Gość: sl45 Re: JA - ZENEK BALIŃSKI DOMAGAM SIĘ DOMU Z BALI! IP: *.nationale.com.pl 07.06.01, 15:22 Chyba wczasów na Bali i balistrady na balikonie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZENek Re: JA - ZENEK BALIŃSKI DOMAGAM SIĘ DOMU Z BALI! IP: *.gazeta.pl 07.06.01, 15:26 A jak! Nie bedziemy sie chyba niczego bali? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ethanol Re: JA - ZENEK BALIŃSKI DOMAGAM SIĘ DOMU Z BALI! IP: *.coh.org 08.06.01, 01:10 Ale, korego domu z bali ????...bo sa dwa Odpowiedz Link Zgłoś
luzer Re: JA - ZENEK BALIŃSKI DOMAGAM SIĘ DOMU Z BALI! 08.06.01, 02:57 Czy was nie p...bali? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autis Re: JA - ZENEK BALIŃSKI DOMAGAM SIĘ DOMU Z BALI! IP: *.polanczyk.sdi.tpnet.pl 09.06.01, 22:39 luzer napisał(a): > Czy was nie p...bali? Może byśmy pobim bali Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Re: Luzer - spac! 10.06.01, 16:28 Luzer, w imie Ojca i Syna, a czemuz Ty o trzeciej nad ranem jeszcze nie spisz? Nie badz taki Amerykan. A moze nawet nie tyle, ze nie spisz, ale w ekran sie gapisz? Wzrok latwo popsuc, trudno naprawic. Wiem cos o tym. Szczerze zatroskany sc-k Odpowiedz Link Zgłoś