wesolutkixl
08.04.07, 19:47
To prawda,trzeba się przekonać do picia dziennie 2 litrów płynów.Ale kiedy pić? i co pić?Zawsze kubek na dzień dobry i na dobranoc ,by spłukać resztki jedzonka z przewodu pokarmowego- po prstu by w nim nie gniły.Rano najlepiej aż do późnego pol€dnia herbatki owocowe,które jako węglowodany niestety mają kilka kalori oczywiście bez dodatku cukru ,który swoimi kaloriami przewyższa dobrodziejstwo tych herbat.Po południu herbatę czerwoną a na dobranoc zieloną.Takie urozmaicenie nikomu nie zaszkodzi a wiele pomoże,doskonale przefiltruje nerki i cały organizm który bez wody wytrzyma tylko do 10 dni w odróżnieniu do jedzenia bo az do 20 dni.Tak więc trzeba zwracać uwagę na to co się pije i kiedy,najlepiej by ta zwykła woda była przepuszczana przez domowy filtr do wody.Mówię tylko o herbacie ,ale można wypić wodę z cytryną,a także sok domowy z sokwirówki pamiętając o zasadzie sok do 4 warzyw a owocowy słodki z kwaśnym najlepiej do 2 owoców,noi nie łączymy warzyw z owocami bo te dwie grupy są inaczej trawione.Najważniejsze jest to by jedzenia nie popijać,bo szybko będziemy zaglądać do lodówki po następną strawę przy okazji żołądek i inne organy dostaną bombę do rozbrojenia,jedzonko będzie fermentować a po flaczkach rozłożą się resztki do powstawania grzybów.Pijemy 1 godz przed jedzeniem i najlepiej 0,5 godz po jedzeniu.Jemy 5 razy dziennie co 3 godziny i kończymy kolacją białkową.Jeśli komuś pomogłem to się cieszę .Pozdrawiam