25.08.03, 19:17
Mars mial wczoraj na kanadyjskim niebie ogon. Cos jak kometa. Bardzo
interesujacy widok! :)

K.
Obserwuj wątek
    • aneczka291 Re: Mars 25.08.03, 20:45
      wonsz napisał:

      > Mars mial wczoraj na kanadyjskim niebie ogon. Cos jak kometa. Bardzo
      > interesujacy widok! :)
      >
      > K.
      >wonsz ty juz chyba za siebie nie mozesz :)
      • aneczka291 Re: Mars 25.08.03, 20:47
        aneczka291 napisała:

        > wonsz napisał:
        >
        > > Mars mial wczoraj na kanadyjskim niebie ogon. Cos jak kometa. Bardzo
        > > interesujacy widok! :)
        > >
        > > K.
        > >wonsz ty juz chyba za siebie nie mozesz :)
        A jak relacje z Brodatym???? :(
        • nie_kaz_golic_brody Re: Mars 25.08.03, 21:40
          aneczka291 napisała:


          > A jak relacje z Brodatym???? :(

          ktos tu o mnie pytal??? :)
      • wonsz Re: Mars 25.08.03, 23:20
        aneczka291 napisała:

        > >wonsz ty juz chyba za siebie nie mozesz :)

        Nie rozumiem.

        K.
    • malen_a Re: Mars 26.08.03, 10:46
      wonsz napisał:

      > Mars mial wczoraj na kanadyjskim niebie ogon. Cos jak kometa. Bardzo
      > interesujacy widok! :)
      >
      > K.
      >


      a czy to napewno byl Mars? :-)
      • wonsz Re: Mars 26.08.03, 11:02
        malen_a napisała:

        > a czy to napewno byl Mars? :-)

        To byl Mars, i moje brudne okulary :)))))

        K. (ktory nie moze dotrzec do lozka)
    • ktos_nowy Re: Mars 26.08.03, 10:56
      wonsz napisał:

      > Mars mial wczoraj na kanadyjskim niebie ogon. Cos jak kometa. Bardzo
      > interesujacy widok! :)
      >
      > K.
      >

      dzis za jakas godzine Mars na byc najblizej ziemi od ilus tam lat.. jakos z
      800 tych lat czy siakos tak.. bedzie to ktos ogladal specjalistycznym
      sprzetem??
      • ktos_nowy Re: Mars 26.08.03, 10:58
        ktos_nowy napisała:

        >
        > dzis za jakas godzine Mars na byc najblizej ziemi od ilus tam lat.. jakos z
        > 800 tych lat czy siakos tak.. bedzie to ktos ogladal specjalistycznym
        > sprzetem??

        troche naklamalam, ale nie specjalnie.. w radio bzdury gadali lobuzy!
        szczegoly znajdziecie: info.onet.pl/789526,16,item.html
    • anahella Re: Mars 26.08.03, 16:17
      wonsz napisał:

      > Mars mial wczoraj na kanadyjskim niebie ogon. Cos jak kometa. Bardzo
      > interesujacy widok! :)

      Ehhhh czlowieku - to ja wczoraj testowalam nowa miotle.
      Kupilam sobie nowa do latania - ma turbodoladowanie
      atomowe, wiec jak sie rozpedzilam to zatrzymalam sie
      dopiero nad Kanada. A ze swiecilam to dlatego ze kupilam
      sobie nowy elegancki dres z cekinami. Jak ty w ogole nie
      znasz sie na czarownicach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka