Dodaj do ulubionych

"GAZECIARZE" WYJĄ ZE ŚMIECHU

IP: *.warszawa.ppp.tpnet.pl 06.03.01, 04:37
gdy czytaja te wszystkie pierdoly wypisywane tutaj.za rok ktos napisze z tego
prace mag. i chociaz na to przyda sie kasa wydana na zbudowanie portalu
kes nahon@wp.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: mac Re: IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.03.01, 23:53
      Dobra, pociągnę ten wątek - może ktoś się na nim
      shabilituje.
      • Gość: Vladimir Re: IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 08.03.01, 00:04
        Racja !Bracia i Towarzyszki jest szansa przysłużyc
        się nauce! Zapraszam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka