Dodaj do ulubionych

BODIES...The Exhibition

10.03.09, 22:00
"Wystawa BODIES…The Exhibition przedstawia starannie wypreparowane ludzkie
ciała, które zostały zakonserwowane przy użyciu innowacyjnej techniki.
Wyeksponowane z należnym im szacunkiem ciała umożliwiają zwiedzającym poznanie
piękna i złożonej budowy anatomicznych układów i organów wewnętrznych."

www.bodiespoland.pl/
jakie jest Wasze zdanie na temat tej wystawy?
byliście albo wybieracie się?
ja idę w piątek i nie mogę się doczekać smile
Obserwuj wątek
    • wilma.flintstone Re: BODIES...The Exhibition 10.03.09, 22:20

      Widzialam wystawe w Kopenhadze. Bylam zaskoczona tym jak male sa np.
      nerki lub macica. Co do wrazen, to patrzac na zakonserwowane ciala
      nie myslalam, ze to trupy czy cos takiego, zreszta przypominaja
      bardziej modele z tworzywa niz ludzkie zwloki. Aczkolwiek z
      osmioosobowej grupy znajomych zdecydowalam sie tam pojsc tylko ja i
      moj maz. Reszta uznala, ze to nie na ich nerwywink

      Ciakawe co na to powie nasz Kosciol...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka