rumunska_ksiezniczka 27.07.09, 08:12 ech, jest cudnie dla wszystkich uśmiechniętych i zadowolonych ludzików: a jak ktoś w złym humorze, to.... proszę się jak najszybciej uśmiechnąć ;-D miłego dnia! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
robert.83 Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 08:57 Są tacy co mają ten humor dość średni. Odpowiedz Link
ane-tal Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:11 czy na "dość średni" nie ma jakiejś rady? Odpowiedz Link
robert.83 Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:42 Ojjj... nie tknąłbym niedżwiadka. Patrz na symbolikę, nie na warstwę faktów. Odpowiedz Link
uny Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:48 dokładnie. kto wie czy jegomość w dresach (znanej firmy) nie spieszy na pomoc niedźwiedziej rodzinie, o której nieszczęściu poinformował jegomościa niedźwiadek biegnący ciut przed jegomościem. rzekłbym nawet, że włochaty ten przedstawiciel fauny wskazuje drogę jegomościowi. Odpowiedz Link
rumunska_ksiezniczka Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:49 z bejsbolem na misia pysia? ale dlaczemuuuu? Odpowiedz Link
robert.83 Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 10:22 Widzisz Uny? Z kobietami to tak właśnie jest Dobrze, że choć Ty poprawnie zidentyfikowałeś tego zielonego aterglobalistę, ryzykującego zdrowie, życie i wierność powszechnym zasadom współzycia społecznego dla ochrony zagrożonej misiej rodziny. Ja go pamiętam z jakiejś akcji przeciwko wielrybnikom chyba... po tatuażach poznałem. Odpowiedz Link
ane-tal Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 10:33 czy jesteś autrem tego zdjecia, że twardo stoisz przy intencjach gościa z kijem ? Jeśli tak to przyjmuje Wasze zdanie pewnikiem. Odpowiedz Link
dwagrosze Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:56 A mnie coś nie chce przejść poweekendowe rozleniwienie. Czasem trzeba troche dłużej niż zwykle polezec, pogadać i takie tam... Odpowiedz Link
kawamija Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 10:46 też Dzień Dobry...............a ja dziś mam wolne - Można Zazdrościć co do włochatego misia - to ja się na takich nie znam pozdrawiam -*-*-*- ....żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi.......bo nie jesteś sam..... Odpowiedz Link