amelia83 02.07.05, 18:31 julia 14 aleksandra 8 maja 7 oliwia 7 wiktoria 6 marta 5 zuzanna 5 alicja 4 karolina 4 natalia 4 weronika 4 zofia 4 amelia 2 anna 2 jagoda 2 małgorzata 2 marika 2 pola 2 adrian(n)a agata iga dominika ewa filipina garia helena inez joanna justyna katarzyna kinga klaudia kornelia liwia łucja magdalena matylda maria martyna melania michalina milena monika nina patrycja paulina roksana róża sylwia mateusz 11 jakub 8 maksymilian 6 oskar 6 bartosz 5 jan 5 maciej 5 dawid 4 franciszek 4 mikołaj 4 aleksander 3 antoni 3 damian 3 dominik 3 krzyszof 3 michał 3 kacper 3 szymon 3 adam 2 eryk 2 filip 2 jędrzej 2 oliwier 2 + olivier paweł 2 piotr 2 sebastian 2 wiktor 2 wojciech 2 adrian alan amadeusz andrzej arkadiusz bartek hubert ignacy józef julian kamil karol kosma leon łukasz marcin miłosz patryk przemysław sylwester tomasz tymon witold Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
portalegre Re: WnŚ warszawa 2.07 02.07.05, 21:46 O kurcze, Maksymilian na 3. miejscu - czyzby nastepca Jakuba? Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: WnŚ warszawa 2.07 02.07.05, 22:21 Maksymilian rzeczywiście powoli i niepostrzeżenie wspina się w rankingach, na razie poruszając się w sferach bliskich pierwszej 20-tce - przynajmniej w Warszawie, ale z tego, co pojawia się czasem z innych miast, wygląda na to, że sytuacja przedstawia się podobnie. Maksymilian być może jest wybierany z tego powodu, że jest to imię, które brzmi zwyczajnie, choć jest statystycznie rzadkie. Co zawdzięczamy zapewne Kolbemu. Grzenia pisze, ze Maksymilian to imię dość popularne przed wojną (łapie się więc do kategorii imion dziadków), później jednak jego popularnosc spadła, a zaczęła sie odnawiać w latach 70. Poza tym w dzisiejszym WnŚ ten sam Jędruś byl wydrukwoany dwa razy (z innym zdjęciem), i jest to ten sam Jędruś, co w zeszłym tygodniu (tylko tydzień temu był bez brata bliźniaka Stefana). Martwi mnie aż tylu Oliwierów - a wydawało się przez jakiś czas, że ich fala będzie malec. Filipina Co jakiś czas mam wrażenie, że niektóre charakterystyczne imiona pojawiają się wkrótce po wątkach na naszym forum. To juz jakiś mój bzik, ale nie da się ukryć, że wątek o Filipinie mieliśmy 5 maja, a Filipina urodziła się 30 Odpowiedz Link Zgłoś
amelia83 Re: WnŚ warszawa 2.07 03.07.05, 01:16 Gaudencjo zaskakujesz mnie niesamowita spostrzegawczość brawo Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: WnŚ warszawa 2.07 03.07.05, 10:49 Ten chłopczyk był wyjątkowo charakterystyczny - pięknie dobrane i niepowtarzalne w zestawie oba imiona i nazwisko Odpowiedz Link Zgłoś
malgosiek2 Re: WnŚ warszawa 2.07 03.07.05, 11:00 A propos Maksymilianów.Właśnie jestem 6 tyg.ciąży i od dawna ma być właśnie Maksymilian po prapradziadku męża,a na drugie po moim dziadku Rudolf. Więc imiona jak piszesz przedwojenne właśnie u nas tak będzie. Pozdrawiam Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
havaa Re: WnŚ warszawa 2.07 03.07.05, 11:26 Dziadek mojego meza tez mial na imie Rudolf Byl Slazakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
adziunia Re: WnŚ warszawa 2.07 03.07.05, 12:38 gaudencja napisała: Co jakiś czas mam wrażenie, że niektóre charakterystyczne imiona > pojawiają się wkrótce po wątkach na naszym forum. Tez mam takie wrazenie Imie Filipina podoba mi sie ale kojarzy mi sie z gazeta Filipinką Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Lambert 09.07.05, 10:41 Dziś kolejna "odsłona" z cyklu "mam takie wrażenie": w dzisiejszym WnŚ jest mały Lambert! Urodził się 4 czerwca, akurat wkrotce po dyskusjach na forum Oczywiscie być może to czysty przypadek. Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_b Re: WnŚ warszawa 2.07 03.07.05, 23:58 Jakub nie jest dziś na prowadzeniu - miła odmiana Odpowiedz Link Zgłoś