tjbazuka 21.09.10, 14:56 o nawet nawet. Niezly thriler polityczny. Cos w rodzaju Hitchkoka. Polanski zmontowal ponownie swietny film. Jakie sa wasze opinie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj