"Wystawa BODIES…The Exhibition przedstawia starannie wypreparowane ludzkie
ciała, które zostały zakonserwowane przy użyciu innowacyjnej techniki.
Wyeksponowane z należnym im szacunkiem ciała umożliwiają zwiedzającym poznanie
piękna i złożonej budowy anatomicznych układów i organów wewnętrznych."
www.bodiespoland.pl/
jakie jest Wasze zdanie na temat tej wystawy?
byliście albo wybieracie się?
ja idę w piątek i nie mogę się doczekać