Dodaj do ulubionych

Poprawność polityczna

10.03.06, 10:40
Każdy ma tematy o których woli się nie wypowiadać.
Myśli swoje, ale nie chcąc wywoływać kontrowersji lub nie burzyć swojego
wizerunku (równiez na forum) woli milczeć.
U mnie jest to temat dzieci smile
Obserwuj wątek
    • antidotumm Re: Poprawność polityczna 10.03.06, 13:58
      Ja nie z poprawnosci politycznej, ale z doswiadczenia wiem, ze nie ma sensu
      poruszac kwestii aborcji, bo i tak strony sie nawzajem nie przekonaja, a moga
      sie znienawidziec.
    • towita Re: Poprawność polityczna 10.03.06, 14:33
      sloggi napisał:

      > Każdy ma tematy o których woli się nie wypowiadać.
      > Myśli swoje, ale nie chcąc wywoływać kontrowersji lub nie burzyć swojego
      > wizerunku (równiez na forum) woli milczeć.
      > U mnie jest to temat dzieci smile

      No coś Ty?
      • skiela1 Re: Poprawność polityczna 10.03.06, 20:46
        towita napisała:

        > sloggi napisał:
        > > U mnie jest to temat dzieci smile
        >
        > No coś Ty?
        Wydaje mi sie,ze Sloggi ma na mysli wirtualna poprawnosc polityczna,miedzy
        ludzmi,ktorzy nie znaja sie w realu.
        W realu Sloggi moze wypowiedziec sie na temat dzieci....popatrzysz i najwyzej
        machniesz reka.....bo go znaszsmile
        Ten sam Sloggi wypowie sie na temat dzieci np.w S@lonie, natrafi na osobe,ktora
        go nie zna,a ktorej jego wypowiedz sie nie spodoba no bo jakze mozna miec takie
        zdanie na temat dzieciuszkow,to chyba jakis potwor z niego jest..itd.W tym
        momencie dobry wizerunek Sloggiego w oczach tego wirtualnego znajomego peka jak
        banka mydlana.
        No a tak na prawde to facet zupelnie w porzadku jestsmile
        Mowi sie..milczenie na wage zlota...cos w tym jest...

    • tradycja1 Re: Poprawność polityczna 10.03.06, 14:34
      Ja o polityce nie lubie gadac o religi rowniez.
    • frida2 Re: Poprawność polityczna 10.03.06, 14:42
      Ja tak mam nie tylko na forum.
      • dimanche Re: Poprawność polityczna 10.03.06, 21:01
        A ja to się w ogóle przestanę wypowiadać, bo i tak, co bym nie powiedziała, to
        będzie źle...Mam to od zawsze...Milczenie jest złotem...
    • skiela1 Re: Poprawność polityczna 10.03.06, 21:23
      Nie ma takich tematow.
      Fakt- jest to bardzo trudne na forum...na bezposrednosc nie zawsze mozna sobie
      pozwolic bo przeciez my sie nie znamy.Wlasciwie powinno mi zalezec na dobrym
      wizerunku bo to takie normalne....ale...dla mnie wazniejsze jest bycie soba niz
      wizerunek,ktory.... kazdy sobie tam w glowie skleja.smile
      Jezeli temat dotyczy aborcji...dlaczego mam klamac?i mowic,ze jestem
      za/przeciw,tylko dlatego zeby sie komus przypodobac? Nigdy.Ktos szuka
      rady...dlaczego mam "owijac w bawelne"odpowiadam jak ja uwazam a nie tak jakby
      ta osoba chciala uslyszec.
      Czasami jestem poprawna ale tylko czasami.Dzis wypada byc poprawnym bo
      np.tolerancja jest ostatnio w modzie,nie myslisz,ze czesto pod przykrywka
      poprawnosci kryje sie falsz?(a tym sie brzydze)
      Jezeli chodzi o wizerunek......jest ich tyle ile czytajacych,kazdy ma swoje (i
      kazde jest inne)wyobrazenie o danym czlowieku.
      Albo mnie ktos lubi,razem z moimi pogladami albo nie.Ksztaltowanie wizerunku dla
      samego przypodobania sie jest dziecinada.Ja juz z tego wyroslamsmile
      Mozna milczec..to fakt..no ale ...wszyscy milczec nie mozemy..prawda?
    • skiela1 Re: Poprawność polityczna 11.03.06, 15:47
      Ciekawe,ze prawie wszystkim trudno sie wypowiedziec na temat
      poprawnosci..............pewnie chodzi o ten wizeruneksmile)
      • dimanche Re: Poprawność polityczna 11.03.06, 16:01
        skiela1 napisała:

        > Ciekawe,ze prawie wszystkim trudno sie wypowiedziec na temat
        > poprawnosci..............pewnie chodzi o ten wizeruneksmile)

        Ja to piep...wizerunek. A nie wypowiadam się, jak nie mam ochoty. Mam ochotę,
        to się wypowiadam. Dyskutować tez mi się nie zawsze chce, ale na pytania zawsze
        odpowiadam...
        • magoo_king Re: Poprawność polityczna 11.03.06, 16:26
          chyba nie do konca jest u Ciebie z tym ...hm pieprzeniem wizerunku, skoro słowo
          pieprzyć skróciłaś do piep... . Jednak coś w skrywaniu siebie lub jak kto woli
          nie odkrywaniu siebie dla ogółu coś jest, też czasami moooocno sie zastanawiam
          zanim coś napisze na s@lonie. Jest to jednak raczej spowodowane tym, iż bardzo
          was szanuję, za niebanalne tematy i elkowencję. Wiele sie od was nauczyłem, nie
          wiem czy wy ode mnie też, ale miejmy taką nadzieje. Każdy z nas jest
          indywidualnością, razem tworzymy S@lon.
          Pzdr.
          • dimanche Re: Poprawność polityczna 11.03.06, 16:45
            A po co się do końca odkrywać? Nawet przed przyjacółmi człowiek nie zawsze się
            do końca się uzewnętrznia. A przecież znamy się tylko z forum...
            • magoo_king Re: Poprawność polityczna 11.03.06, 16:47
              Może czas to zmienić .... ???
              • dimanche Re: drogi Magoo_King 11.03.06, 16:52
                magoo_king napisał:

                > Może czas to zmienić .... ???

                Ale konkretnie co? Postawę czy ...
                • magoo_king Re: drogi Magoo_King 11.03.06, 17:03
                  znajomość oczywiście ;]]]
                  • dimanche Re: drogi Magoo_King 11.03.06, 17:07
                    A nie boisz się, że czar pryśnie? (ha, ha)
                    • magoo_king Re: drogi Magoo_King 11.03.06, 17:20
                      Pewnie, że się boję. Może sie znamy, w końcu po sąsiedzku z bródna ;]]]
                      • dimanche Re: drogi Magoo_King 11.03.06, 17:42
                        magoo_king napisał:

                        > Pewnie, że się boję. Może sie znamy, w końcu po sąsiedzku z bródna ;]]]

                        W takim razie gratuluję odwagi! Może otworzą tę herbaciarnię...specjalnie dla
                        nas...
                        • magoo_king Re: drogi Magoo_King 11.03.06, 18:36
                          No może otworzą, ale na razie brak pomysłu na miejsce ;]
    • skiela1 Re: Poprawność polityczna Ciag dalszy..... 08.08.06, 04:28
      to ja moze podbije ...
      ta poprawnosc...

      moze ktos ma zyczenie sie wypowiedzec...podyskutowac...
      smile)
      • azyata Rodzaj wygodnictwa 08.08.06, 08:42
        Poprawność wytycza szlak (bezpieczny) tym, którzy jej przestrzegają. Albo omija
        się problem, albo przedstawia jego kanoniczną wersję. Sposób funkcjonowania po
        prostu.

        Każdy czas, każde środowisko, każdy człowiek ma swoją poprawność. Nawet wśród
        najlepszych przyjaciół o niektórych sprawach się nie mówi - albo się wie, albo
        się nie chce wiedzieć.

        pzdr
    • very_famous Re: Poprawność polityczna 08.08.06, 15:44
      Jest sporo takich tematów. Część już wymieniliście: dzieci, aborcja, religia, ja
      dorzucę: metody wychowawcze, kosciół i jego przedstawiciele, w nieznajomym
      gronie śliskim tematem może okazać się polityka (zwłaszcza obecnie). I parę innych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka