ballest 09.10.04, 17:08 Jak sie nie myle to w zespole tym spiewala polska wokalistka, ta z ta "szpara" miedzy zebami, czy ktos wie jak sie dalej potoczyly jej losy ? Przeciez jest tu pare osob z Niederlandow ! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lablafox Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 17:14 Jedyną , ze szparą między zębami , jaką znam, jest Elżbieta Dmoch z 2+1 Odpowiedz Link
onkwe Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 17:25 ballest napisała: > Jak sie nie myle to w zespole tym spiewala polska wokalistka, ta z > ta "szpara" miedzy zebami, czy ktos wie jak sie dalej potoczyly jej losy ? > Przeciez jest tu pare osob z Niederlandow ! Stasia Kowalska sie nazywala. Ma szpare miedzy zebami i pieprzyk nad gorna warga. Zostala zauwazona przez amerykanskiego impresaria, przeszla intensywny trening i wyplynela po jakims czasie po drugiej stronie, jako... Madonna .. Odpowiedz Link
ballest Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 17:40 onkwe napisał: > ballest napisała: > > > Jak sie nie myle to w zespole tym spiewala polska wokalistka, ta z > > ta "szpara" miedzy zebami, czy ktos wie jak sie dalej potoczyly jej losy > ? > > Przeciez jest tu pare osob z Niederlandow ! O troche bys zgadla, siostry nazywaly sie Kowalczyk: www.netigel.de/pussycat.htm > > > Stasia Kowalska sie nazywala. Ma szpare miedzy zebami i pieprzyk nad gorna > warga. Zostala zauwazona przez amerykanskiego impresaria, przeszla intensywny > trening i wyplynela po jakims czasie po drugiej stronie, jako... Madonna .. Odpowiedz Link
ballest Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 17:49 www.mp3lyrics.org/song/PUSSYCAT/MISSISSIPPI/ Odpowiedz Link
tom_tam Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 17:54 Ballest,- podczas pobytu na kalifornijskiej plazy opalila sie bardzo, zmienila plec i nazwisko!. Wystepuje taraz jako: ... Roberto Blanco )) Odpowiedz Link
omeri Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 19:59 ... Roberto Blanco ))) Dawno się tak nie uśmiałam! Odpowiedz Link
maryna04 Re: Pussycat, kto wie ? 09.10.04, 20:30 Do czego potrzebne o tej pussycat? Jak to do czego, ze by rozwinal sie dowcipny watek. Madonna raz ma raz nie ma szpary, teraz nie wiem na jakim jest etapie, ale to jest zdolna kobitka, pussycat tez? Odpowiedz Link
tom_tam Re: Maryna 09.10.04, 22:03 Maryno - nie wiem do czego to Ballestowi. Napewno nas uswiadomi w kolejnym wpisie. Moze chcial zakomunikowac swoje rozeznanie w swiatowym show-bizness'ie?. Ty i wiekszosc znasz Madonne, - Omeri, ja i (napewno) Ballest znamy Roberto Blanco ale tylko Ballest pamieta Pussycat pozdrawiam,- ps: Roberto Blanco - piosenkarz (nawet ma niezly glos ale repertuar: hmm..."stare klamoty"!), exil-Kubanczyk, wychowany w Bejrucie od conajmniej 30-tu lat wystepuje w niemieckojezycznej TV (RFN, Austria, Szwajcaria) jako "dyzurny Murzyn" - jest bez konkurencji bo innych nie ma! ) Odpowiedz Link
ballest Re: Maryna 09.10.04, 22:49 tom_tam napisał: > Maryno - nie wiem do czego to Ballestowi. > Napewno nas uswiadomi w kolejnym wpisie. > Moze chcial zakomunikowac swoje rozeznanie w swiatowym show-bizness'ie?. > Ty i wiekszosc znasz Madonne, - Omeri, ja i (napewno) Ballest znamy Roberto > Blanco ale tylko Ballest pamieta Pussycat > pozdrawiam,- > > ps: Roberto Blanco - piosenkarz (nawet ma niezly glos ale repertuar: > hmm..."stare klamoty"!), exil-Kubanczyk, wychowany w Bejrucie od conajmniej > 30-tu lat wystepuje w niemieckojezycznej TV (RFN, Austria, Szwajcaria) > jako "dyzurny Murzyn" - jest bez konkurencji bo innych nie ma! ) Urodzony w Tunezji www.neunlive.de/bcbp_4852.html Ale co to ma do tematu, myslalem , ze osoby po 40' wszystkie znaja Pussycat, no trudno, raz sie Polska w czyms wyroznia a tu masz babo placek ! Odpowiedz Link