Dodaj do ulubionych

prośba o info

09.12.03, 15:52
Smutniutka, pisalam do ciebie na priva ale nie jestem pewna czy sparwdzasz
pocztę. Czy udało ci sie dotrzeć do prof. Szaflika? a moze ktoś z
forumowiczów
wie gdzie ten profesor przyjmuje poza Kliniką na Sierakowskiego. I jeszcze
jedno czy znacie realia w jaich przebiegaja konsultacje przed przyjęciem na
oddział to tejże Kliniki. wiem że odbywaja sie raz w miesiącu ale o której
trzeba przyjśc żeby być przyjętym. Nie chcę ciągnąć mojej mamy z drugiego
końca
Polski i w dodatku tuz po szpitalu na nic. bedę wdzięczna za info

Obserwuj wątek
    • smutniutka Re: prośba o info 09.12.03, 18:58
      Iwonko, odpoiwedziałam na Twój wątek na forum zdrowie w wątku "Do zmutniutkiej"
      Śle pozdrowienia.

      Monika
      • iwonag271 Re: prośba o info 10.12.03, 09:32
        bardzo dziekuje za informacje ale chyba jestem w punkcie wyjścia i nie ma rady
        musze moja mamę siłą przywlec na te tłumne konsultacje.
        Zycze duzo zdrowia
        • smutniutka Re: prośba o info 10.12.03, 21:13
          Prosze uprzejmie. A szukasz specjalisty od oczków w jakiejś konkretnym
          schorzeniu?
          Bo najpier i tak radzę zapisać mamę.. Czasem terminy wizyt są odległe. Do tej
          pani dr od zeza o ktorej wspominalam, na wizyte czekalam cos kolo miesiaca :-(
          Powodzenia.
          Pozdrawiam

          Smutniutka
    • iwonag271 Re: prośba o info 11.12.03, 09:40
      dziękuje za odpowiedź! Problem z tym ze mamaa trafiła do szpitala nagle, bo sie
      okazało ze ma coś z siatkówką - dziurki, blizny małe rany- lekarze nie wiedzą
      co to i z czego i stąd skierowanie do Kliniki w warszawie. bardzo chcę się
      dowiedzieć kiedy, októrej trzeba sie stawić w szpitalu zeby trafić na
      konsultacje - 5, 6 rano nie wiem, a myślałam ze ktoś na forum mam podobne
      doświadczenia i coś podpowie
      najgorsze to zacząć sie leczyć
      pozdrawiam
      • smutniutka Re: prośba o info 11.12.03, 21:10
        Iwonko, nie ma za co. Szkoda tylko, ze nie udalo mi sie za bardzo pomoc :-(
        Życzę zdrówka Twojej mamie i zeby z oczkami bylo wszystko dobrze.
        A zadałaś pytanie o klinikę na forum zdrowie? Jesli tak i nikt nie
        odpoiwedział, to podciągnij wątek, czasem różne osoby w różnej czestotliwosci
        zaglądają do necika. A dzwoniłaś do kliniki?
        Powodzenia.
        Pozdrawiam
        smutniutka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka