Gość: kocham-misia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.08, 22:06 Kocham drużynę piłkarską Chelsea London. Co myslicie o tym imieniu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mal_art Re: Chelsea 21.05.08, 22:14 Chyba żartujesz? W Polsce nie ma imienia Chelsea ani jego odpowiednika, bo to nazwa miejscowa, no chyba, że się jest obcokrajowcem - wtedy można nadać dowolne. Ale jak dla mnie Chelsea czy inna Paris to tak jakby nadać dziecku imię Zgierz albo inne Koluszki, tudzież Praga (na cześć dzielnicy Warszawy). Na cześć Chelsea jak bym chyba nazwała dziecko Roman (Abramowicz). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kocham-misia Re: Chelsea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.08, 22:18 Imie Chelsea funkcjonuje na swiecie. Np. corka Kevina Anistona ma tak na imię. A maz jest obcokrajowcem. Odpowiedz Link Zgłoś
ilianna Re: Chelsea 21.05.08, 22:21 W krajach anglojęzycznych to normalne imię. Np. Chelsea Clinton, córka Billa i Hillary. Mi się brzmieniowo podoba bardzo. W Polsce nie ma szans na nadanie (no chyba, że jedno z rodziców to obcokrajowiec). Zresztą swojego dziecka nie chciałabym tak nazwać. Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Chelsea 22.05.08, 10:26 Kojarzy mi się z Clintonówną, nie podoba mi się. Wolę Koluszki Odpowiedz Link Zgłoś
aula27 Re: Chelsea 22.05.08, 12:51 Gość portalu: kocham-misia napisał(a): > Np. corka Kevina Anistona ma > tak na imię. A maz jest obcokrajowcem. Kevina Aistona raczej. www.kevinaiston.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
aula27 Re: Chelsea 22.05.08, 13:02 Czyli byłaby Chelsea + polskie nazwisko? W takich okolicznosciach nie brzmi dobrze. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12924&w=78327933&wv.x=1&a=78376793 When we make one step towards God, he makes seven steps towards us. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Chelsea 22.05.08, 13:03 Mąż jest obcokrajowcem, a dziecko nosiłoby takie nazwisko? Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Chelsea 22.05.08, 12:53 Że dziecko non stop tłumaczyłoby, jak się to imię czyta. Nie, nie, nie. Lepsza już jest Dąbrowa Górna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kocham-misia Re: Chelsea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 11:24 Tylko, żE Legia to najgorszy klub na świecie Nie zniżę się do ich poziomu No może być Wisła <lol> A chłopak będzie Milan. Odpowiedz Link Zgłoś
magasia Re: Chelsea 23.05.08, 13:25 Swoją drogą spotkałam się z imieniem Milan i nawet mi się to imię podobało. Babka, od której wynajmowaliśmy mieszkanie miała córkę Erykę i syna Milana - zresztą bardzo przystojnego 18-sto latka. Jak dotąd nigdy nie kojarzyłam tego imienia z klubem sportowym czy też miastem tylko właśnie z tym przystojniakiem. Milan na tak. Chelsea - być może, ale nie w Polsce. Wisła też pięknie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kocham-misia Re: Chelsea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 14:39 No Milan to naprawdę nazwę syna. Bo to imię wcale nie kojarzy się z klubem, jest świetne Z Wisłą (moją ukochaną) żartowałam oczywiście ) Chelsea- wiem, niestety nie na polskie realia Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Chelsea 23.05.08, 15:25 Gość portalu: kocham-misia napisał(a): > No Milan to naprawdę nazwę syna. Bo to imię wcale nie kojarzy się z > klubem, jest świetne > Z Wisłą (moją ukochaną) żartowałam oczywiście ) Moze być Wisława, zdrabniana do Wisły. Nie widzę przeszkód Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kocham-misia Re: Chelsea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 15:55 Hmmm całkiem dobry pomysł- tylko jak męża przekonać?! Odpowiedz Link Zgłoś
magasia Re: Chelsea 23.05.08, 16:21 Wisława będzie się kojarzyć z Szymborską raczej niż z Wisłą. Ale imię ładne. Odpowiedz Link Zgłoś
mmaupa Re: Chelsea 23.05.08, 17:55 E tam, Chelsea - idz na calosc! Galatasaray albo Panathinaikos! Ew. Gelsenkirschen. Odpowiedz Link Zgłoś