dokowski
02.04.05, 11:16
W całej TVP przez całe popołudnie i wieczorem pokazywali tylko te pierdy dla
fanatyków. Dlaczego TVP nie zaufała kanałom kościelnym i prywatnym
rozgłośniom? Odpowiedź jest prosta - TVP jest telewizją kościelną. Od lat
dowodzę na tym forum, że w Polsce władza jest w rękach Kościoła, a nie w
rękach parlamentu, rządu, sądów czy mediów. Wskazywałem na fakty, że np.
codziennie w każdych wiadomościach były relacje z przygód Papieża-
Obieżyświata i z najważniejszych mszy odprawianych w kraju, że Kościół nie
pozwala posłom w ogóle debatować na temat ustawy antyaborcyjnej, że Kwach i
Miller musieli złożyć hołd w Watykanie zaraz po objęciu swoich stanowisk, że
sądy skazują artystów za dzieła obrażające religijne uczucia bandytów z LPR
itd. A wielu z Was lekceważyło te symptomy.
Wczoraj totalitaryzm katolicki ujawnił się w całej pełni. Ciemnogród podniósł
głowę i ujawnił swoją potęgę. Od dzisiaj nikt już w Polsce nie może być
neutralny. Kościół i TVP pokazały razem, że Polska zmierza w kierunku
fundamentalizmu religijnego, że chcą zrobic z Polski katolicki Iran. Ulica
oczywiście jak zawsze popiera socjalistów (bo fundamentalizm jest odmianą
socjalizmu): bojówki Wszy grasują po ulicach, kibole przeobrażają się w
tłuszczę fanatyków, socjalistyczne partie katolickie (LPR, PiS, PSL) żądają
nacjonalizacji pod pretekstem zwrotu mienia sprywatyzowanego za bezcen.
Partia przestępców - Samoobrona - udaje gorliwych katolików.
Nawet nie poczekali na śmierć Papieża, jeszcze za życia zrobili z niego
męczennika i zaczęli rewolucję. Od dzisiaj każdy musi rozstrzygnąć w swym
sumieniu, czy poprzeć strażników rewolucji czy bronić wolności i demokracji.