dekameron 23.12.03, 13:17 mnie o przekazanie wam wszystkim zyczen swiatecznych. co robie w tej chwili. WESOLYCH SWIAT !!! od mamy zalozycielki. noworoczne moze sama juz zlozy... betty Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wo_bi Dziekuje mamie zalozycielce... 23.12.03, 14:49 dekameron napisała: > mnie o przekazanie wam wszystkim zyczen swiatecznych. co robie w tej chwili. > > WESOLYCH SWIAT !!! od mamy zalozycielki. > noworoczne moze sama juz zlozy... > > betty > Tez zycze, spokojnych i milych swiat , oraz duzzzo prezentw :)) I nawet niech nie probuje nie zlozyc osobiscie zyczen noworocznych... Nooo!!! Bo porozmawiam z Nia jak z Betty wczoraj w nocy. ;PPPP Odpowiedz Link