Dodaj do ulubionych

135531 polowanie

11.07.06, 22:43
teraz 135530
Obserwuj wątek
    • petromin Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:43
      teraz
      • poor_kitty Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:45
        petromin napisał:

        > teraz

        Kurnia! Rece mi sie trzesly z wrazenia!!!
        Nio! Prosze, jaki przyczajony tygryswink))
    • jutka1 Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:46
      Hehehehehe

      Sliczny numerek, gratulacje!!!
      smile
      • petromin Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:48
        Czasami mam trochę wolnego jak dziecko i żona śpią
        • poor_kitty Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:50
          petromin napisał:

          > Czasami mam trochę wolnego jak dziecko i żona śpią

          I refleks niesamowity!!!
          Gratuluje spiacych krolewiensmile
          Oraz trafionego numerka.
      • petromin Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:50
        poor_kitty chyba zrobiliśmy to jednocześnie, ale jutka i tak była przyczajona
        • jutka1 Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:51
          petromin napisał:

          > poor_kitty chyba zrobiliśmy to jednocześnie, ale jutka i tak była przyczajona
          **********
          No, wlasnie nie bylam przyczajona, bo dzisiejki czytalam smile))
        • poor_kitty Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:53
          petromin napisał:
          poor_kitty chyba zrobiliśmy to jednocześnie,

          Tak myslisz Petro? Ten numerek??? wink))
          Jednoczesnie big_grin ;D .....???
          • joujou Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:55
            >Ja się dziś czaiłam,jak nigdy i gdyby nie
            ten telefon sad ale gratulacje smile
            • petromin Re: 135555 11.07.06, 22:57
              teraz jeszcze jedna okazja
              • jutka1 Re: 135555 11.07.06, 22:58
                Nie wiem kto zlapal, za szybko sie dzialo smile
                • poor_kitty Re: 135555 11.07.06, 23:00
                  jutka1 napisała:

                  > Nie wiem kto zlapal, za szybko sie dzialo smile
                  >
                  Wyglada na to, ze Petronim...
                  Gratulacje raz jeszczesmile
    • dado11 Re: 135531 polowanie 11.07.06, 22:49
      niooooo... i znowu nie upolowałam...sad
      ale gratuluję! D.
    • jutka1 135 600 :-))) ntxt 11.07.06, 23:33

      • poor_kitty Re: 135 600 :-))) ntxt 11.07.06, 23:35


        Gratulacje Zlota Rybko smile))
        • jutka1 Re: 135 600 :-))) ntxt 11.07.06, 23:41
          Przynajmniej _cos_ zlapalam dzisiaj, a nie tak ciagle sama w siec i w siec smile))
          • monia.i Re: 135 600 :-))) ntxt 11.07.06, 23:46
            Jutka - jesteś niesamowita smile
            Zaczynam podejrzewać, że piszesz nie w celu pogawędzenia - ale by numerki ładne
            łowić...smile)))))
            • jutka1 Re: 135 600 :-))) ntxt 11.07.06, 23:48
              Monieczku, najladniejsze numerki nie ja dzis zlapalam ale Petromin i Kitty smile))
              • monia.i Re: 135 600 :-))) ntxt 12.07.06, 00:01
                Ładnie wam to wychodzi smile
                Nigdy mi się nie zgadza wasze świętowanie z licznikiem...Nie wiem, jak to
                robicie. Cuda jakieś smile
    • luiza-w-ogrodzie Re: 135531 polowanie 12.07.06, 00:25
      Widze, ze zarazilam wszystkich polowaniem na symetryczne numerki. Kurcze, sama
      sobie zrobilam konkurencje, trzeba bylo lapac i nic nikomu nie mowic
      Gratulacje, Petro!
      Luiza-w-Ogrodzie
      ·´¯`·.¸¸><crying(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
      Australia-uzyteczne linki
      • jutka1 Re: 135531 polowanie 12.07.06, 00:39
        Luizo, gwoli scislosci, na symetryczne numerki ja wczesniej polowalam, jeszcze
        na forum obok smile))
        • luiza-w-ogrodzie Re: 135531 polowanie 12.07.06, 00:43
          jutka1 napisała:

          > Luizo, gwoli scislosci, na symetryczne numerki ja wczesniej polowalam, jeszcze
          > na forum obok smile))

          Ju siur? Wydawalo mi sie ze lapalas takie, gdzie sie powtarzal ten sam numer.
          A ja polowalam na palindromiczne i matematyczne.
          • jutka1 Re: 135531 polowanie 12.07.06, 00:49
            Lapalam i te, i te smile))
            • luiza-w-ogrodzie Re: 135531 polowanie 12.07.06, 00:54
              jutka1 napisała:

              > Lapalam i te, i te smile))

              No tak, zapomnialam ze Ty lapiesz za wszystko :o[+]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka