Dodaj do ulubionych

Anahella prosila...

23.12.03, 13:17
mnie o przekazanie wam wszystkim zyczen swiatecznych. co robie w tej chwili.

WESOLYCH SWIAT !!! od mamy zalozycielki.
noworoczne moze sama juz zlozy...

betty
Obserwuj wątek
    • wo_bi Dziekuje mamie zalozycielce... 23.12.03, 14:49
      dekameron napisała:

      > mnie o przekazanie wam wszystkim zyczen swiatecznych. co robie w tej chwili.
      >
      > WESOLYCH SWIAT !!! od mamy zalozycielki.
      > noworoczne moze sama juz zlozy...
      >
      > betty
      >
      Tez zycze, spokojnych i milych swiat , oraz duzzzo prezentw :))

      I nawet niech nie probuje nie zlozyc osobiscie zyczen noworocznych... Nooo!!!
      Bo porozmawiam z Nia jak z Betty wczoraj w nocy. ;PPPP

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka