terramitica
07.07.05, 19:19
napisalam ksiazke i wyslalam do kilku wydawnictw; i koniec od 1,5 miesiaca
zadnych widomosci - nie wiem czy jest to knot i czy mam wyrzucic klawiature,
zeby nikogo nie stresowac pisaniem, czy wrecz przeciwnie; jak myslicie czy
juz czas zadzwonic do wydawnictw i zapytac o opinie?