Dodaj do ulubionych

Sluzba nie druzba

27.03.21, 08:51
Zaciekawil mnie brak zaufania do sluzby zdrowia naszej kolezanki forumowej. I dzisiejsza lektura pozwala ten brak zaufania zrozumiec. Pelniacy wazna funkcje w Senacie chirurg zostal oskarzony przez corke pacjentki o powiazanie operacji z datkiem pienieznym. Oskarzenie nie jest zbyt precyzyjne i zostalo wycofane ale smrod korupcji pozostal.

Rzeczywiscie na zaufanie trzeba sobie zasluzyc. I powiazanie datkow pienieznych ze sluzba zdrowia temu nie sprzyja.

PF
Obserwuj wątek
    • felusiak1 Re: Sluzba nie druzba 27.03.21, 18:08
      Co za dziennikarski majstersztyk. 20 razy piszą mi, ze wyrok jest nieprawomocny co wiekszośc odbiera jako mniej wazny albo w polowie nieprawdziwy. Ale to nie koniec. Dowiedzialem się, ze Grodzki wniosl prywatne oskarzenie.
      Dawniej mówilo się powodztwo cywilne. Nowy leksykon - prywatne oskarzenie brzzmi jak mniej wazne, podrzedma druga kategoria.
      Skąd oni biora tych pisarczykow?
          • polski_francuz Re: Sluzba nie druzba 27.03.21, 20:23
            felusiak1 napisał:

"Nic poza tym, ze Grodzki stal się wrogiem.

Lewandowski wziąl medal od Dudy i stal sie wrogiem."

O Grodzkim wiem duzo za malo by ocenic. Od Lewandowskiego niech sie lepiej od-ten-teguja. Corka mi kupila w Monachium koszulka z numerem 9 i jestem jego fanem. Sciskam kciuki za pobicie rekordu bramek Müllera i jak to osiagnie to uznam, ze generacja Lewandowskiego zrewanzowala sie za porazke na Mundialu w 1974 rokusmile

PF

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka