Dodaj do ulubionych

będziemy umierać za Tel-Awiw?

17.04.08, 09:10
Oglądając wczorajsze wydanie "Wiadomości", mocno się zdziwiłem.
W relacji z wizyty Szymona Peresa w Polsce usłyszałem, że Polska jako
sojusznik Izraela (od kiedy???) wesprze go w razie konfliktu z Iranem.

Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 17.04.08, 09:30
      Należymy do NATO?
      Należymy! zatem będziemy.
      • margala Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 18.04.08, 15:53
        sibeliuss napisał:

        > Należymy do NATO?
        > Należymy! zatem będziemy.

        Należymy.
        Ale Izrael na razie nie należy.

        PozdrawiaM.
    • loczek62 Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 17.04.08, 10:25
      Prezydent Iranu Mahmud Ahmedineżad gada takie farmazony że wszystko
      jest możliwe....
    • menk.a Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 17.04.08, 10:41
      Mam dosyć Żydów i ich spraw.
      • prazanka44 Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 18.04.08, 21:06
        Niestety, w dzisiejszym świecie wszystko jest powiązane, wszak mamy globalizację.
    • gapuchna Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 19.04.08, 16:33
      Kiedyś w Paryżu też krzyczeli: nie będziemy umierać za polski Gdańsk. To było w
      1939. Tak tylko gwoli przypomnienia.
      • akin1om Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 19.04.08, 23:23
        Dokładnie,
        nie wolno nam obojętnieć na sprawy innych narodów tylko dlatego,że
        są daleko.
        Zupełnie inną kwestią jest pochrzanienie dokładne dzisiejszej
        polityki gdzie podział na dobrych i złych już dawno się zatarł.
        • margala Palestyna 21.04.08, 10:15
          akin1om napisała:

          > Dokładnie,
          > nie wolno nam obojętnieć na sprawy innych narodów tylko dlatego,że
          > są daleko.

          Zgadzam się. Tylko akurat w tym przypadku najbardziej poszkodowani są
          Palestyńczycy: sk2.pl/palestyna
      • margala Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 21.04.08, 10:03
        gapuchna napisała:

        > Kiedyś w Paryżu też krzyczeli: nie będziemy umierać za polski Gdańsk. To było w
        > 1939. Tak tylko gwoli przypomnienia.

        Francuzi i Polacy w 1939 mieli wspólnego wroga.

        Czy Iran jest dziś naszym wrogiem a Izrael sojusznikiem?

        PozdrawiaM.
        • sibeliuss Re: będziemy umierać za Tel-Awiw? 21.04.08, 10:13
          Zastanów się kto i dlaczego jest dziś naszym sojusznikiem.
          ps. zgubiłem Twój numer tel a chcę odebrać książkę smile odezwij się
          pliz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka