Dodaj do ulubionych

The Ghost Writer

21.09.10, 14:56
o nawet nawet. Niezly thriler polityczny. Cos w rodzaju Hitchkoka.
Polanski zmontowal ponownie swietny film.
Jakie sa wasze opinie?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka