Dodaj do ulubionych

Lewacka mowa miłości

16.11.20, 11:36
Kulturalne i wyrafinowane, lecz jednak ogólne hasła Strajku Kobiet to jedno, a szczere życzenia skierowane bezpośrednio to też jedno, jako że pełna uczuć poetyka jest w podobnej manierze. Oto niejakiemu Krzysztofowi Bosakowi urodziło się dziecko, co zostało w następujący sposób docenione przez walczących o prawa człowieka:

"Współczuję temu dziecku." [jeden z wielu głosów samarytaninów]
"Moze bedzie homoseksualne...? "
"biedne dziecko wychowa sie w rodzinie nienawidzacej innych ludzi za kolor skory, religie, pochodzenie, narodowosc czy orientacje." [niezwykła jest ta celność politycznie poprawnej opinii]
"Krzysiu? To twoje dziecko? Myśl tak dalej, wtedy jest lżej. Statystycznie masz 40% pewności."
"Współczucia dla dziecka"
"Dlaczego nie Icek?" [niezłe - lewica dysząca filosemityzmem]
"wspolczuje dziecku.masakra"
"dauna i wszystkiego najlepszego"
"Myślałem, że będzie Adolf." [dowcip powielony nieskończoną ilość razy. Na lewicy panuje przekonanie, że żart opowiedziany po raz tysięczny jest równie śmieszny, jak za pierwszym razem]
"Jaki ma numer pod pachą ?"
"Szkoda że nie zdeformowane" [przeciętny prawak na taką wyszukaną satyrę by nie wpadł]
"A kogo to obchodzi że został ojcem ! szkoda tego dziecka ojciec narodowiec i rasista który ludzi kobiety ma za nic" [nienaganna logika]
"Dobrze, że nie dziewczynka, bo przy tym co z Orto Iuris, za kasę, mamusia szykuje kobietom, prawo szariatu to pikuś❗️" [mamusia nienawidzi kobiet, znaczy kobietą nie jest]
"Oby syn nauczył rodzicow tolerancji." [komentujący tę edukację mają już za sobą]
"I w ten sposób pleni się głupota fanatyzm i nienawiść" [true, true]
"Dramat tego dziecka" [...ponieważ nie ma dwóch tatusiów albo trzech mam]
"I-I uj z Bosakiem, lub w niego" [pojawił się też, jak widać, komentarz artysty plastyka]
"Kolejne pokolenie narodowców. Takie osoby nie powinny się rozmnażać" [autorem tego wpisu jest intelektualista, który podpisał się "LGBT"]
"Ładna parka fanatyczką i fanatyk katolicki. Szkoda dziecka" [wzorowo obiektywny komentarz]
"Ciekawe czy jego syn tez bedzie nienawidzil Polski ?" [wyraz obaw prawdziwego patrioty]
"A kogo obchodzi bachor sekciary i naziola?"
"Pytanie: po ch.j o tym gn.jku piszecie?" [to zdanie jakoś bardzo zatroskanego filozofa]
"Genetycznie zdegenerowany glut maciczny sekciarsko nawiedzonej kretyneczki i jej ukochanego faszysty, urocze. To trzeba było pod przymusem wyskrobać." [120% mowy miłości]
"Czy nadal będzie urządzał naziolską Polskę dla własnego dziecka? Chce, żeby syn żył w zniewolonym państwie, gdzie autorytetem "moralnym" jest pedofilski i zakłamany kosciół??" [to chyba wyraz zaniepokojenia Kretyna52]
"Robicie z faszyzującego kryptogeja celebrytę? Jaki jest cel reklamowania tej mendy? Dlaczego opiniotwórczy dziennik chociaż w ograniczonym zakresie nie kształtuje procesu promocji patologii?" [słuszna uwaga. Naziolek Bosak nie powinien przesłaniać swoją osobą Św. Grety albo aktorki Ostaszewskiej, nie wspominając o najjaśniejszej gwieździe czerwonego firmamentu: tow. Lempart]
"Najlepiej jak by ten debil oddał to dziecko do aborcji albo do ona życia, to i tak lepsze mi mieć takiego debila za tatusia."

Cytaty z WP i nieocenionej GW.
Obserwuj wątek
        • perla_roztocza Re: Lewacka mowa miłości 16.11.20, 12:19
          xiazeluka napisała:

> Perła, jesteś obrzydliwym nienawistnikiem. Mła zgłasza Twój odrażający wpis do
          > moderacji.

niepotrzebnie będzie się Książe trudził.
          Z pewnością zrobią to kochający lewacko tacy jak Kretyn52, czuk1 czy Wikul właśnie.
          • czuk1 Re: Lewacka mowa miłości 17.11.20, 08:54
            perla_roztocza napisał:

> xiazeluka napisała:
            >
            > > Perła, jesteś obrzydliwym nienawistnikiem. Mła zgłasza Twój odrażający wp
            > is do
            > > moderacji.
            >
            > niepotrzebnie będzie się Książe trudził.
            > Z pewnością zrobią to kochający lewacko tacy jak Kretyn52, czuk1 czy Wikul właś
            > nie.

Hola. hola. Rzadko wpadam na forum. A tu szkalowanie mnie przez Ziomka.
            AGORA ma moderatorów i oni sami decydują kogo karać.
            Przez 17 lat udziału na forum nie mam zwyczaju zgłaszania "wadliwych" wpisów.
            Gdybym zgłaszał to powiadomię autora wpisu. Będąc właścicielem kilku forum
            i moderatorem na forum profesjonalnym tak robiłem.
            • perla_roztocza Re: Lewacka mowa miłości 17.11.20, 11:25
              czuk1 napisał:

> Będąc właścicielem kilku forum
              > i moderatorem na forum profesjonalnym tak robiłem.

no to wysoko zaszliście w życiu czuk1.
              Ze zwykłego aparatczyka awansowaliście na właściciela i profesjonalnego kapo.
              Cóż za wspaniała kariera właśnie.
    • qwardian Re: Lewacka mowa miłości 16.11.20, 12:02
      xiazeluka napisała:

> "Myślałem, że będzie Adolf."

Adolf, albo Musolini, to będzie budował piękne auta, albo grał ładnie w piłkę nożną. Nasza reprezentacja zagrała wczoraj jak za przeproszeniem, semici. Jesteśmy narodem przeklętym, bo zdradziliśmy narodowego robotnika 80 lat temu..
    • czuk1 Re: Lewacka mowa miłości 16.11.20, 18:25
      xiazeluka napisała: Kulturalne i wyrafinowane, lecz jednak ogólne hasła Strajku Kobiet to jedno, a szczere życzenia skierowane bezpośrednio to też jedno, jako że pełna uczuć poetyka jest w podobnej manierze. Oto niejakiemu Krzysztofowi Bosakowi urodziło się dziecko, co zostało w następujący sposób docenione przez walczących o prawa człowieka: [.... ]

Przecież to nic nowego. Na forach społecznościowych powszechny jest brak kultury, zasad forum i savoir vive.
      A forum Aquanet nie jest w tym wyjątkiem, na nim zaś wielu z nas ma swój niechlubny wkład.

--

• herr7 Re: Lewacka mowa miłości 17.11.20, 11:09
      Czytałem wczoraj komentarze czytelników Wyborczej. Wiadomość dotycząca urodzin dziecka powinna wywoływać reakcję pozytywną lub neutralną, jeżeli nas to nic nie obchodzi. Aż strach się bać, kiedy ludzie wykazujący taką agresję dojdą do władzy. Jakoś nie jestem przekonany, że są to jedynie niegroźni idioci, którzy nie mają nic lepszego do roboty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka