sibeliuss
11.01.12, 11:53
Afera z reklamą siłowni w Dubaju ma teraz polski wydźwięk. Właściciele siłowni wykorzystali zdjęcie bramy wjazdowej do Auschwitz, żeby zachęcać do zrzucenia kalorii - informuje RMF FM. Sprawę opisał belgijski dziennik, używając określenia "polski nazistowski obóz pracy".
wiadomosci.wp.pl/title,Wykorzystali-oboz-koncentracyjny-do-reklamy-silowni,wid,14154938,wiadomosc.html?ticaid=1db84