monika1109
27.10.06, 11:17
Witam! Mam 25 lat i dwoje dzieci 2 i 5 lat. Studiuję i nie chce na razie
więcej dzieci. Jednak boję się trwałych zabezpieczeń typu tabletki czy
spirala .Częściowo z powodu wiary a częściowo boję się komplikacji przy
ewentualnej następnej ciąży. Pierwsze dziecko poroniłam mimo ze nie
stosowałam tego typu zabezpieczeń. Prezerwatywa odpada. Może macie jakieś
inne sposoby .