Dodaj do ulubionych

Wczoraj przekonaliśmy się, kto ma w Polsce władzę

02.04.05, 11:16
W całej TVP przez całe popołudnie i wieczorem pokazywali tylko te pierdy dla
fanatyków. Dlaczego TVP nie zaufała kanałom kościelnym i prywatnym
rozgłośniom? Odpowiedź jest prosta - TVP jest telewizją kościelną. Od lat
dowodzę na tym forum, że w Polsce władza jest w rękach Kościoła, a nie w
rękach parlamentu, rządu, sądów czy mediów. Wskazywałem na fakty, że np.
codziennie w każdych wiadomościach były relacje z przygód Papieża-
Obieżyświata i z najważniejszych mszy odprawianych w kraju, że Kościół nie
pozwala posłom w ogóle debatować na temat ustawy antyaborcyjnej, że Kwach i
Miller musieli złożyć hołd w Watykanie zaraz po objęciu swoich stanowisk, że
sądy skazują artystów za dzieła obrażające religijne uczucia bandytów z LPR
itd. A wielu z Was lekceważyło te symptomy.

Wczoraj totalitaryzm katolicki ujawnił się w całej pełni. Ciemnogród podniósł
głowę i ujawnił swoją potęgę. Od dzisiaj nikt już w Polsce nie może być
neutralny. Kościół i TVP pokazały razem, że Polska zmierza w kierunku
fundamentalizmu religijnego, że chcą zrobic z Polski katolicki Iran. Ulica
oczywiście jak zawsze popiera socjalistów (bo fundamentalizm jest odmianą
socjalizmu): bojówki Wszy grasują po ulicach, kibole przeobrażają się w
tłuszczę fanatyków, socjalistyczne partie katolickie (LPR, PiS, PSL) żądają
nacjonalizacji pod pretekstem zwrotu mienia sprywatyzowanego za bezcen.
Partia przestępców - Samoobrona - udaje gorliwych katolików.

Nawet nie poczekali na śmierć Papieża, jeszcze za życia zrobili z niego
męczennika i zaczęli rewolucję. Od dzisiaj każdy musi rozstrzygnąć w swym
sumieniu, czy poprzeć strażników rewolucji czy bronić wolności i demokracji.
Obserwuj wątek
    • kropekuk Gdyby to byla prawda, to UK byloby tez krajem 02.04.05, 12:34
      katolickich Talibow - kazde wydanie BBC news zaczyna sie od papieza i na nim
      konczy, to samo w BBC regionalnych. Fakt, Blairowa jest katoliczka, ale GDZIE
      jej do wplywow Joli! Nie o to chodzi, doku, nie o to...
      • dokowski Teraz to jest naturalne 03.04.05, 11:06
        kropekuk napisał:

        > kazde wydanie BBC news zaczyna sie od papieza i na nim
        > konczy, to samo w BBC regionalnych.

        Dzisiaj, wczoraj, przedwczoraj ... to najważniejsze wiadomości. Ale TVP zrobiła
        total - wszystkie programy skasowane, nawet prognoza pogody. Natomiast rok,
        dwa, trzy ... lata temu BBS nie relacjonowała każdego dnia przygód Papieża tak
        jak TVP.

        > Nie o to chodzi, doku, nie o to...

        Teraz czarnym chodzi o to, żeby umocnić swą władzę, korzystając ze śmierci
        Papieża, dlatego wciskają się wszędzie z tym swoim szoł, który z żałobą nie ma
        nic wspólnego. Każdy prominentny ksiądz chce pokazać się w TV, więc
        dziennikarze godzina za godziną robią wywiady i tokszoły, w których kolejni
        księża prześcigają się w oryginalności swoich wyrazów uznania i wdzięczności
        dla Papieża.

        Podobne zjawisko mamy tu na forum. Popatrz na liczbę wątków i na liczbę postów
        w każdym wątku. Dlaczego forumowicze nie wchodzą do już istniejących wątków
        tylko otwierają nowe? To jest jak sądzę pytanie retoryczne. Nawet ja, ateista i
        filoamerykanin, kochałem Papieża do końca, chociaż była to miłość na zasadzie
        sentymentu z czasów stanu wojennego, kiedy to Papież był jedną z tych
        kluczowych osób (obok Regana, Michnika, Kuronia i Wałęsy), którym zawdzięczamy
        wolność, tak więc nawet ja potrzebowałem opłakać Papieża i zrobiłem to, ale
        moja dusza nonkonformisty czerwieni się z zażenowanie na myśl, że mógłbym
        publicznie popisywać się swoim smutkiem.
        • pypcinski Re: Teraz to jest naturalne 03.04.05, 11:35
          dokowski napisał:


          > Podobne zjawisko mamy tu na forum. Popatrz na liczbę wątków i na liczbę postów
          > w każdym wątku. Dlaczego forumowicze nie wchodzą do już istniejących wątków
          > tylko otwierają nowe?

          Zawsze możesz dopisać się do wątku:


          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=22299447

          albo tego:


          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=22294906

          Zaprotestujesz tym samym godnie przeciwko władzy Ciemnogrodu i czarnych.
          • pypcinski Re: Teraz to jest naturalne 03.04.05, 12:18
            A -
        • kkkaczory_biss_brothers Re: Teraz to jest naturalne 03.04.05, 14:27
          > Nawet ja, ateista i filoamerykanin.


          To zupełnie tak samo jak większośc postkomuchów teraz z preziem i milerkiem na
          czele.
    • j-zef.zawadzki Zobaczyliśmy co mają do powiedzenia dokowscy 03.04.05, 11:52
      różnej maści, dla których jedynym miejscem bełkotu obnażajacego ich umysłową
      miałkość i prostactwo, jest to FA. Biedni ludzie ( ?!), no, ale Słońce dla
      nich też świeci.Po co?
      • latimeria1 Takim to tylko skrobanie w głowie.Szkoda słów. 03.04.05, 12:04
        Otworzyć im kanał tv /sic/-SKROBANKA CHANNEL to by przez cały dzień nie odeszli
        od telewizora.
        • j-zef.zawadzki Tak, to odkorowane istoty 03.04.05, 12:23
          • uri_ja oj dokowski... 03.04.05, 12:24
            brak słów

            ******************************************
            "Boże mój zmiłuj się nade mną
            czemu stworzyłeś mnie na niepodobieństwo
            twardych kamieni (...)" H. Poświatowska
    • monopol Chyba nie pojmujesz tego, co się dzieje 03.04.05, 12:30
      Brak Ci szerszego spojrzenia. Traktujesz obecne wydarzenia bardzo
      powierzchownie. Zajmujesz się otoczką, co do której mylisz się zresztą
      diametralnie. Głębi w ogóle nie dostrzegasz. Tym bardziej nie masz racji.
      • latimeria1 Nawet jeśli czegoś się nie rozumie 03.04.05, 13:34
        to milczenie w końcu nie jest zakazane.Trochę taktu,powagi i poszanowania dla
        innych.Są chwile kiedy trzeba umieć powstrzymać swoje prymitywne instynkty.
        • j-zef.zawadzki Ba, indywidua ( nie indywidualności) spod znaku 03.04.05, 14:50
          "dokowski" są do tego organicznie niezdolne.
          • latimeria1 Świata podług takich bać się należy. 03.04.05, 15:03
            Gęby pełne frazesów o tolerancji...dla swoich.Reszta to wsteczniactwo i
            ciemnogród do wytępienia.
            • j-zef.zawadzki Ależ tak, tacy "dokowscy" są 03.04.05, 15:13
        • centre.gravity latimerio 03.04.05, 15:51
          a ty juz nabrales taktu i powagi?
          pohamowales prymitywne instynkty?

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=22107846&a=22107846

    • polski_francuz Re: Wczoraj przekonaliśmy się, kto ma w Polsce wł 03.04.05, 14:08
      Ze jest przesadne co sie w mediach dzieje wierze Ci (chociaz sam od late TV nie
      ogladam). Co do walki o wladze to przesadzasz chyba troche. Religia ani kler
      nie maja juz nigdzie prawdziwej wladzy.

      Ktos pisal o Talibanach w Afganistanie. Kler polski jest potezny ale wladzy w
      Polsce ani nigdzie w Europie nie ma.

      Przestan ogladac TV przez 3 dni i sprawa zalatwiona.

      Raczej widze to tak, ze religia jest dla Polakow i Polski czyms specjalnym.
      majac na Wschodzie barbarzynskich prymitywow a na zachodzie barbarzynski
      Herrenvolk, nic dziwnego, ze moglismy liczyc tylko na Boga.

      Jak mowia Meksykanie : za daleko od Boga za blisko USA...

      Nam przynajmniej bylo przez ostanich 28 lat blisko do Boga...

      PF
    • januszcz Re: Wczoraj przekonaliśmy się, kto ma w Polsce wł 03.04.05, 14:34
      Widzisz doku jak to jest...
      Piszesz o "pierdach dla fanatyków" zapominając jednocześnie, że to właśnie
      Polskiemu papieżowi zawdzięczasz przystapienie Polski do Unii. Gdyby nie Jego
      jawne zamanifestowanie poparcia, dla dążenia Polski do Unii, dzisiaj na granicy
      okazywałbyś paszport(o innych pozytywach dla Polski z owego przystapienia nie
      wspominam).
      O zasługach JPII w obaleniu komuny nie piszę, bo rzecz to oczywista.

      A ateizacja Polski?...pewnie będzie postępowała, ale nie licz na cud.
      To proces i oby był ewolucyjny. Rewolucje zawsze przynoszą nieszczęścia.

      J.
    • rattler Hej ty, zwolenniku kospiracji, przewroc ten kamien 03.04.05, 18:29
      Gdyby umarl Dokowski, nikt by sobie tym dupy nie zawracal, a ze zmarl wielki
      czlowiek, popularny (szczegolnie wsrod mlodych) lider miliarda wyznawcow wiary
      ktora reprezentuje, to masz zrozumiale zainteresowanie tym zdarzeniem.

      W Stanach zyje 65 milionow katolikow, 235 milionow wyznawcow innych dominacji
      W mediach podobna sytuacja i nikt nie przewraca kamieni na polu szukajac Coup
      d'Etat z tego powodu - Aha, prezydent Bush tez go odwiedzil i nikt tu nie
      wyrywal wlosow z glowy, przeciwnie.

      Tak na marginesie, mimowolnie sugerujesz ze ugrzezles w epoce komuny, i nie
      rozumiesz mechanizmu marketingu - W dzisiejszych czasach wolnego rynku, widz i
      sponsor decyduja co ogladasz w TV i czytasz w gazetach, redakcje ktora o tym
      zapomna, czeka plajta.

      narazie
      • rycho7 Plac podatki poza Polska 03.04.05, 19:39
        rattler napisał:

        > W dzisiejszych czasach wolnego rynku, widz i
        > sponsor decyduja ... ktora o tym
        > zapomna, czeka plajta.

        Czarnych w Polsce zwykly obywatel moze pokonac jedynie pozbawiajac kasy. A
        kase czerpia z podatkow.
    • atp1 Dokowski, sluchaj no ty antypolaku. 03.04.05, 19:56
      To co pokazuje zydowska telavivzja, jest to tylko pic
      na wode fotomontaz, udaja jakichs katolikow a ich pochodzenie
      jest wrogie Polakom i katolicyzmowi. Podszywaja sie parchy pod polskosc
      ale gwarantuje ci Dokowski, ze ci reporterzy co tak nadaja takie
      straszne poruszajace historie o katolicyzmie i Polakach, maja twoja
      przeszlosc, znaczy sie wroga katolicyzmowi i narodowi. Razem z twoim
      prezydentem, ktory to buc nawet oglosil stan wojenny, przepraszam bardzo
      stan zaloby!!!
    • tornson Ja bym jeszcze jakoś to przeżył gdyby TVP,Polsat 03.04.05, 20:05
      i TVN wydzieliły na ten dzień po jednym ze swych kanałów na pokazowanie Papieża
      non-stop, ale to co oni wyrabiają??? Ja płacę jakieś marne grosze za kablówkę,
      ale co mają powiedzić ci którzy zapłacili gruby szmal za pakiety Polsatu czy
      Cyfra+ a teraz są katowani tym na wszystkich kanałach.
    • sceptvk [...] 03.04.05, 21:15
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • hornosovieticus [...] 04.04.05, 06:34
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • xiazeluka Mam złe wieści, złodzieju Dokumendo 04.04.05, 09:53
      Komuniści na Kubie okazali się łańcuchowymi sługusami Watykanu, a całe te
      operetkowe represje, o których pisze imperialistyczna prasa, to tylko mydlenie
      oczu - oto katolicko-ortodoksyjny episkopat biskupa Kastro wprowadził
      trzydniową żałobę, o czym poinformował w kubańskiej publicznej telewizji
      koscielnej towarzysz... pardon... sufragan spraw zagranicznych Kuby.
      • centre.gravity Re: Mam złe wieści, złodzieju Dokumendo 04.04.05, 10:06
        xiazeluka napisała:

        > Komuniści na Kubie okazali się łańcuchowymi sługusami Watykanu

        xiazeluka nie napisala nic rewelacyjnego.polska najlepszym tego przykladem.
        • xiazeluka Robaczku 04.04.05, 10:17
          Polska jako uzasadnienie reakcji Kuby? Za łatwo Cię rozdeptać, przyjacielu,
          więc zejdź mi dobrowolnie z drogi.
          • centre.gravity Re: Robaczku 04.04.05, 10:19
            are yuo seriours tawariszcz?
            • xiazeluka Jawohl, Herr Arsch /nt 04.04.05, 10:25
      • dokowski Kubańczycy są komunistami i katolikami, głupku. 04.04.05, 20:39
        xiazeluka napisała:

        > Komuniści na Kubie okazali się łańcuchowymi sługusami Watykanu, a całe te
        > operetkowe represje, o których pisze imperialistyczna prasa, to tylko
        mydlenie
        > oczu - oto katolicko-ortodoksyjny episkopat biskupa Kastro wprowadził
        > trzydniową żałobę

        Władza totalitarna robi co chce. Trzydniowa żałoba na Kubie jest bardzo
        naturalnym aktem znamionującym totalitaryzm.

        I nic w tym osobliwego. Nie raz tutaj dowodziłem, że ateizm i komunizm
        praktycznie się wykluczają.

        Pierwszymi prawdziwymi komunistami byli jezuici, a państwa przez nich rządzone
        przetrwały dwa razy dłużej niż ZSRR, zanim Papiestwo je zniszczyło. Główne idee
        komunizmu: równość, brak pieniądza, brak własności prywatnej itd. są zgodne z
        naukami Jezusa.

        Przy okazji raz jeszcze wyrażę swoje zdziwienie głupotą ludzi z pozoru
        inteligentnych. Jak można nie dostrzegać obrazu tak klarownego?! Kiedy mamy do
        czynienia z przeciętnymi ludźmi, jakich jest większość, to przecież jest jasne,
        że taki zwyczajny szary człowiek jest osobą wierzącą i ma lewicowe poglądy. Czy
        to jest jakiś temat tabu dla wierzącej inteligencji? Dlaczego nie przyznacie
        uczciwie, że ludzie wierzący mają w większości poglądy lewicowe? A jeszcze
        bardziej oczywiste jest, że ateista musi mieć poglądy prawicowe.

        Skąd niby wzięły się wygrane lewicy w wolnych wyborach w Polsce? Kto głosował
        na SLD i AWS? Ludzie wierzący, prości i ciemni, biedni i ubodzy duchem na nich
        głosowali, bo chcieli władzy lewicy. My, ateiści, nigdy nie głosujemy na
        lewicę. To religia jest źródłem lewicowych postaw i poglądów.
        • monopol Teologia wyzwolenia 04.04.05, 23:14
          Chrześcijaństwo z elementami komunizmu.
          Istnieje nawet taki trend w Kościele,
          zdaje się, że jednak mało znaczący.

          Realny komunizm skutkuje zamordyzmem,
          Kościół wydaje się, że totalitaryzmu nie toleruje
          w czasach obecnych.
          Jan Paweł II udowadniał chyba wielokrotnie taki stan rzeczy.
          Castro przez Ojca Świętego nie był głaskany po głowie,
          chyba, że w Twoim ( byc może równoległym ) wszechświecie
          było inaczej.

          Watykan i Kuba leżą tak daleko od siebie jak dwa bieguny Ziemi.
          Luka, jako człowiek inteligentny, wie o tym dobrze
          i dlatego zwyczajnie robi sobie z Ciebie jaja.
          • dokowski Okazuje się, że jednak nie 04.04.05, 23:33
            monopol napisał:

            > Watykan i Kuba leżą tak daleko od siebie jak dwa bieguny Ziemi.

            Mit prysł

            > Luka, jako człowiek inteligentny, wie o tym dobrze
            > i dlatego zwyczajnie robi sobie z Ciebie jaja

            Kubańczycy też są takimi jajarzami?
            • xiazeluka To nie koniec strasznych wieści, Spinaczu 05.04.05, 09:47
              "Państwo wyznaniowe" to epitet pusty, jak się okazuje - właściwiej by mówić
              o "świecie wyznaniowym", żałobę ogłoszono także w państwach, które nie są
              komunistyczne i katolickie: w Indiach, Egipcie i Libanie. Musisz chyba rozważyć
              emigrację na Mar(k)sa.

              Ale zanim odlecisz szczęśliwie w przestrzeń kosmiczną, oddaj moją forsę,
              złodzieju: 81 000 PLN.
              • dokowski Żałoba jest ok. Ja piszę o tym, że władza ... 05.04.05, 20:11
                ... nakazała wszystkim telewizjom puszczać tylko religijną propagandę. Żadnych
                wiadomości, nawet prognozy pogody nie wolno było pokazać.
                • xiazeluka Kłamanie nie jest ok. 06.04.05, 10:29
                  Prognoza pogody jest codziennie, a w poniedziałek słyszałem nawet reklamy w
                  radiu S. Ponadto w niedzielę "dwójka" puściła serial o Enigmie.
                  • dokowski Nikogo w ten sposób nie nabierzesz 06.04.05, 19:58
                    xiazeluka napisała:

                    > Prognoza pogody jest codziennie, a w poniedziałek słyszałem nawet reklamy w
                    > radiu S. Ponadto w niedzielę "dwójka" puściła serial o Enigmie.

                    Wątek otworzyłem w sobotę, pisząc o piątku. Poprzedni mój post jest w czasie
                    przeszłym, więc nie udawaj głupszego niż jesteś. W piątek ani w sobotę nie
                    pokazali prognozy pogody ani w TVP ani w TVN, w niedzielę nie pokazali na TVN –
                    to sprawdzałem, bo zawsze poluję na długoterminową prognozę. W piątek jeszcze
                    działał kanał TVN Pogoda, ale zaraz go zlikwidowali.
                    • monopol W Polsce mają władzę antymeteorolodzy 06.04.05, 20:07
                      Przez dwa dni ( być może ) nie było prognozy pogody w TVP i TVN. I to świadczy
                      o tym, kto w Polsce rządzi. Masz rację.
                    • xiazeluka Nie muszę. Wystarczy, że przedstawiam fakty. 07.04.05, 10:22
                      W piątek była pogoda w telewizorze regionalnym, ok. godz. 18. W sobotę nie
                      pamiętam, owszem. Problem jednak w tym, że teraz ty, złodzieju, zawzięcie
                      udajesz debila - prognozę pogody możesz sobie znaleźć w internecie lub dowolnej
                      telegazecie. A może debilem jesteś i rzeczywiście nie potrafisz odszukać wcale
                      przecież nie tajnych danych w alternatywny sposób?
    • wikul Re: Wczoraj przekonaliśmy się, kto ma w Polsce wł 04.04.05, 23:12
      W Polsce ? Na całym świecie doku , na całym swiecie . Nie zauważyłeś kto
      przejął władzę nad mediami na całym świecie ? Można zrozumieć ze zbaranialeś
      od tego wszystkiego , ale żeby aż tak ?
    • jajado Załoba, komercja... a może tylko hipokryzja? 05.04.05, 09:59
      została odwołana transmisja z meczu Liverpol-Juventus z powodu żałoby.
      I dobrze, ale jednocześnie w płatnym komercyjnym kanale "Polsat sport" zostanie
      widzom pokazana!
      Może jednak hipokryzja, albo i strach, że kogoś nazwą mniej wiernym?
      Doku ma rację, przeczytajcie uważnie jego post.
      Fundamentalizm jest dzieem osób świeckich, a nie duchownych!
      • hasz0 Dzieki Doku, ze nareszcie przyznałeś mi rację 05.04.05, 18:52
        "socjalistyczne partie katolickie (LPR, PiS, PSL) żądają
        nacjonalizacji pod pretekstem zwrotu mienia sprywatyzowanego za bezcen."

        #######:
        Zły pretekst? tylko słowo "sprywatyzowanego" nie pasuje do słow "za bezcen".
        • dokowski Wygląda na to, że to Ty mnie przyznajesz rację 05.04.05, 20:16
          hasz0 napisał:

          > "socjalistyczne partie katolickie (LPR, PiS, PSL) żądają
          > nacjonalizacji pod pretekstem zwrotu mienia sprywatyzowanego za bezcen."
          >
          > #######:
          > Zły pretekst? tylko słowo "sprywatyzowanego" nie pasuje do słow "za bezcen".

          Trudno mi dokładnie powtórzyć tę ich frazeologię - "rozgrabionego za bezcen"?
          Zresztą nie ważne kto komu przyznaje rację, ważne że jesteśmy zgodni - to są
          socjaliści

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka