Dodaj do ulubionych

Dzień Dziecka

01.06.20, 05:05
Wszyscy jesteśmy dziećmi naszych rodziców, niektórzy zapomnieli bo mają dzieci, ich dzieci też juz mają dzieci ale w każdym z nas dziecko, ja ty ona - pozostało.

Życzę nam zdrowia i - szcześcia!

Miriam

ps. Każdy dzień w ogóle może być... skończył sie maj, rozpoczął kolejny miesiąc.
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Dzień Dziecka 01.06.20, 10:39
      Nie wiem, moje dzieciństwo przypadło na pobyt w PRL-owskim łagrze. Strażnicy i komendanci do dzisiaj nieuchwytni. Wygląda na fachowy skok à la dżentelmen włamywacz Arsène Lupin. Dobry temat na serial..

jewishjournal.com/news/316576/jewish-pharmacist-speaks-out-looters-who-destroyed-his-store/
    • calamity.miriam Re: Dzień Dziecka 01.06.20, 19:22
      I jeszcze jedno: ja się nie muszę z niczym ukrywać, mogę stanąć twarzą w twarz z każdym.
      On - zamiata pod dywan. ucieka, "wygasza" - tak postępuje ktoś, kto wie, że jest guilty!

Zresztą powiedział kiedyś: za to co ci zrobiłem będę smażył sie w piekle.

Ponieważ jak widać człeczyna sprawił wrażenie, że nie chce tego piekła, powiedziałam
      człowieku pomóz mi, przynajmiej w połowie opłać to i to, póki żyję się - można naprawić.

Ale ja go zostawiłam. I tu maluczko zachował się.

No pasaran. Zacytuję smile z Chłopów Antek "Przyrychtuję ja cie ścierwo na taka kapuste, że popamiętasz..."
      I zrobił to. Mój patron obecnie, ten Antek Boryna. smile

Dzień Dziecka, prosecco i al ujazdowskie!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka