedlińska Brygida ul.
            Tatarska 4/1a, Usługi Pielęgniarskie Grażyna Bednarska ul. Wielogórska 68B/3,
            Usługi Pielęgniarskie Stanisława Żurawska ul. Wierzyńskiego 18/9
            Praktyka Pielęgniarska Alicja Horbal ul. Wojska Polskiego 24B/1, Indywidualna
            Praktyka Pielęgniarska Elżbieta Gramza ul. Grunwaldzka 60A/2, SP ZOZ Gminna
            Przychodnia Zdrowia W Legnickim Polu ul. Klasztorna 20.
            • swek1 Re: NFOZ 02.01.04, 19:36
              No to wybór przychodni jest marny. Ciekawe jakie są kolejki? Pamiętajmy o tym,
              że grypa jest już u naszych sąsiadów. Pozdrawiam.
              • swek1 Re: NFOZ 03.01.04, 07:27
                Tak sobie rano klikam i myślę, że jeszcze trochę a NFOZ też zrobi sobie stronkę
                do klikania za piątaka. Pozdrawiam.
                • aska_lca Re: NFOZ 03.01.04, 10:33
                  NFOZ już nic nie pomoże nawet taka stronka ;)

                  Pozdrawiam.
    • olus_stad Re: NFOZ 06.01.04, 22:08
      No i po problemie, przynajmniej na czas jakis. Lekarze chyba zadowoleni, minister pewnie tez, a i pacjenci zostali:) Powiem Wam, ze z calego serca stalem za lekarzami i bylbym w stanie nawet jeszcze dluzej poczekac, bo sie im cholera nalezy! A tego Lapinskiego z Naumanem to na pregierz!!

      Pozdrawiam
      • swek1 Re: NFOZ 06.01.04, 22:11
        Nie bądź taki delikatny. Ja bym ich oddał do Łodzi na R ;)
        Pozdrawiam
        • aska_lca Re: NFOZ 06.01.04, 22:16
          Hmm kolejne skórki by były ;)??
        • olus_stad Re: NFOZ 06.01.04, 22:19
          Albo przykul do naszego legnickiego pomnika przyjazni, tak na posmiewisko:) Juz nie trzeba bedzie wyburzac, tylko zlych ludzi przypinac. Teraz taki fajny mrozik;))
          • swek1 Re: NFOZ 06.01.04, 22:26
            Masz na myśli polewanie wodą?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka