sloggi 10.03.06, 10:40 Każdy ma tematy o których woli się nie wypowiadać. Myśli swoje, ale nie chcąc wywoływać kontrowersji lub nie burzyć swojego wizerunku (równiez na forum) woli milczeć. U mnie jest to temat dzieci Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
antidotumm Re: Poprawność polityczna 10.03.06, 13:58 Ja nie z poprawnosci politycznej, ale z doswiadczenia wiem, ze nie ma sensu poruszac kwestii aborcji, bo i tak strony sie nawzajem nie przekonaja, a moga sie znienawidziec. Odpowiedz Link
towita Re: Poprawność polityczna 10.03.06, 14:33 sloggi napisał: > Każdy ma tematy o których woli się nie wypowiadać. > Myśli swoje, ale nie chcąc wywoływać kontrowersji lub nie burzyć swojego > wizerunku (równiez na forum) woli milczeć. > U mnie jest to temat dzieci No coś Ty? Odpowiedz Link
skiela1 Re: Poprawność polityczna 10.03.06, 20:46 towita napisała: > sloggi napisał: > > U mnie jest to temat dzieci > > No coś Ty? Wydaje mi sie,ze Sloggi ma na mysli wirtualna poprawnosc polityczna,miedzy ludzmi,ktorzy nie znaja sie w realu. W realu Sloggi moze wypowiedziec sie na temat dzieci....popatrzysz i najwyzej machniesz reka.....bo go znasz Ten sam Sloggi wypowie sie na temat dzieci np.w S@lonie, natrafi na osobe,ktora go nie zna,a ktorej jego wypowiedz sie nie spodoba no bo jakze mozna miec takie zdanie na temat dzieciuszkow,to chyba jakis potwor z niego jest..itd.W tym momencie dobry wizerunek Sloggiego w oczach tego wirtualnego znajomego peka jak banka mydlana. No a tak na prawde to facet zupelnie w porzadku jest Mowi sie..milczenie na wage zlota...cos w tym jest... Odpowiedz Link
tradycja1 Re: Poprawność polityczna 10.03.06, 14:34 Ja o polityce nie lubie gadac o religi rowniez. Odpowiedz Link
dimanche Re: Poprawność polityczna 10.03.06, 21:01 A ja to się w ogóle przestanę wypowiadać, bo i tak, co bym nie powiedziała, to będzie źle...Mam to od zawsze...Milczenie jest złotem... Odpowiedz Link
skiela1 Re: Poprawność polityczna 10.03.06, 21:23 Nie ma takich tematow. Fakt- jest to bardzo trudne na forum...na bezposrednosc nie zawsze mozna sobie pozwolic bo przeciez my sie nie znamy.Wlasciwie powinno mi zalezec na dobrym wizerunku bo to takie normalne....ale...dla mnie wazniejsze jest bycie soba niz wizerunek,ktory.... kazdy sobie tam w glowie skleja. Jezeli temat dotyczy aborcji...dlaczego mam klamac?i mowic,ze jestem za/przeciw,tylko dlatego zeby sie komus przypodobac? Nigdy.Ktos szuka rady...dlaczego mam "owijac w bawelne"odpowiadam jak ja uwazam a nie tak jakby ta osoba chciala uslyszec. Czasami jestem poprawna ale tylko czasami.Dzis wypada byc poprawnym bo np.tolerancja jest ostatnio w modzie,nie myslisz,ze czesto pod przykrywka poprawnosci kryje sie falsz?(a tym sie brzydze) Jezeli chodzi o wizerunek......jest ich tyle ile czytajacych,kazdy ma swoje (i kazde jest inne)wyobrazenie o danym czlowieku. Albo mnie ktos lubi,razem z moimi pogladami albo nie.Ksztaltowanie wizerunku dla samego przypodobania sie jest dziecinada.Ja juz z tego wyroslam Mozna milczec..to fakt..no ale ...wszyscy milczec nie mozemy..prawda? Odpowiedz Link
skiela1 Re: Poprawność polityczna 11.03.06, 15:47 Ciekawe,ze prawie wszystkim trudno sie wypowiedziec na temat poprawnosci..............pewnie chodzi o ten wizerunek) Odpowiedz Link
dimanche Re: Poprawność polityczna 11.03.06, 16:01 skiela1 napisała: > Ciekawe,ze prawie wszystkim trudno sie wypowiedziec na temat > poprawnosci..............pewnie chodzi o ten wizerunek) Ja to piep...wizerunek. A nie wypowiadam się, jak nie mam ochoty. Mam ochotę, to się wypowiadam. Dyskutować tez mi się nie zawsze chce, ale na pytania zawsze odpowiadam... Odpowiedz Link
magoo_king Re: Poprawność polityczna 11.03.06, 16:26 chyba nie do konca jest u Ciebie z tym ...hm pieprzeniem wizerunku, skoro słowo pieprzyć skróciłaś do piep... . Jednak coś w skrywaniu siebie lub jak kto woli nie odkrywaniu siebie dla ogółu coś jest, też czasami moooocno sie zastanawiam zanim coś napisze na s@lonie. Jest to jednak raczej spowodowane tym, iż bardzo was szanuję, za niebanalne tematy i elkowencję. Wiele sie od was nauczyłem, nie wiem czy wy ode mnie też, ale miejmy taką nadzieje. Każdy z nas jest indywidualnością, razem tworzymy S@lon. Pzdr. Odpowiedz Link
dimanche Re: Poprawność polityczna 11.03.06, 16:45 A po co się do końca odkrywać? Nawet przed przyjacółmi człowiek nie zawsze się do końca się uzewnętrznia. A przecież znamy się tylko z forum... Odpowiedz Link
dimanche Re: drogi Magoo_King 11.03.06, 16:52 magoo_king napisał: > Może czas to zmienić .... ??? Ale konkretnie co? Postawę czy ... Odpowiedz Link
dimanche Re: drogi Magoo_King 11.03.06, 17:07 A nie boisz się, że czar pryśnie? (ha, ha) Odpowiedz Link
magoo_king Re: drogi Magoo_King 11.03.06, 17:20 Pewnie, że się boję. Może sie znamy, w końcu po sąsiedzku z bródna ;]]] Odpowiedz Link
dimanche Re: drogi Magoo_King 11.03.06, 17:42 magoo_king napisał: > Pewnie, że się boję. Może sie znamy, w końcu po sąsiedzku z bródna ;]]] W takim razie gratuluję odwagi! Może otworzą tę herbaciarnię...specjalnie dla nas... Odpowiedz Link
magoo_king Re: drogi Magoo_King 11.03.06, 18:36 No może otworzą, ale na razie brak pomysłu na miejsce ;] Odpowiedz Link
skiela1 Re: Poprawność polityczna Ciag dalszy..... 08.08.06, 04:28 to ja moze podbije ... ta poprawnosc... moze ktos ma zyczenie sie wypowiedzec...podyskutowac... ) Odpowiedz Link
azyata Rodzaj wygodnictwa 08.08.06, 08:42 Poprawność wytycza szlak (bezpieczny) tym, którzy jej przestrzegają. Albo omija się problem, albo przedstawia jego kanoniczną wersję. Sposób funkcjonowania po prostu. Każdy czas, każde środowisko, każdy człowiek ma swoją poprawność. Nawet wśród najlepszych przyjaciół o niektórych sprawach się nie mówi - albo się wie, albo się nie chce wiedzieć. pzdr Odpowiedz Link
very_famous Re: Poprawność polityczna 08.08.06, 15:44 Jest sporo takich tematów. Część już wymieniliście: dzieci, aborcja, religia, ja dorzucę: metody wychowawcze, kosciół i jego przedstawiciele, w nieznajomym gronie śliskim tematem może okazać się polityka (zwłaszcza obecnie). I parę innych. Odpowiedz Link