papaprotka
26.07.06, 17:53
Dostałam dziś umowę dotyczącą publikacji mojego opowiadania w jednym z
czasopism. Mam ją wypełnić i odesłać. Jest na niej nawet punkt, że umowę
sporządzono w dwóch jednobrzmiących itd.
No może i tak właśnie sporządzono, tylko że w kopercie był jeden egzemplarz.
Żadnych wyjaśnień tego stanu rzeczy też nie było. Zdenerwowałam się z lekka.
Co według was mam zrobić? Wypełnić i odesłać, czy żądać drugiego egzemplarza?