Dodaj do ulubionych

WnŚ warszawa 2.07

02.07.05, 18:31

julia 14

aleksandra 8

maja 7
oliwia 7

wiktoria 6

marta 5
zuzanna 5

alicja 4
karolina 4
natalia 4
weronika 4
zofia 4

amelia 2
anna 2
jagoda 2
małgorzata 2
marika 2
pola 2

adrian(n)a
agata
iga
dominika
ewa
filipina
garia
helena
inez
joanna
justyna
katarzyna
kinga
klaudia
kornelia
liwia
łucja
magdalena
matylda
maria
martyna
melania
michalina
milena
monika
nina
patrycja
paulina
roksana
róża
sylwia



mateusz 11

jakub 8

maksymilian 6
oskar 6

bartosz 5
jan 5
maciej 5

dawid 4
franciszek 4
mikołaj 4

aleksander 3
antoni 3
damian 3
dominik 3
krzyszof 3
michał 3
kacper 3
szymon 3

adam 2
eryk 2
filip 2
jędrzej 2
oliwier 2 + olivier
paweł 2
piotr 2
sebastian 2
wiktor 2
wojciech 2

adrian
alan
amadeusz
andrzej
arkadiusz
bartek
hubert
ignacy
józef
julian
kamil
karol
kosma
leon
łukasz
marcin
miłosz
patryk
przemysław
sylwester
tomasz
tymon
witold

Obserwuj wątek
    • abiela Re: WnŚ warszawa 2.07 02.07.05, 18:43
      Filipina!!!!!

      A co to Garia?
      • amelia83 Re: WnŚ warszawa 2.07 02.07.05, 18:56
        oczywiście miałą być daria
    • portalegre Re: WnŚ warszawa 2.07 02.07.05, 21:46
      O kurcze, Maksymilian na 3. miejscu - czyzby nastepca Jakuba?
      • gaudencja Re: WnŚ warszawa 2.07 02.07.05, 22:21
        Maksymilian rzeczywiście powoli i niepostrzeżenie wspina się w rankingach, na
        razie poruszając się w sferach bliskich pierwszej 20-tce - przynajmniej w
        Warszawie, ale z tego, co pojawia się czasem z innych miast, wygląda na to, że
        sytuacja przedstawia się podobnie. Maksymilian być może jest wybierany z tego
        powodu, że jest to imię, które brzmi zwyczajnie, choć jest statystycznie
        rzadkie. Co zawdzięczamy zapewne Kolbemu. Grzenia pisze, ze Maksymilian to imię
        dość popularne przed wojną (łapie się więc do kategorii imion dziadków),
        później jednak jego popularnosc spadła, a zaczęła sie odnawiać w latach 70.

        Poza tym w dzisiejszym WnŚ ten sam Jędruś byl wydrukwoany dwa razy (z innym
        zdjęciem), i jest to ten sam Jędruś, co w zeszłym tygodniu (tylko tydzień temu
        był bez brata bliźniaka Stefana).

        Martwi mnie aż tylu Oliwierów - a wydawało się przez jakiś czas, że ich fala
        będzie malec.

        Filipina smile Co jakiś czas mam wrażenie, że niektóre charakterystyczne imiona
        pojawiają się wkrótce po wątkach na naszym forum. To juz jakiś mój bzik, ale
        nie da się ukryć, że wątek o Filipinie mieliśmy 5 maja, a Filipina urodziła się
        30 smile
        • amelia83 Re: WnŚ warszawa 2.07 03.07.05, 01:16
          Gaudencjo zaskakujesz mnie
          niesamowita spostrzegawczość brawo smile
          • gaudencja Re: WnŚ warszawa 2.07 03.07.05, 10:49
            Ten chłopczyk był wyjątkowo charakterystyczny - pięknie dobrane i
            niepowtarzalne w zestawie oba imiona i nazwisko smile
            • malgosiek2 Re: WnŚ warszawa 2.07 03.07.05, 11:00
              A propos Maksymilianów.Właśnie jestem 6 tyg.ciąży i od dawna ma być właśnie
              Maksymilian po prapradziadku męża,a na drugie po moim dziadku Rudolf.
              Więc imiona jak piszesz przedwojenne właśnie u nas tak będzie.
              Pozdrawiam Gosia
              • havaa Re: WnŚ warszawa 2.07 03.07.05, 11:26
                Dziadek mojego meza tez mial na imie Rudolf smile Byl Slazakiem.
        • adziunia Re: WnŚ warszawa 2.07 03.07.05, 12:38
          gaudencja napisała:
          Co jakiś czas mam wrażenie, że niektóre charakterystyczne imiona
          > pojawiają się wkrótce po wątkach na naszym forum.

          Tez mam takie wrazenie smile
          Imie Filipina podoba mi sie ale kojarzy mi sie z gazeta Filipinką
          • gaudencja Lambert 09.07.05, 10:41
            Dziś kolejna "odsłona" z cyklu "mam takie wrażenie": w dzisiejszym WnŚ jest
            mały Lambert! Urodził się 4 czerwca, akurat wkrotce po dyskusjach na forum wink
            Oczywiscie być może to czysty przypadek.
    • aurelia_b Re: WnŚ warszawa 2.07 03.07.05, 23:58
      Jakub nie jest dziś na prowadzeniu - miła odmiana smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.