IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 23:09
Kuce.Wlasnie wrocilem z Kopernika,spod Krzyza.Rewelacja! A juz myslalem,ze w
Zabrzu wszystko h...wo wychodzi.Albo nie wychodzi...Jutro tez sie wybiore
zapalic znicz.Pzdr
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka