poor_kitty Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:45 petromin napisał: > teraz Kurnia! Rece mi sie trzesly z wrazenia!!! Nio! Prosze, jaki przyczajony tygrys)) Odpowiedz Link
petromin Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:48 Czasami mam trochę wolnego jak dziecko i żona śpią Odpowiedz Link
poor_kitty Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:50 petromin napisał: > Czasami mam trochę wolnego jak dziecko i żona śpią I refleks niesamowity!!! Gratuluje spiacych krolewien Oraz trafionego numerka. Odpowiedz Link
petromin Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:50 poor_kitty chyba zrobiliśmy to jednocześnie, ale jutka i tak była przyczajona Odpowiedz Link
jutka1 Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:51 petromin napisał: > poor_kitty chyba zrobiliśmy to jednocześnie, ale jutka i tak była przyczajona ********** No, wlasnie nie bylam przyczajona, bo dzisiejki czytalam )) Odpowiedz Link
poor_kitty Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:53 petromin napisał: poor_kitty chyba zrobiliśmy to jednocześnie, Tak myslisz Petro? Ten numerek??? )) Jednoczesnie ;D .....??? Odpowiedz Link
joujou Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:55 >Ja się dziś czaiłam,jak nigdy i gdyby nie ten telefon ale gratulacje Odpowiedz Link
poor_kitty Re: 135555 11.07.06, 23:00 jutka1 napisała: > Nie wiem kto zlapal, za szybko sie dzialo > Wyglada na to, ze Petronim... Gratulacje raz jeszcze Odpowiedz Link
dado11 Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:49 niooooo... i znowu nie upolowałam... ale gratuluję! D. Odpowiedz Link
jutka1 Re: 135 600 :-))) ntxt 11.07.06, 23:41 Przynajmniej _cos_ zlapalam dzisiaj, a nie tak ciagle sama w siec i w siec )) Odpowiedz Link
monia.i Re: 135 600 :-))) ntxt 11.07.06, 23:46 Jutka - jesteś niesamowita Zaczynam podejrzewać, że piszesz nie w celu pogawędzenia - ale by numerki ładne łowić...))))) Odpowiedz Link
jutka1 Re: 135 600 :-))) ntxt 11.07.06, 23:48 Monieczku, najladniejsze numerki nie ja dzis zlapalam ale Petromin i Kitty )) Odpowiedz Link
monia.i Re: 135 600 :-))) ntxt 12.07.06, 00:01 Ładnie wam to wychodzi Nigdy mi się nie zgadza wasze świętowanie z licznikiem...Nie wiem, jak to robicie. Cuda jakieś Odpowiedz Link
luiza-w-ogrodzie Re: 135531 polowanie 12.07.06, 00:25 Widze, ze zarazilam wszystkich polowaniem na symetryczne numerki. Kurcze, sama sobie zrobilam konkurencje, trzeba bylo lapac i nic nikomu nie mowic Gratulacje, Petro! Luiza-w-Ogrodzie ·´¯`·.¸¸><(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Australia-uzyteczne linki Odpowiedz Link
jutka1 Re: 135531 polowanie 12.07.06, 00:39 Luizo, gwoli scislosci, na symetryczne numerki ja wczesniej polowalam, jeszcze na forum obok )) Odpowiedz Link
luiza-w-ogrodzie Re: 135531 polowanie 12.07.06, 00:43 jutka1 napisała: > Luizo, gwoli scislosci, na symetryczne numerki ja wczesniej polowalam, jeszcze > na forum obok )) Ju siur? Wydawalo mi sie ze lapalas takie, gdzie sie powtarzal ten sam numer. A ja polowalam na palindromiczne i matematyczne. Odpowiedz Link
luiza-w-ogrodzie Re: 135531 polowanie 12.07.06, 00:54 jutka1 napisała: > Lapalam i te, i te )) No tak, zapomnialam ze Ty lapiesz za wszystko :o[+] Odpowiedz Link