Gość: Kes IP: *.warszawa.ppp.tpnet.pl 06.03.01, 04:37 gdy czytaja te wszystkie pierdoly wypisywane tutaj.za rok ktos napisze z tego prace mag. i chociaz na to przyda sie kasa wydana na zbudowanie portalu kes nahon@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mac Re: IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.03.01, 23:53 Dobra, pociągnę ten wątek - może ktoś się na nim shabilituje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vladimir Re: IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 08.03.01, 00:04 Racja !Bracia i Towarzyszki jest szansa przysłużyc się nauce! Zapraszam. Odpowiedz Link Zgłoś