margala 17.04.08, 09:10 Oglądając wczorajsze wydanie "Wiadomości", mocno się zdziwiłem. W relacji z wizyty Szymona Peresa w Polsce usłyszałem, że Polska jako sojusznik Izraela (od kiedy???) wesprze go w razie konfliktu z Iranem. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sibeliuss Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 17.04.08, 09:30 Należymy do NATO? Należymy! zatem będziemy. Odpowiedz Link
margala Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 18.04.08, 15:53 sibeliuss napisał: > Należymy do NATO? > Należymy! zatem będziemy. Należymy. Ale Izrael na razie nie należy. PozdrawiaM. Odpowiedz Link
loczek62 Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 17.04.08, 10:25 Prezydent Iranu Mahmud Ahmedineżad gada takie farmazony że wszystko jest możliwe.... Odpowiedz Link
prazanka44 Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 18.04.08, 21:06 Niestety, w dzisiejszym świecie wszystko jest powiązane, wszak mamy globalizację. Odpowiedz Link
gapuchna Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 19.04.08, 16:33 Kiedyś w Paryżu też krzyczeli: nie będziemy umierać za polski Gdańsk. To było w 1939. Tak tylko gwoli przypomnienia. Odpowiedz Link
akin1om Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 19.04.08, 23:23 Dokładnie, nie wolno nam obojętnieć na sprawy innych narodów tylko dlatego,że są daleko. Zupełnie inną kwestią jest pochrzanienie dokładne dzisiejszej polityki gdzie podział na dobrych i złych już dawno się zatarł. Odpowiedz Link
margala Palestyna 21.04.08, 10:15 akin1om napisała: > Dokładnie, > nie wolno nam obojętnieć na sprawy innych narodów tylko dlatego,że > są daleko. Zgadzam się. Tylko akurat w tym przypadku najbardziej poszkodowani są Palestyńczycy: sk2.pl/palestyna Odpowiedz Link
margala Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 21.04.08, 10:03 gapuchna napisała: > Kiedyś w Paryżu też krzyczeli: nie będziemy umierać za polski Gdańsk. To było w > 1939. Tak tylko gwoli przypomnienia. Francuzi i Polacy w 1939 mieli wspólnego wroga. Czy Iran jest dziś naszym wrogiem a Izrael sojusznikiem? PozdrawiaM. Odpowiedz Link
sibeliuss Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 21.04.08, 10:13 Zastanów się kto i dlaczego jest dziś naszym sojusznikiem. ps. zgubiłem Twój numer tel a chcę odebrać książkę odezwij się pliz. Odpowiedz Link