05.07.10, 08:46
Zdaje się już rok "postażowałeś". Jakie wrażenia po pierwszym roku pracy?
Obserwuj wątek
    • skiela1 Re: Parachute 05.07.10, 15:26
      Parachute wiecej pisze na drugim S@lonie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka