natali1a 23.04.09, 20:54 Będzie jednak chłopiec. Które imię Wam się podoba? Artur Dawid Patryk Chciałam wybrać imię, które będzie pasowało do małego chłopca i dorosłego mężczyzny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
polonica7 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 20:56 z podanych przez Ciebie podoba mi się tylko Artur, od siebie dorzucam Adama. Odpowiedz Link Zgłoś
asiula1306 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 20:57 Dawid Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:00 Wszystkie trzy są na mojej czarnej liście. Odpowiedz Link Zgłoś
nelcia714 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:21 Najładniejszy Patryk ale może jest jeszcze jakaś propozycja? Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:34 natali1a napisała: > Które imię Wam się podoba? > Artur > Dawid > Patryk A dlaczego zakładasz, że któreś mi się podoba? Gdyby od tego zależało moje życie, to wybrałabym Artura. Odpowiedz Link Zgłoś
pestka_23 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:40 Szczerze mówiąc, żadne z w/w Odpowiedz Link Zgłoś
aneladgam Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:44 Z wielkim sentymentem traktuję imię Artur, ale wydaje mi się trochę przestarzałe. Dawid i Patryk - oba jednakowo bardzo mi się podobały, teraz już osłuchały mi się. Imię Artur chciałabym dać drugiemu synkowi na imię. Pozostałe dwa są dla mnie neutralne. Odpowiedz Link Zgłoś
aneladgam Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:44 aneladgam napisała: > Imię Artur chciałabym dać drugiemu synkowi na imię. * na drugie imię Odpowiedz Link Zgłoś
szampanna Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 21:46 żadne, ale najmniejsze zło to Artur. Odpowiedz Link Zgłoś
justii23 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 22:08 Dawid Artur tez niezłe ( szalony nastolatek Arturo ) Odpowiedz Link Zgłoś
ilianna Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 22:41 Artur. Ewentualnie Dawid. Odpowiedz Link Zgłoś
aedo Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 23.04.09, 22:41 Artur lub Dawid Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 00:06 Żadne. A może Nikodem, Marceli? Odpowiedz Link Zgłoś
nerwena Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 00:28 Artur z twoich propozycji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joanna Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod IP: 193.120.137.* 24.04.09, 09:02 Zadne,ale jak juz bym miala wbierac to Patryk. Odpowiedz Link Zgłoś
solveiga1 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 09:14 Nie przepadam za zadnym z nich, ale gdybym miala wybierac z tych trzech to wybralabym Patryka. Odpowiedz Link Zgłoś
cysia.b Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 10:49 Żadne mi się nie podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
mrowka75 Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 11:23 Z tych trzech Dawid. Odpowiedz Link Zgłoś
pluskotka Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 12:07 Żadne, ewentualnie Patryk. Odpowiedz Link Zgłoś
sanciasancia Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 14:41 Artur. Odpowiedz Link Zgłoś
generalizacja Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 14:52 Mnie żadne z tych trzech teżza bardzo się nie podoba,ale ewentualnie wybrałabym Dawida. Odpowiedz Link Zgłoś
mal_art Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 17:09 Najbardziej lubię Artura. Powód mojego lubienia - w sygnaturce Odpowiedz Link Zgłoś
biljana Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 24.04.09, 18:43 natali1a napisała: > Będzie jednak chłopiec. > Które imię Wam się podoba? > Artur > Dawid > Patryk Niestety żadne z wymienionych przez ciebie imion nie należy do lubianych przeze mnie. Jeśli koniecznie musisz wybierać z tych trzech, to zdecyduj się na Artura. Ale może poszukaj innych? Np. Adam, Tomasz, Krzysztof, Michał? Odpowiedz Link Zgłoś
quasi.modo Artur 24.04.09, 21:26 Zdecydowanie najlepszy jest Artur!!! Dawid mnie nie przekonuje ze względu na brzmienie. A Patryk zawsze wydawało mi się infantylne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katrina Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod IP: *.cust.tele2.pl 24.04.09, 22:00 Mi najbardziej Patryk Odpowiedz Link Zgłoś
wakacyjna_iguana Re: Będzie jednak chłopiec.Które imię Wam się pod 06.05.09, 22:38 PATRYK Odpowiedz Link Zgłoś