Dodaj do ulubionych

Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się podoba?

23.04.09, 20:54
Będzie jednak chłopiec.
Które imię Wam się podoba?
Artur
Dawid
Patryk
Chciałam wybrać imię, które będzie pasowało do małego chłopca i
dorosłego mężczyzny.
Obserwuj wątek
    • polonica7 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 20:56
      z podanych przez Ciebie podoba mi się tylko Artur, od siebie dorzucam Adama.
    • asiula1306 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 20:57
      Dawid
      • abiela Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:00
        Wszystkie trzy są na mojej czarnej liście.
        • nelcia714 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:21
          Najładniejszy Patryk ale może jest jeszcze jakaś propozycja?
    • olianka Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:34
      natali1a napisała:

      > Które imię Wam się podoba?
      > Artur
      > Dawid
      > Patryk

      A dlaczego zakładasz, że któreś mi się podoba? Gdyby od tego zależało moje
      życie, to wybrałabym Artura.
    • pestka_23 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:40
      Szczerze mówiąc, żadne z w/w
    • aneladgam Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:44
      Z wielkim sentymentem traktuję imię Artur, ale wydaje mi się trochę
      przestarzałe. Dawid i Patryk - oba jednakowo bardzo mi się podobały, teraz już
      osłuchały mi się.
      Imię Artur chciałabym dać drugiemu synkowi na imię. Pozostałe dwa są dla mnie
      neutralne.
      • aneladgam Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:44
        aneladgam napisała:

        > Imię Artur chciałabym dać drugiemu synkowi na imię.

        * na drugie imię
    • szampanna Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:46
      żadne, ale najmniejsze zło to Artur.
    • justii23 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 22:08
      Dawid smile

      Artur tez niezłe ( szalony nastolatek Arturo wink )

      • ilianna Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 22:41
        Artur.

        Ewentualnie Dawid.
    • aedo Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 22:41
      Artur lub Dawid
    • gaudencja Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 00:06
      Żadne. A może Nikodem, Marceli?
    • nerwena Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 00:28
      Artur z twoich propozycji.
    • Gość: joanna Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod IP: 193.120.137.* 24.04.09, 09:02
      Zadne,ale jak juz bym miala wbierac to Patryk.
    • solveiga1 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 09:14
      Nie przepadam za zadnym z nich, ale gdybym miala wybierac z tych
      trzech to wybralabym Patryka.
    • cysia.b Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 10:49
      Żadne mi się nie podoba.
    • mrowka75 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 11:23
      Z tych trzech Dawid.
      • pluskotka Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 12:07
        Żadne, ewentualnie Patryk.
    • sanciasancia Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 14:41
      Artur.
      • generalizacja Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 14:52
        Mnie żadne z tych trzech teżza bardzo się nie podoba,ale ewentualnie
        wybrałabym Dawida.
    • mal_art Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 17:09
      Najbardziej lubię Artura.
      Powód mojego lubienia - w sygnaturce smile
    • biljana Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 18:43
      natali1a napisała:

      > Będzie jednak chłopiec.
      > Które imię Wam się podoba?
      > Artur
      > Dawid
      > Patryk

      Niestety żadne z wymienionych przez ciebie imion nie należy do lubianych przeze
      mnie. Jeśli koniecznie musisz wybierać z tych trzech, to zdecyduj się na Artura.
      Ale może poszukaj innych? Np. Adam, Tomasz, Krzysztof, Michał?
    • quasi.modo Artur 24.04.09, 21:26
      Zdecydowanie najlepszy jest Artur!!!
      Dawid mnie nie przekonuje ze względu na brzmienie.
      A Patryk zawsze wydawało mi się infantylne.
    • Gość: Katrina Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod IP: *.cust.tele2.pl 24.04.09, 22:00
      Mi najbardziej Patryk
    • wakacyjna_iguana Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 06.05.09, 22:38
      PATRYK smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.