Dodaj do ulubionych

Wiadomości lokalne: kadry PiS

20.10.21, 09:19
Policjanci z Białej Podlaskiej (woj. lubelskie) pochwalili się, że odzyskali sprzęt rolniczy o wartości niemal 500 tysięcy złotych.W ubiegły czwartek dyżury komendy w Białej Podlaskiej został powiadomiony o kradzieży maszyn rolniczych, do której doszło na terenie jednego z gospodarstw w gminie Rokitno.
- Z relacji zgłaszającego wynikało, że nieznany sprawca skradł z terenu strzeżonego gospodarstwa rolnego ciągnik wraz z agregatem siewnym. Wartość strat oszacowana została na kwotę niemal 500 tysięcy złotych - mówi kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej policji.

Policjanci szybko ustalili, kim mogą być złodzieje traktora. Okazało się, że są to dwaj mieszkańcy powiatu łosickiego w wieku 27 i 32 lat. - Mężczyźni zatrzymani zostali do wyjaśnienia. Funkcjonariusze odzyskali też całość skradzionego mienia - dodaje rzeczniczka.
Jak podaje "Tygodnik Siedlecki", podejrzanymi o kradzież rolniczego sprzętu byli Patryk H. i Marek G. Ten drugi to przewodniczący Rady Powiatu Łosickiego (miał prowadzić po narkotykach, a także mieć przy sobie 7,73 gramy substancji psychotropowej) .Marek G. to znany działacz w miejscowych strukturach Prawa i Sprawiedliwości.

podlasie24.pl/losice/region/przewodniczacy-rady-powiatu-losickiego-zrezygnowal-ze-swojej-funkcji-33426.html
Na wszelki wypadek wyjaśniam, że powiat łosicki jest częścią województwa mazowieckiego, nie lubelskiego.
Obserwuj wątek
   • oleg3 Re: Wiadomości lokalne: kadry PiS 20.10.21, 11:16

    Tego nie wiem. Ten były już przewodniczący Rady Powiatu wpadł, bo jako honorowy złodziej nie kradł u siebie. To niby tylko kilkanascie km, ale inny powiat w sąsiednim województwie. Nie miał jak wykorzystać lokalnych układów. Policja i sąd w Białej Podlaskiej, gdzie mało kto o nim słyszał. Gdyby był Przewodniczącym Rady powiatu bialskiego, prawdopodobnie sprawcy nie zostaliby wykryci przez bialską policję.

    xiazeluka napisała:

    > A byli zaszczepieni?
    >

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka