sibeliuss
27.11.09, 19:33
Jacy biedni są Ci dzisiejsi taksówkarze, a raczej głąby kapuściane.
Wsiadamy wczoraj wieczorową porą do taksówki, a kierowca prawie płacze
(chłopaczek ze 20 lat). On nie wie jak nas zawiezie, bo mu się GPS zawiesił i
on nie ma pojęcia gdzie jest i gdzie ma jechać.
To nie jest normalne, że licencję na przewozy dostaje się bez podstawowego
egzaminu z topografii miasta.
A jeśli pasażer dostanie zawału, albo pacjentka zacznie mu rodzić to co zrobi
- stanie na skrzyżowaniu i będzie ludzi pytał, czy zapłacze?