Gość: werbena IP: *.zabrze.net.pl 14.02.07, 20:49 Z okazji WALENTYNEK życzę wszystkim abyście byli zawsze szczęśliwi i dostawali od życia to czego pragniecie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Tom Plaskito Re: Walentynki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 22:09 to chyba nie w tym kraju Odpowiedz Link Zgłoś