sloggi 04.08.06, 21:50 Po czym doznania perystaltyczne mogą być donośniejsze? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skiela1 Re: Espumisan czy Gastop? 04.08.06, 22:00 im wiecej symetykonu w tabletce tym samym i doznania... chyba Gastop..ale nie jestem pewna. Odpowiedz Link
sloggi Re: jedno i drugie - obrzydliwe i mało s@lonowe 04.08.06, 22:36 A Ty myślisz, że siedząc wygodnie w fotelu nie bywają sytuacje dziwne i osobliwe? Odpowiedz Link
umfana Re: jedno i drugie - obrzydliwe i mało s@lonowe 04.08.06, 22:40 nic co ludzkie nie jest nam obce ;o))) Odpowiedz Link
sloggi Re: jedno i drugie - obrzydliwe i mało s@lonowe 04.08.06, 22:41 umfana napisała: > nic co ludzkie nie jest nam obce ;o))) Skoro w kółko coś jemy.... Odpowiedz Link
aankaa przestańcie, pasqdy 04.08.06, 22:56 jeszcze trochę a panie zaczną się wymieniać "przepisami" na depilację P <blech> (jak to mawiali sezamkowi) Odpowiedz Link
sloggi Re: no...........przestań............ 04.08.06, 23:13 Masz rację, kobieta powinna być naturalna, żadnej depilacji ani golenia. Nogi jak sarna........ Odpowiedz Link
simpson.50 Re: przestańcie, pasqdy 05.08.06, 16:32 sloggi napisał: > Ale depilację których sfer? NIEBIESKICH a czy o depilacji to juz kiedys przypadkiem nie bylo gdzies? Odpowiedz Link
skiela1 Re: przestańcie, pasqdy 05.08.06, 16:40 sloggi napisał: > Coś tak mi się kojarzy. bylo..."sciaga kobieta galoty.." Odpowiedz Link
umfana Re: przestańcie, pasqdy 05.08.06, 16:48 skiela1 napisała: > bylo..."sciaga kobieta galoty.." a tam pas cnoty! ;o))) Odpowiedz Link
aga_piet Re: Espumisan czy Gastop? 04.08.06, 23:14 Ciekawe dlaczego do tych reklam nie dają jakiś pięknych modelek. Myślicie że Claudia Schiffer tyż ma gazy ;> ?? Pewnie nieeeee... Odpowiedz Link
rene8 Re: Espumisan czy Gastop? 04.08.06, 23:19 Okropny temat...po Espumisanie (w kroplach) mojemu Młodemu wszysktkie bolączki utawały. I tyle w tym nichlubnym temacie.h Odpowiedz Link
sloggi Re: Espumisan czy Gastop? 04.08.06, 23:19 "Toaleta jest miejscem Do którego nie chadzamy Nie zdarza nam się jadać Więc nie wydalamy Jedyni na ziemi Gazów nie puszczamy Nie mamy problemów Z przemianą materii" [Hey, Zakochani] Odpowiedz Link
magdajeden Re: lewatywa 05.08.06, 14:05 czyszczenie jelita grubego wraz z okrężnicą, po promocyjnej cenie Odpowiedz Link
wgfc Re: lewatywa 05.08.06, 19:24 Moda na lewatywę miasta.gazeta.pl/katowice/1,35063,2217556.html 2004-08-06, ostatnia aktualizacja 2004-08-06 22:19 Wioleta Niziołek "Oczyść sobie jelita" - zachęca reklama wyświetlana przed seansami w zabrzańskim Multikinie. Chętnych nie brakuje. - Za granicą wizyta w gabinecie oczyszczania jelit to jak wyjście do klubu fitness. Nie stanowi tabu. O lewatywie rozmawia się jak o czymś normalnym i zdrowym - przekonuje Piotr Wilczyński, szef gabinetu hydrocolonoterapii Colonovita w Zabrzu. - U nas wiedza na ten temat jest jeszcze niewielka, ale mam coraz więcej klientów. Najmłodsza była 20-latka - dodaje. Do opornych Wilczyński postanowił dotrzeć z reklamą. Od kilku tygodni publiczność czekająca na seans filmowy w zabrzańskim Multikinie ogląda planszę, która zachęca do przeczyszczenia jelit. Tomasz Łatka z działu marketingu Multikina: - Dotąd zdarzały się reklamy branż odzieżowych czy motoryzacyjnych. Oczyszczanie jelit mamy po raz pierwszy, ale mnie to nie dziwi. Niech pani zobaczy reality "Jackass" w MTV. Uczestnicy też robią sobie lewatywę i dużo innych dziwnych rzeczy. Mają swoich fanów i naśladowców... - Do kina przychodzą ludzie światli, otwarci na nowości - tłumaczy Wilczyński. Lewatywę poleca dla zdrowia, jako sposób na oczyszczenie organizmu i... odchudzanie. - W ekstremalnych warunkach dochodzi do utraty nawet 10 proc. masy ciała. To dlatego, że pozbywamy się złogów w jelicie. Organizm zaczyna też lepiej pracować - zachęca Wilczyński. Na początek radzi wziąć cztery zabiegi w tygodniowych odstępach, potem odwiedzać gabinet co pół roku. Podczas jednej wizyty do oczyszczania zużywa ok. 80 litrów wody. Kurację można na miejscu wspomóc masażami do wyboru: klasycznym i antycellulitowym albo okładami z borowiny - też na cellulit. Wilczyński wierzy w sukces swojego przedsięwzięcia. Sprzęt do głębokiej lewatywy kosztował go tyle co nowe auto. - Moda na lewatywę przyjdzie do nas tak jak moda na zdrowy styl życia - wierzy. Odpowiedz Link
sloggi Re: lewatywa 05.08.06, 19:29 wgfc napisał: > www.colonovita.pl/ I jak Ci u nich było? Odpowiedz Link
wgfc Re: lewatywa 06.08.06, 21:04 Nie byłem, ciągle się wybieram Kumpel był kiedyś na czymś podobnym i mu się bardzo podobało. Odpowiedz Link