IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.08, 22:06
Kocham drużynę piłkarską Chelsea London. Co myslicie o tym imieniu?
Obserwuj wątek
    • mal_art Re: Chelsea 21.05.08, 22:14
      Chyba żartujesz?

      W Polsce nie ma imienia Chelsea ani jego odpowiednika, bo to nazwa miejscowa, no
      chyba, że się jest obcokrajowcem - wtedy można nadać dowolne. Ale jak dla mnie
      Chelsea czy inna Paris to tak jakby nadać dziecku imię Zgierz albo inne
      Koluszki, tudzież Praga (na cześć dzielnicy Warszawy).

      Na cześć Chelsea jak bym chyba nazwała dziecko Roman (Abramowicz).
      • Gość: kocham-misia Re: Chelsea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.08, 22:18
        Imie Chelsea funkcjonuje na swiecie. Np. corka Kevina Anistona ma
        tak na imię. A maz jest obcokrajowcem. smile
        • ilianna Re: Chelsea 21.05.08, 22:21
          W krajach anglojęzycznych to normalne imię. Np. Chelsea Clinton,
          córka Billa i Hillary. Mi się brzmieniowo podoba bardzo.
          W Polsce nie ma szans na nadanie (no chyba, że jedno z rodziców to
          obcokrajowiec). Zresztą swojego dziecka nie chciałabym tak nazwać.
          • abiela Re: Chelsea 22.05.08, 10:26
            Kojarzy mi się z Clintonówną, nie podoba mi się. Wolę Koluszkismile
        • aula27 Re: Chelsea 22.05.08, 12:51
          Gość portalu: kocham-misia napisał(a):

          > Np. corka Kevina Anistona ma
          > tak na imię. A maz jest obcokrajowcem. smile

          Kevina Aistona raczej.
          www.kevinaiston.pl/
        • aula27 Re: Chelsea 22.05.08, 13:02
          Czyli byłaby Chelsea + polskie nazwisko? W takich okolicznosciach nie brzmi dobrze.

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12924&w=78327933&wv.x=1&a=78376793
          When we make one step towards God, he makes seven steps towards us.
          • gaudencja Re: Chelsea 22.05.08, 13:03
            Mąż jest obcokrajowcem, a dziecko nosiłoby takie nazwisko?
    • gaudencja Re: Chelsea 22.05.08, 12:53
      Że dziecko non stop tłumaczyłoby, jak się to imię czyta. Nie, nie,
      nie. Lepsza już jest Dąbrowa Górna.
      • magasia Re: Chelsea 23.05.08, 10:56
        Proponuję Legia - też ładne imię by byłosmile
        • Gość: kocham-misia Re: Chelsea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 11:24
          Tylko, żE Legia to najgorszy klub na świecie smile Nie zniżę się do ich
          poziomu tongue_out
          No może być Wisła <lol>big_grin
          A chłopak będzie Milan.
          • magasia Re: Chelsea 23.05.08, 13:25
            Swoją drogą spotkałam się z imieniem Milan i nawet mi się to imię
            podobało. Babka, od której wynajmowaliśmy mieszkanie miała córkę
            Erykę i syna Milana - zresztą bardzo przystojnego 18-sto latka. Jak
            dotąd nigdy nie kojarzyłam tego imienia z klubem sportowym czy też
            miastem tylko właśnie z tym przystojniakiem. Milan na tak. Chelsea -
            być może, ale nie w Polsce. Wisła też piękniesmile
            • Gość: kocham-misia Re: Chelsea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 14:39
              No Milan to naprawdę nazwę syna. Bo to imię wcale nie kojarzy się z
              klubem, jest świetne wink
              Z Wisłą (moją ukochaną) żartowałam oczywiście smile)
              Chelsea- wiem, niestety nie na polskie realia sad
              • gaudencja Re: Chelsea 23.05.08, 15:25
                Gość portalu: kocham-misia napisał(a):

                > No Milan to naprawdę nazwę syna. Bo to imię wcale nie kojarzy się
                z
                > klubem, jest świetne wink
                > Z Wisłą (moją ukochaną) żartowałam oczywiście smile)

                Moze być Wisława, zdrabniana do Wisły. Nie widzę przeszkód smile
                • Gość: kocham-misia Re: Chelsea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 15:55
                  Hmmm całkiem dobry pomysł- tylko jak męża przekonać?! uncertain
                  • magasia Re: Chelsea 23.05.08, 16:21
                    Wisława będzie się kojarzyć z Szymborską raczej niż z Wisłą. Ale
                    imię ładne.
    • mmaupa Re: Chelsea 23.05.08, 17:55
      E tam, Chelsea - idz na calosc! Galatasaray albo Panathinaikos! Ew. Gelsenkirschen.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.