wonsz 25.08.03, 19:17 Mars mial wczoraj na kanadyjskim niebie ogon. Cos jak kometa. Bardzo interesujacy widok! :) K. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aneczka291 Re: Mars 25.08.03, 20:45 wonsz napisał: > Mars mial wczoraj na kanadyjskim niebie ogon. Cos jak kometa. Bardzo > interesujacy widok! :) > > K. >wonsz ty juz chyba za siebie nie mozesz :) Odpowiedz Link
aneczka291 Re: Mars 25.08.03, 20:47 aneczka291 napisała: > wonsz napisał: > > > Mars mial wczoraj na kanadyjskim niebie ogon. Cos jak kometa. Bardzo > > interesujacy widok! :) > > > > K. > >wonsz ty juz chyba za siebie nie mozesz :) A jak relacje z Brodatym???? :( Odpowiedz Link
nie_kaz_golic_brody Re: Mars 25.08.03, 21:40 aneczka291 napisała: > A jak relacje z Brodatym???? :( ktos tu o mnie pytal??? :) Odpowiedz Link
wonsz Re: Mars 25.08.03, 23:20 aneczka291 napisała: > >wonsz ty juz chyba za siebie nie mozesz :) Nie rozumiem. K. Odpowiedz Link
malen_a Re: Mars 26.08.03, 10:46 wonsz napisał: > Mars mial wczoraj na kanadyjskim niebie ogon. Cos jak kometa. Bardzo > interesujacy widok! :) > > K. > a czy to napewno byl Mars? :-) Odpowiedz Link
wonsz Re: Mars 26.08.03, 11:02 malen_a napisała: > a czy to napewno byl Mars? :-) To byl Mars, i moje brudne okulary :))))) K. (ktory nie moze dotrzec do lozka) Odpowiedz Link
ktos_nowy Re: Mars 26.08.03, 10:56 wonsz napisał: > Mars mial wczoraj na kanadyjskim niebie ogon. Cos jak kometa. Bardzo > interesujacy widok! :) > > K. > dzis za jakas godzine Mars na byc najblizej ziemi od ilus tam lat.. jakos z 800 tych lat czy siakos tak.. bedzie to ktos ogladal specjalistycznym sprzetem?? Odpowiedz Link
ktos_nowy Re: Mars 26.08.03, 10:58 ktos_nowy napisała: > > dzis za jakas godzine Mars na byc najblizej ziemi od ilus tam lat.. jakos z > 800 tych lat czy siakos tak.. bedzie to ktos ogladal specjalistycznym > sprzetem?? troche naklamalam, ale nie specjalnie.. w radio bzdury gadali lobuzy! szczegoly znajdziecie: info.onet.pl/789526,16,item.html Odpowiedz Link
anahella Re: Mars 26.08.03, 16:17 wonsz napisał: > Mars mial wczoraj na kanadyjskim niebie ogon. Cos jak kometa. Bardzo > interesujacy widok! :) Ehhhh czlowieku - to ja wczoraj testowalam nowa miotle. Kupilam sobie nowa do latania - ma turbodoladowanie atomowe, wiec jak sie rozpedzilam to zatrzymalam sie dopiero nad Kanada. A ze swiecilam to dlatego ze kupilam sobie nowy elegancki dres z cekinami. Jak ty w ogole nie znasz sie na czarownicach. Odpowiedz Link