Dodaj do ulubionych

0,6 promila

12.01.11, 20:40
Co , ma wspólnego 0,6 promila alkoholu, do katastrofy samolotu? Nic! A, gdyby miał sraczkę, to też byłaby to sensacja? Generał nie pilotował samolotu, mógł tańczyć nawet trepaka na pokładzie samolotu.
Obserwuj wątek
    • yoma Re: 0,6 promila 12.01.11, 20:46
      Leć na Krajówkę, to będzie mniej więc ej 257. i pół wątek.
    • Gość: Jojo Re: 0,6 promila IP: *.dip.t-dialin.net 12.01.11, 20:48
      w kokpicie?
    • Gość: ka_p_pa Re: 0,6 promila IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.01.11, 20:53
      Ty widziałeś w autobusie taki napis- rozmowa z kierowcą zabroniona? Powinien być drugi, uściślony- pijanym rozmowa z kierowcą zabroniona szczególnie
    • klosowski333 Re: 0,6 promila 12.01.11, 20:54
      To byl dowodca sil powietrznych. Byl na sluzbie. W momencie katastrofy znajdowal sie w kabinie pilotow, a biorac pod uwage procedury, nie mial do tego prawa. Absorbowal swoja obecnoscia uwage pilotow.
      Piloci z jakiegos powodu zlamali w tym czasie caly szereg innych procedur. Zle ustawili przyrzady. Zle odczytywali przyrzady. Zle okreslili wysokosc lotu. Schodzili do ladowania z ponad dwukrotnie wieksza predkoscia niz nalezalo. Podchodzili pod zbyt ostrym katem. Nie kwitowali wzajemnie swoich polecen, pytan i meldunkow.
      Czy obecnosc w trakcie manewru ladowania nie do konca trzezwego dowodcy sil powietrznych w kabinie pilotow mogla miec wplyw na zachowanie samych pilotow?
    • Gość: hehe mógł tańczyć? ale gdzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.11, 21:02
      w kabinie pilotów? hehe, i co byś mu zrobił?
      • Gość: ka_p_pa Re: mógł tańczyć? ale gdzie? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.01.11, 21:05
        Coś takiego pewnie miało miejsce. Błasik zatoczył się, oparł o wolant i poszło w pis-dół
      • Gość: hehe no i kolejny skandal, po polskich obozach... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.11, 21:06
        polska Luftwaffe, hehehehe :))
        bi.gazeta.pl/im/6/8939/z8939646Z,-Die-Zeit--pisze-o--podpitym--dowodcy-polskich-sil.jpg
    • jureczek_barbarzynca Re: 0,6 promila 12.01.11, 21:09
      > Co , ma wspólnego 0,6 promila alkoholu, do katastrofy samolotu? Nic! A, gdyby m
      > iał sraczkę, to też byłaby to sensacja? Generał nie pilotował samolotu, mógł ta
      > ńczyć nawet trepaka na pokładzie samolotu.


      To był raport. takie rzeczy się w nim umieszcza. wnioski jaki wpływ to miało formuuje się później. A wpływ miało, od zachowqania pilotów przy swoim dowódcy zaleleżały ich dalsze kariery lub pośredniak. A w naszej historii i sraczka ważną rolę odegrała, nie doszło do spotkania trójkąta weimarskiego bo lech K. sraczkę miał:), trepaka nie mógł tańczyć bo generałowi nie wypada.
      • tojabogdan pół litra na twarz? to nic! 12.01.11, 21:29
        a generałowi w końcu (niemal) wszystko wolno w samolocie, w końcu był dowódcą wojsk powietrznych.
      • kolczasty_nemo Re: 0,6 promila 12.01.11, 21:40
        > A w naszej historii i sraczka ważną
        > rolę odegrała, nie doszło do spotkania trójkąta weimarskiego bo lech K. sraczk
        > ę miał:)

        Ponoć poseł Dyka z tego powodu nie zdążył uratować Rządu Suchockiej..
        • jureczek_barbarzynca Re: 0,6 promila 12.01.11, 22:00
          >
          > Ponoć poseł Dyka z tego powodu nie zdążył uratować Rządu Suchockiej..

          Też było...Zapisał się chłopina na wieki na kartch historii
    • ri-pi Re: 0,6 promila 13.01.11, 18:01
      Ma to następujące znaczenie: był w kabinie pilotów i wydawał dyspozycje. Inaczej mówiąc po pijaku kierował ludźmi (był w pracy) . Mam nadzieję , że zostanie cofnięte odszkodowanie z moich podatków za śmierć pijanego pracownika. (Kodeks Pracy)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka