Dodaj do ulubionych

giełda staroci Bytom

17.11.08, 19:30
czy komody, szawki, kredensy itp. ( mogą być do renowacji) są na
giełdzie staroci ?
Obserwuj wątek
    • Gość: galba Re: giełda staroci Bytom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.08, 00:22
      Tam jest wszystko.
      • Gość: muchozol Re: giełda staroci Bytom IP: 91.123.209.* 19.11.08, 15:51
        A kiedy to się odbywa?
        • thermospeed Re: giełda staroci Bytom 19.11.08, 21:30
          u mnie w domu to dopiero jest gielda staroci
          • Gość: muchozol Re: giełda staroci Bytom IP: *.adsl.inetia.pl 02.12.08, 14:23
            Jak chcesz, to wpadnę...
        • Gość: bytomianin Re: giełda staroci Bytom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 18:34
          każda pierwsza sobota miesiąca
          • chilli-and-vanilla Re: giełda staroci Bytom 21.11.08, 19:05
            ale z meblami to tam raczej kiepściawo
    • Gość: zainteresowany Re: giełda staroci Bytom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.08, 15:04
      mógłby mi jeszcze ktoś napisać - gdzie i w jakich godzinach? Dzięki.
    • Gość: pakos Re: giełda staroci Bytom IP: *.stk.vectranet.pl 03.12.08, 23:00
      warto odwiedzić
      • Gość: blondie Re: giełda staroci Bytom IP: *.zab.zigzag.pl 04.12.08, 14:22
        Od pewnego czasu przeniesiona jest z centrum Bytomia na stadion w
        Bobrku. bardzo łatwo dojechać z Zabrza. Ulicy nie podam, bo nazwy
        nie znam, ale kazdy powie gdzie to. Handlarze zjeżdżaja się juz
        dzień wczesniej , wiec warto byc wczesnie rano. Co do mebli, to
        bezkonkurencyjna jest giełda we Wrocławiu, gdzie Holendrzy sprzedaja
        komody i wogóle meble za grosze...
    • z_rokitnicy Sklep z meblami po renowacji 07.12.08, 19:30
      W Gdańsku widziałem sklep ze starymi meblami po renowacji. Było
      stosunkowo tanio i wybór ogromny! Czy na Sląsku są też takie sklepy?
      • zza_lady Re: Sklep z meblami po renowacji 08.12.08, 19:39
        Znajoma z Gliwic kupuje w takim sklepie, co jest tam gdzie pogotowie
        ratunkowe w tym mieście. Piękne rzeczy tam mają
        • Gość: Fustek Re: Sklep z meblami po renowacji IP: 195.94.210.* 10.12.08, 20:08
          Piękne, czyli jakie konkretnie?
          • Gość: Snickers Re: Sklep z meblami po renowacji IP: *.gprs.plus.pl 13.12.08, 21:12
            Nie wiem co się śni, gdy się śpi na łóżku po prababci, gdzie się
            dymali jeszcze w XIX wieku
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka