Dodaj do ulubionych

Pussycat, kto wie ?

09.10.04, 17:08
Jak sie nie myle to w zespole tym spiewala polska wokalistka, ta z
ta "szpara" miedzy zebami, czy ktos wie jak sie dalej potoczyly jej losy ?
Przeciez jest tu pare osob z Niederlandow !
Obserwuj wątek
    • lablafox Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 17:14
      Jedyną , ze szparą między zębami , jaką znam, jest Elżbieta Dmoch z 2+1
    • onkwe Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 17:25
      ballest napisała:

      > Jak sie nie myle to w zespole tym spiewala polska wokalistka, ta z
      > ta "szpara" miedzy zebami, czy ktos wie jak sie dalej potoczyly jej losy ?
      > Przeciez jest tu pare osob z Niederlandow !


      Stasia Kowalska sie nazywala. Ma szpare miedzy zebami i pieprzyk nad gorna
      warga. Zostala zauwazona przez amerykanskiego impresaria, przeszla intensywny
      trening i wyplynela po jakims czasie po drugiej stronie, jako... Madonna ..wink
      • ballest Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 17:40
        onkwe napisał:

        > ballest napisała:
        >
        > > Jak sie nie myle to w zespole tym spiewala polska wokalistka, ta z
        > > ta "szpara" miedzy zebami, czy ktos wie jak sie dalej potoczyly jej losy
        > ?
        > > Przeciez jest tu pare osob z Niederlandow !

        O troche bys zgadla, siostry nazywaly sie Kowalczyk:
        www.netigel.de/pussycat.htm
        >
        >
        > Stasia Kowalska sie nazywala. Ma szpare miedzy zebami i pieprzyk nad gorna
        > warga. Zostala zauwazona przez amerykanskiego impresaria, przeszla intensywny
        > trening i wyplynela po jakims czasie po drugiej stronie, jako... Madonna ..wink
        • ballest Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 17:49
          www.mp3lyrics.org/song/PUSSYCAT/MISSISSIPPI/
    • tom_tam Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 17:54
      Ballest,-
      podczas pobytu na kalifornijskiej plazy opalila sie bardzo, zmienila plec i
      nazwisko!.
      Wystepuje taraz jako: ... Roberto Blanco smile))
      • omeri Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 19:59
        ... Roberto Blanco smile))) Dawno się tak nie uśmiałam!
        • maryna04 Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 20:30
          Do czego potrzebne o tej pussycat? Jak to do czego, ze by rozwinal sie
          dowcipny watek. Madonna raz ma raz nie ma szpary, teraz nie wiem na jakim jest
          etapie, ale to jest zdolna kobitka, pussycat tez?
          • tom_tam Re: Maryna 09.10.04, 22:03
            Maryno - nie wiem do czego to Ballestowi.
            Napewno nas uswiadomi w kolejnym wpisie.
            Moze chcial zakomunikowac swoje rozeznanie w swiatowym show-bizness'ie?.
            Ty i wiekszosc znasz Madonne, - Omeri, ja i (napewno) Ballest znamy Roberto
            Blanco ale tylko Ballest pamieta Pussycat smile
            pozdrawiam,-

            ps: Roberto Blanco - piosenkarz (nawet ma niezly glos ale repertuar:
            hmm..."stare klamoty"!), exil-Kubanczyk, wychowany w Bejrucie od conajmniej
            30-tu lat wystepuje w niemieckojezycznej TV (RFN, Austria, Szwajcaria)
            jako "dyzurny Murzyn" - jest bez konkurencji bo innych nie ma! smile)
            • ballest Re: Maryna 09.10.04, 22:49
              tom_tam napisał:

              > Maryno - nie wiem do czego to Ballestowi.
              > Napewno nas uswiadomi w kolejnym wpisie.
              > Moze chcial zakomunikowac swoje rozeznanie w swiatowym show-bizness'ie?.
              > Ty i wiekszosc znasz Madonne, - Omeri, ja i (napewno) Ballest znamy Roberto
              > Blanco ale tylko Ballest pamieta Pussycat smile
              > pozdrawiam,-
              >
              > ps: Roberto Blanco - piosenkarz (nawet ma niezly glos ale repertuar:
              > hmm..."stare klamoty"!), exil-Kubanczyk, wychowany w Bejrucie od conajmniej
              > 30-tu lat wystepuje w niemieckojezycznej TV (RFN, Austria, Szwajcaria)
              > jako "dyzurny Murzyn" - jest bez konkurencji bo innych nie ma! smile)
              Urodzony w Tunezji
              www.neunlive.de/bcbp_4852.html
              Ale co to ma do tematu, myslalem , ze osoby po 40' wszystkie znaja Pussycat, no
              trudno, raz sie Polska w czyms wyroznia a tu masz babo placek !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka