adamg8 17.11.08, 19:30 czy komody, szawki, kredensy itp. ( mogą być do renowacji) są na giełdzie staroci ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: galba Re: giełda staroci Bytom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.08, 00:22 Tam jest wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muchozol Re: giełda staroci Bytom IP: 91.123.209.* 19.11.08, 15:51 A kiedy to się odbywa? Odpowiedz Link Zgłoś
thermospeed Re: giełda staroci Bytom 19.11.08, 21:30 u mnie w domu to dopiero jest gielda staroci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muchozol Re: giełda staroci Bytom IP: *.adsl.inetia.pl 02.12.08, 14:23 Jak chcesz, to wpadnę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bytomianin Re: giełda staroci Bytom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 18:34 każda pierwsza sobota miesiąca Odpowiedz Link Zgłoś
chilli-and-vanilla Re: giełda staroci Bytom 21.11.08, 19:05 ale z meblami to tam raczej kiepściawo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zainteresowany Re: giełda staroci Bytom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.08, 15:04 mógłby mi jeszcze ktoś napisać - gdzie i w jakich godzinach? Dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pakos Re: giełda staroci Bytom IP: *.stk.vectranet.pl 03.12.08, 23:00 warto odwiedzić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blondie Re: giełda staroci Bytom IP: *.zab.zigzag.pl 04.12.08, 14:22 Od pewnego czasu przeniesiona jest z centrum Bytomia na stadion w Bobrku. bardzo łatwo dojechać z Zabrza. Ulicy nie podam, bo nazwy nie znam, ale kazdy powie gdzie to. Handlarze zjeżdżaja się juz dzień wczesniej , wiec warto byc wczesnie rano. Co do mebli, to bezkonkurencyjna jest giełda we Wrocławiu, gdzie Holendrzy sprzedaja komody i wogóle meble za grosze... Odpowiedz Link Zgłoś
z_rokitnicy Sklep z meblami po renowacji 07.12.08, 19:30 W Gdańsku widziałem sklep ze starymi meblami po renowacji. Było stosunkowo tanio i wybór ogromny! Czy na Sląsku są też takie sklepy? Odpowiedz Link Zgłoś
zza_lady Re: Sklep z meblami po renowacji 08.12.08, 19:39 Znajoma z Gliwic kupuje w takim sklepie, co jest tam gdzie pogotowie ratunkowe w tym mieście. Piękne rzeczy tam mają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fustek Re: Sklep z meblami po renowacji IP: 195.94.210.* 10.12.08, 20:08 Piękne, czyli jakie konkretnie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Snickers Re: Sklep z meblami po renowacji IP: *.gprs.plus.pl 13.12.08, 21:12 Nie wiem co się śni, gdy się śpi na łóżku po prababci, gdzie się dymali jeszcze w XIX wieku Odpowiedz Link Zgłoś