04.10.03, 17:40
po dłuuugiej przerwie :-0

A to z dzisieszego szlajania się po necie:

Jeżeli nie wierzysz, ze ludzkości grozi zagłada, to masz tu kilka przykładów
naklejek ostrzegawczych z rożnych produktów:
1. Na suszarce do włosów f-my Sears: "Nie używać podczas snu."
2. Na woreczku Fritos: "Możesz być zwycięzcą! Udział w konkursie nie wymaga
zakupu. Szczegóły wewnątrz."
3. Na pudełku zupy Dial: "Sposób użycia: jak zwykłą zupę."
4. Na niektórych mrożonkach firmy Swanson: "Zalecany sposób przyrządzania:
rozmrozić."
5. Na deserze Tiramisu, na spodzie pudełka: "Nie odwracać do góry dnem."
6. Pudding f-my Marks & Spencer: "Produkt będzie gorący po podgrzaniu."
7. Na pudełku od żelazka Rowenta; "Nie prasować ubrań na ciele."
8. Na leku przeciw kaszlowi dla dzieci: "Nie prowadzić samochodu ani nie
obsługiwać urządzeń mechanicznych po zażyciu preparatu."
9. Na tabletkach nasennych Nyto: "Uwaga: może powodować senność."
10. Na większości pudełek lampek choinkowych: "Wyłącznie do użytku w
pomieszczeniu zamkniętym lub na zewnątrz."
11. Na japońskim robocie kuchennym: "Nie używać w celu innego użycia."
12. Na orzeszkach ziemnych Sainsbury's: "Uwaga: zawiera orzeszki!"
13. Na pudełku orzeszków podawanym na liniach lotniczych American
Airlines: "Instrukcja: 1. Otworzyć pudełko, 2. Jeść orzeszki."
14. Na kostiumie Supermana dla dzieci: "Włożenie tego kombinezonu nie
umożliwi ci latania."
15. Na szwedzkiej pile mechanicznej: "Nie zatrzymywać łańcucha za pomocą rak
bądź genitaliów."

Obserwuj wątek
    • raszefka :)))) 04.10.03, 17:56
      Tak mi się właśnie zdawało, że Cie już widziałam :))) Gdzie byłeś, kiedy Cię
      nie było?

      Ode mnie - na opakowaniu pasków wybielających jest napisane, żeby ich nie
      połykać
      • timur29 Re: :)))) 04.10.03, 19:36
        Łech.... może to mało prawdopodobne ale od blisko czterech tygodni nie miałem
        czasu spokojnie usiąść do internetu.... Pierwsza "wolna" sobota :-)
    • malen_a Re: Witam... 04.10.03, 19:07
      witam :-))
      --------------------------------------

      Ja jestem bardzo konsekwentna,
      nigdy niczego nie koncze.
    • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: Witam... 04.10.03, 19:29
      timur29 napisał:

      > po dłuuugiej przerwie :-0
      >
      > witam, pozdrawiam i proszę o wpis do WHO's WHO
    • lolyta Re: Witam... 04.10.03, 19:47
      Z tym kostiumem supermana to powazna rzecz. Ja majac lat 4 postanowilam zrobic
      mamie niespodzianke i naklonilam siostre, zebysmy wyskoczyly z balonikami przez
      okno - jak Kubus Puchatek ktory chcial sie jako chmurka dobrac do miodku - i
      poleciec dookola bloku i zastukac jej do okna w kuchni. Szczesciem mama akurat
      byla w przedpokoju i uslyszala o naszych planach.
    • drzazga1 Re: Witam... 04.10.03, 22:04
      timur29 napisał:

      > 15. Na szwedzkiej pile mechanicznej: "Nie zatrzymywać łańcucha za pomocą rak
      > bądź genitaliów."

      heh, to jest niezłe... mieli przypadki kiedy ktos próbował zatrzymac?
      :-)
      • raszefka Re: Witam... 05.10.03, 11:45
        i na ile skutecznie???
        • sherlock_holmes Re: Witam... 05.10.03, 11:56
          raszefka napisała:

          > i na ile skutecznie???

          Przestancie, bo mnie zimny dreszcz po plecach przelecial i odruchowo zacisnalem
          nogi :-)
          • raszefka Re: Witam... 05.10.03, 12:01
            Ależ masz bujną wyobraźnię :)))
            • sherlock_holmes Re: Witam... 05.10.03, 12:16
              raszefka napisała:

              > Ależ masz bujną wyobraźnię :)))

              No, na samo wyobrazenie sobie bolu cierpnie mi skora. Brrr!!!
              • ulalka Re: Witam... 05.10.03, 15:19
                witam i ja Timura :)))) (bez drużyny? ;))))

                sherlock_holmes napisał:

                > raszefka napisała:
                >
                > > Ależ masz bujną wyobraźnię :)))
                >
                > No, na samo wyobrazenie sobie bolu cierpnie mi skora. Brrr!!!
                >
                tylko skóra cierpnie, Sherlocku? ;)))
              • drzazga1 Re: Witam... 05.10.03, 21:25
                sherlock_holmes napisał:
                >
                > No, na samo wyobrazenie sobie bolu cierpnie mi skora. Brrr!!!

                Spróbuj np. się wydepilować, wyobrażenie będzie bardzo realistyczne:-D

                Kurcze, ja to mam chyba sadystyczne poczucie humoru, nie?
                ;-))))
    • losiu4 Re: Witam... 08.10.03, 08:37
      timur29 napisał:

      > po dłuuugiej przerwie :-0

      witaj.

      przypomniało mi się podobne. Rzecz dzieje się oczywiście w USA. W instrukcji obsługi zamrażarki stało: nie wkładać do środka dzieci (czy jakoś tak). O instrukcji
      składania roweru nie wspomnę. Rzecz tyczyła się przykręcenia przedniego koła i kierownicy + ew. drobne regulacje. Amerykanie zrobili z tego książke na bez mała
      100 stron

      Pozdrawiam

      Losiu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka