Dodaj do ulubionych

sposoby na doła

02.11.05, 23:50
macie moze jakies wypróbowane i działające niezawodnie? przynajmniej żeby tak
na jeden dzien sie humor poprawił
Obserwuj wątek
    • fedorczyk4 Re: sposoby na doła 02.11.05, 23:58
      Lapie za telefon, wykrecam cztery, piec czasem szesc numerow i wrzeszcze -
      zbiorka- Wieczorem przychodza moje kolezanki ze swoimi kolezankam, robimy
      pyszne zarcie, pijemy hektolitry winska i gadamy do rana. Zestaw przewaznie
      jest zmienny. Trzy sa stale. Kazda ma prawo przyprowadzic dowolna liczbe
      znajomych. Warunek jest jeden, same fajne baby. Wiek, zawod, status spoleczny
      nie licza sie. Na mnie dziala.
      • jane_24 Re: sposoby na doła 03.11.05, 00:02
        babskie weekendy sobie czasem funduje z dwoma kolezankami poznanymi przez
        internet wink zawsze ładują baterie smile ale takie większe party tez brzmi fajnie -
        koniecznie musze sprobowac smile
        • rene8 Re: sposoby na doła 03.11.05, 00:11
          No cóż ...
          Nic dodać nic ująćtongue_out

Ale Ci powiem w sekrecie,ze jak mam doła..to nic mi tak nie pomaga jak..
          zj...ać kogoś.
          Fuj ! Okropna jestem,staram sie tego nie robić na bliskich, ale czasami..
          Nosz trzeba sie rozładować.

A potem płaczę.
            • rene8 Re: sposoby na doła 03.11.05, 10:39
              Skoro już Ci wystarczy płakania, a swojej frustracji nie umiesz "wywalić"...
              Pozostaje Ci siedzieć i rozmyślac...
              "oj jaka ja biedna nieszczęśliwa, nawet ten pan co się ledwo trzyma płota ma
              zonę która go położy do łóżka .A ja...
              A ja ?"

Wkurzyłam Cię trochę? No to czekam na rewanz...
              No mnie mozesz z..bać! Nawet mnie nie znasz!Nie wiesz czy istnieje.
            • genoveva Re: sposoby na doła 03.11.05, 11:28
              Kup kilka szklanek lub spodeczków, nieważne co, byle było tanie. Następnie idź
              do domu i przy akompaniamencie głośnych okrzyków (tematyka dowolna, mogą być
              przekleństwa, ale można również krzyczeć AAA) wytłucz zakupione naczynia o
              podłogę.
              Tylko uważaj na domowników. Przebywanie dzieci i zawałowców jest mocno
              niewskazane wink
              • rene8 Re: sposoby na doła 03.11.05, 11:34
                No własnie!
                Mój profesor od psychologii opowiadał,ze osobiście kupował talerze dla córki
                przed i po sesjismile

p.s. genoveva? czy ja moge używac Twojej sygnatórki z dopiskiem "wszystkie
                prawa do sygnatórki posiada genoveva"?
    • reniuszka Re: sposoby na doła 03.11.05, 00:21
      Wystarczy, że przytulę się do męża, on mnie uściśnie i pogłaszcze po
      policzku... do tej pory mi wystarczyło. Ale takie babskie spotkanie też mo kiedyś baaaardzo pomogło.

Renia
    • goonia Re: sposoby na doła 03.11.05, 17:36
      Dluuugi spacer, potem kapiel, lampka wina i ksiazka. Nie myslec o niczym, bo
      znow sie zdenerwujesz. Masaz polaczony z aromaterapia - cudo. Ogolnie rzecz
      biorac ja sie musze "wylaczyc" na pare godzin, jak mi sie system przegrzejesmile)
      No i z wiekiem doszlam do wniosku, ze nie warto sie martwic na zapas.
    • jaworszczanka Re: sposoby na doła 04.11.05, 00:50
      nie na jeden dzien, ale na pare chwil na pewno smile

piosenka "float on" zespolu modest mouse - no jakos tak optyzmizm - zabawnie a
      nienachalnie - w czleka wlewa, ze jakby odrobine bardziej zyc sie chce smile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka