Gość: AndrzejzZabrza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 23:09 Kuce.Wlasnie wrocilem z Kopernika,spod Krzyza.Rewelacja! A juz myslalem,ze w Zabrzu wszystko h...wo wychodzi.Albo nie wychodzi...Jutro tez sie wybiore zapalic znicz.Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj