Dodaj do ulubionych

JA - ZENEK BALIŃSKI DOMAGAM SIĘ DOMU Z BALI!

IP: *.gazeta.pl 07.06.01, 15:19
Obserwuj wątek
    • Gość: sl45 Re: JA - ZENEK BALIŃSKI DOMAGAM SIĘ DOMU Z BALI! IP: *.nationale.com.pl 07.06.01, 15:22
      Chyba wczasów na Bali i balistrady na balikonie.
      • Gość: ZENek Re: JA - ZENEK BALIŃSKI DOMAGAM SIĘ DOMU Z BALI! IP: *.gazeta.pl 07.06.01, 15:26
        A jak! Nie bedziemy sie chyba niczego bali?
    • Gość: ethanol Re: JA - ZENEK BALIŃSKI DOMAGAM SIĘ DOMU Z BALI! IP: *.coh.org 08.06.01, 01:10
      Ale, korego domu z bali ????...bo sa dwa
    • luzer Re: JA - ZENEK BALIŃSKI DOMAGAM SIĘ DOMU Z BALI! 08.06.01, 02:57
      Czy was nie p...bali?
      • Gość: autis Re: JA - ZENEK BALIŃSKI DOMAGAM SIĘ DOMU Z BALI! IP: *.polanczyk.sdi.tpnet.pl 09.06.01, 22:39
        luzer napisał(a):

        > Czy was nie p...bali?

        Może byśmy pobim bali
      • sceptyk Re: Luzer - spac! 10.06.01, 16:28
        Luzer, w imie Ojca i Syna, a czemuz Ty o trzeciej nad ranem jeszcze nie spisz?
        Nie badz taki Amerykan. A moze nawet nie tyle, ze nie spisz, ale w ekran sie
        gapisz? Wzrok latwo popsuc, trudno naprawic. Wiem cos o tym.

        Szczerze zatroskany
        sc-k

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka