Dodaj do ulubionych

dzień dobry bardzo ;-)

27.07.09, 08:12
ech, jest cudnie wink
dla wszystkich uśmiechniętych i zadowolonych ludzików:

https://www.roastmaster.co.za/images/Mocca%20Latte.JPG

a jak ktoś w złym humorze, to.... proszę się jak najszybciej uśmiechnąć ;-D
miłego dnia!
Obserwuj wątek
    • robert.83 Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 08:57

      Są tacy co mają ten humor dość średni.
      • ane-tal Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:11
        czy na "dość średni" nie ma jakiejś rady?
        • robert.83 Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:16
          Poradzimy sobie smile

          https://demotywatory.pl/uploads/3063_500.jpg
          • ane-tal Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:38
            nie chcę na to patrzeć sad
            • robert.83 Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:42

              Ojjj... nie tknąłbym niedżwiadka. Patrz na symbolikę, nie na warstwę
              faktówwink.
              • uny Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:48
                dokładnie. kto wie czy jegomość w dresach (znanej firmy) nie spieszy na pomoc niedźwiedziej rodzinie, o której nieszczęściu poinformował jegomościa niedźwiadek biegnący ciut przed jegomościem. rzekłbym nawet, że włochaty ten przedstawiciel fauny wskazuje drogę jegomościowi.
                • gapuchna Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 13:07
                  Uny, plączesz się Facet! big_grinDDDD
              • rumunska_ksiezniczka Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:49
                z bejsbolem na misia pysia? ale dlaczemuuuu?
                wink
                • ane-tal Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:50
                  no dokładnie ...dlaczego?
                  • robert.83 Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 10:22
                    Widzisz Uny? Z kobietami to tak właśnie jestsmile

                    Dobrze, że choć Ty poprawnie zidentyfikowałeś tego zielonego
                    aterglobalistę, ryzykującego zdrowie, życie i wierność powszechnym
                    zasadom współzycia społecznego dla ochrony zagrożonej misiej rodziny.

                    Ja go pamiętam z jakiejś akcji przeciwko wielrybnikom chyba... po
                    tatuażach poznałem.
                    • ane-tal Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 10:33
                      czy jesteś autrem tego zdjecia, że twardo stoisz przy intencjach
                      gościa z kijem ? Jeśli tak to przyjmuje Wasze zdanie pewnikiem.
    • uny Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:11
      bry.
    • dwagrosze Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 09:56
      A mnie coś nie chce przejść poweekendowe rozleniwienie. Czasem trzeba
      troche dłużej niż zwykle polezec, pogadać i takie tam...smile
    • kawamija Re: dzień dobry bardzo ;-) 27.07.09, 10:46

      też Dzień Dobry...............a ja dziś mam wolne - Można
      Zazdrościć big_grin

      co do włochatego misia - to ja się na takich nie znam big_grin

      pozdrawiam
      -*-*-*-
      ....żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi.......bo nie jesteś
      sam.....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka