Dodaj do ulubionych

Espumisan czy Gastop?

04.08.06, 21:50
Po czym doznania perystaltyczne mogą być donośniejsze?
Obserwuj wątek
    • skiela1 Re: Espumisan czy Gastop? 04.08.06, 22:00
      im wiecej symetykonu w tabletce tym samym i doznania...

      chyba Gastop..ale nie jestem pewna.
      • sloggi Re: Espumisan czy Gastop? 04.08.06, 22:15
        Ale Espumisan ma ładniejszą nazwę.
        • aankaa jedno i drugie - obrzydliwe i mało s@lonowe 04.08.06, 22:32

          • sloggi Re: jedno i drugie - obrzydliwe i mało s@lonowe 04.08.06, 22:36
            A Ty myślisz, że siedząc wygodnie w fotelu nie bywają sytuacje dziwne i osobliwe?
            • umfana Re: jedno i drugie - obrzydliwe i mało s@lonowe 04.08.06, 22:40
              nic co ludzkie nie jest nam obce ;o)))
              • sloggi Re: jedno i drugie - obrzydliwe i mało s@lonowe 04.08.06, 22:41
                umfana napisała:

                > nic co ludzkie nie jest nam obce ;o)))

                Skoro w kółko coś jemy....
                • aankaa przestańcie, pasqdy 04.08.06, 22:56
                  jeszcze trochę a panie zaczną się wymieniać "przepisami" na depilację sadP
                  <blech> (jak to mawiali sezamkowi)
                  • sloggi Re: przestańcie, pasqdy 04.08.06, 22:58
                    Ale depilację których sfer?
                    • aankaa no...........przestań............ 04.08.06, 23:09

                      • sloggi Re: no...........przestań............ 04.08.06, 23:13
                        Masz rację, kobieta powinna być naturalna, żadnej depilacji ani golenia.
                        Nogi jak sarna........
                        • aankaa a zęby jak perełki 04.08.06, 23:33

                          • sloggi włoski jak puszcza 04.08.06, 23:34

                    • simpson.50 Re: przestańcie, pasqdy 05.08.06, 16:32
                      sloggi napisał:

                      > Ale depilację których sfer?

                      NIEBIESKICH

                      a czy o depilacji to juz kiedys przypadkiem nie bylo gdzies?
                      • sloggi Re: przestańcie, pasqdy 05.08.06, 16:35
                        Coś tak mi się kojarzy.
                        • skiela1 Re: przestańcie, pasqdy 05.08.06, 16:40
                          sloggi napisał:

                          > Coś tak mi się kojarzy.

                          bylo..."sciaga kobieta galoty.."
                          • umfana Re: przestańcie, pasqdy 05.08.06, 16:48
                            skiela1 napisała:

                            > bylo..."sciaga kobieta galoty.."

                            a tam pas cnoty!
                            ;o)))
    • aga_piet Re: Espumisan czy Gastop? 04.08.06, 23:14
      Ciekawe dlaczego do tych reklam nie dają jakiś pięknych modelek. Myślicie że
      Claudia Schiffer tyż ma gazy ;> ?? Pewnie nieeeee...
      • rene8 Re: Espumisan czy Gastop? 04.08.06, 23:19
        Okropny temat...po Espumisanie (w kroplach) mojemu Młodemu wszysktkie bolączki
        utawały.
        I tyle w tym nichlubnym temacie.h
      • sloggi Re: Espumisan czy Gastop? 04.08.06, 23:19
        "Toaleta jest miejscem
        Do którego nie chadzamy
        Nie zdarza nam się jadać
        Więc nie wydalamy
        Jedyni na ziemi
        Gazów nie puszczamy
        Nie mamy problemów
        Z przemianą materii"
        [Hey, Zakochani]
      • skiela1 Re: Espumisan czy Gastop? 05.08.06, 00:05
        Klaudia to pewnie koperek pijetongue_out
    • pep-per Re: Espumisan czy Gastop? 05.08.06, 09:26
      Może od razu Regulax? smile
      • sloggi Re: Espumisan czy Gastop? 05.08.06, 11:56
        Miała być fonia, a nie fonia & wizja tongue_out
    • umfana lewatywa 05.08.06, 12:07
      ups... ale brzydkie słowo!
      ;o]
      • sloggi Re: lewatywa 05.08.06, 12:12
        Dyskryminujesz praworęcznych, dla nich prawatywa?
        • umfana Re: lewatywa 05.08.06, 12:28
          Prawatywę zostawiam dla pisuarów :o)
      • magdajeden Re: lewatywa 05.08.06, 14:05
        czyszczenie jelita grubego wraz z okrężnicą, po promocyjnej cenie wink
        • wgfc Re: lewatywa 05.08.06, 19:24
          Moda na lewatywę
          miasta.gazeta.pl/katowice/1,35063,2217556.html
          2004-08-06, ostatnia aktualizacja 2004-08-06 22:19
          Wioleta Niziołek

          "Oczyść sobie jelita" - zachęca reklama wyświetlana przed seansami w
          zabrzańskim Multikinie. Chętnych nie brakuje.
          - Za granicą wizyta w gabinecie oczyszczania jelit to jak wyjście do klubu
          fitness. Nie stanowi tabu. O lewatywie rozmawia się jak o czymś normalnym i
          zdrowym - przekonuje Piotr Wilczyński, szef gabinetu hydrocolonoterapii
          Colonovita w Zabrzu. - U nas wiedza na ten temat jest jeszcze niewielka, ale
          mam coraz więcej klientów. Najmłodsza była 20-latka - dodaje.

          Do opornych Wilczyński postanowił dotrzeć z reklamą. Od kilku tygodni
          publiczność czekająca na seans filmowy w zabrzańskim Multikinie ogląda planszę,
          która zachęca do przeczyszczenia jelit. Tomasz Łatka z działu marketingu
          Multikina: - Dotąd zdarzały się reklamy branż odzieżowych czy motoryzacyjnych.
          Oczyszczanie jelit mamy po raz pierwszy, ale mnie to nie dziwi. Niech pani
          zobaczy reality "Jackass" w MTV. Uczestnicy też robią sobie lewatywę i dużo
          innych dziwnych rzeczy. Mają swoich fanów i naśladowców...

          - Do kina przychodzą ludzie światli, otwarci na nowości - tłumaczy Wilczyński.
          Lewatywę poleca dla zdrowia, jako sposób na oczyszczenie organizmu i...
          odchudzanie. - W ekstremalnych warunkach dochodzi do utraty nawet 10 proc. masy
          ciała. To dlatego, że pozbywamy się złogów w jelicie. Organizm zaczyna też
          lepiej pracować - zachęca Wilczyński. Na początek radzi wziąć cztery zabiegi w
          tygodniowych odstępach, potem odwiedzać gabinet co pół roku. Podczas jednej
          wizyty do oczyszczania zużywa ok. 80 litrów wody.

          Kurację można na miejscu wspomóc masażami do wyboru: klasycznym i
          antycellulitowym albo okładami z borowiny - też na cellulit. Wilczyński wierzy
          w sukces swojego przedsięwzięcia. Sprzęt do głębokiej lewatywy kosztował go
          tyle co nowe auto. - Moda na lewatywę przyjdzie do nas tak jak moda na zdrowy
          styl życia - wierzy.
          • wgfc Re: lewatywa 05.08.06, 19:25
            www.colonovita.pl/
            • sloggi Re: lewatywa 05.08.06, 19:29
              wgfc napisał:

              > www.colonovita.pl/

              I jak Ci u nich było?
              • wgfc Re: lewatywa 06.08.06, 21:04
                Nie byłem, ciągle się wybieram smile
                Kumpel był kiedyś na czymś podobnym i mu się bardzo podobało.
                • aga_piet Re: lewatywa 06.08.06, 21:11
                  Zboczeńcy wink
    • sibeliuss Re: Espumisan czy Gastop? 02.12.06, 21:43
      Espumisan jest lepszy smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka