Mam zamiar wybrac sie do Zakopanego w pierwszej polowie marca, to
moj pierwszy raz w zimowych Tatrach. W lecie bylam juz 3 razy, wiec
wiem jak gory wygladaja

Czy ktos moze mnie oswiecic, czego moge sie spodziewac (oprocz
sniegu

), gdzie moge isc bez rakow, kijkow i czekana? Musze nabyc
droga kupna (albo inna

) jakies specjalne odzienie?
Prosze sie ze mnie nie smiac, ja pytam powaznie. Do tej pory gory w
zimie ogladalam na zdjeciach.