11.01.12, 11:53
Afera z reklamą siłowni w Dubaju ma teraz polski wydźwięk. Właściciele siłowni wykorzystali zdjęcie bramy wjazdowej do Auschwitz, żeby zachęcać do zrzucenia kalorii - informuje RMF FM. Sprawę opisał belgijski dziennik, używając określenia "polski nazistowski obóz pracy".
wiadomosci.wp.pl/title,Wykorzystali-oboz-koncentracyjny-do-reklamy-silowni,wid,14154938,wiadomosc.html?ticaid=1db84
Obserwuj wątek
    • 1zorro-bis Re: Chore 11.01.12, 12:01
      to bardziej niz chore.....
    • jhbsk Re: Chore 11.01.12, 15:12
      Podłe i obrzydliwe. Ale nie napisałabym, że chore. Ktoś to dobrze przemyślał.
      • ewa9717 Re: Chore 11.01.12, 15:37
        No cóż, niektórym chorym umysłom pomyślunku nie brak...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka