Dodaj do ulubionych

Korwin Mikke ma nadzieję

09.02.20, 08:45
To się musi skończyć wojną domową, nie ma innej możliwości. Mam nadzieję, że wojsko wyjdzie na ulice. Chciałbym puczu wojskowego, nie ukrywam tego – powiedział w programie "Polityka na Ostro" w Polsat News Janusz Korwin-Mikke z Konfederacji.

Na jaką okoliczność ta wypowiedź?

Korwin-Mikke w programie "Polityka na Ostro" komentował zachowanie Macieja Nawackiego, prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie, który podarł wniosek sędziów o zaniechanie działań utrudniających sędziemu Juszczyszynowi wykonywanie obowiązków i zamknął zebranie.

FaktTekst linku
Obserwuj wątek
      • sinevajirapag Re: Korwin Mikke ma nadzieję 10.02.20, 16:40
        benek231 napisał:

> sinevajirapag napisał:
        >
        > "Mam nadzieję, że wojsko wyjdzie na ulice. Chciałbym puczu wojskowego, nie ukry
        > wam tego" – powiedział J*M
        > **
        > I to sa te wasze elity? Ci patrioci?

Jaki naród takie elity, chciałoby się powiedzieć. Już Bismarck o nas powiedział, że „Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.”. Wredne to ale czy nie prawdziwe?
        Za to Churchill nas 'pochwalił': „Niewiele jest za­let, których Po­lacy by nie mieli, i niewiele jest też wad, których umieli­by się ustrzec.”
        • benek231 Re: Korwin Mikke ma nadzieję 10.02.20, 21:13
          sinevajirapag napisał:

> benek231 napisał:
          >
          > > sinevajirapag napisał:
          > >
          > > "Mam nadzieję, że wojsko wyjdzie na ulice. Chciałbym puczu wojskowego, ni
          > e ukry
          > > wam tego" – powiedział J*M
          > > **
          > > I to sa te wasze elity? Ci patrioci?
          >
          > Jaki naród takie elity, chciałoby się powiedzieć. Już Bismarck o nas powiedział
          > , że „Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.”. Wredne to ale czy nie praw
          > dziwe?
          > Za to Churchill nas 'pochwalił': „Niewiele jest za­let, których Po­lacy by nie
          > mieli, i niewiele jest też wad, których umieli­by się ustrzec.”
          **
          No popatrz, wciagaja Polske w szambo, wiedza o tym, ze wciagaja, a w dodatku sa z tego dumni. Dom wariatow to za malo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka