kanciasta
15.08.16, 21:20
Na tym Forum Go poznałam. Potem zaczął pisać w Kawiarence Filozoficznej.
Obiecywałam sobie, że jak tylko minie to lato, trochę będzie więcej czasu - spróbuję odnowić dawne znajomości, zadzwonię i do Witka, i do....
Do Witka już nie zadzwonię.