gocha59 25.04.04, 23:17 Czy ktoś poza maną próbuje walczyć z ZJN akupunkturą? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gocha59 Re: AKUPUNKTURA 29.04.04, 01:00 Podniosę ten wątek, bo może jednak ktoś próbował? Moje doświadczenia są naprawdę wspaniałe. Odpowiedz Link
asia23bb Re: AKUPUNKTURA 29.04.04, 08:46 No to moze napisz cos wiecej?? Jesli to takie skuteczne, moze ktos z nas sie zdecyduje..... Pzdr Odpowiedz Link
kanoka Re: AKUPUNKTURA 29.04.04, 09:47 Popieram propozycję Asi. Napisz, proszę, ile miałaś zabiegów, na co Ci one pomogły i ile Cię to kosztowało. I kto cię kłuł- przeszkolony polski lekarz, czy Chińczyk? Pozdrawiam i cieszę się,że Ci pomogło i że o tym nam piszesz :))). knk Odpowiedz Link
gocha59 Re: AKUPUNKTURA 30.04.04, 00:55 Właśnie dlatego się odzywam, że mi akupunktura bardzo pomogła. Tak jak pisałam wcześniej nie tylko dokuczało mi jelito, ale też mam przetokę okołoodbytniczą. Mam ją mimo kilku prób "załatania" dziurdzi w zwieraczu. Nie robili tego partacze, tylko naprawdę dobrzy chirurdzy. Nie udało się. To co przeżywałam po operacji nie równało się mojemu życiu z ZJN przed nią. Doszłam do ostatecznego dna. Nie byłam w stanie nie tylko funkcjonować w miarę normalnie, ale wogóle żyć. I z tego dna, wręcz ze "ściany" zostałam zdrapana. Dziś wiem, że nasze problemy z ukochanym jelitkiem to sprawa energii i naszych emocjii. Im bardzej kochamy, nienawidzimy, martwimy się, tym bardziej cierpimy. Chińska medycyna zna na to swoje sposoby. Kosztuje to dużo - ponad 100 za zabieg, a bywało że miałam 4 w tygodniu. Teraz ćwiczę qigong i chodzę na igły 2 x miesiąc. Ale dzisiaj żyję, jem to na co mam ochotę, nawet kwaśny (bardzo!!!) żurek. Odpowiedz Link
gocha59 Re: AKUPUNKTURA 30.04.04, 01:00 NIe wiem czy powinnam, a właściwie czy mogę (człowiek, który mnie leczy jest jednym z kilku w Polsce, którzy posiadają tę wiedzę) namawiać do tak kosztownych kuracji. Odpowiedz Link
kanoka Re: AKUPUNKTURA 30.04.04, 09:49 Kuracja rzeczywiście jest kosztowna, ale najważniejsze, że skuteczna. Myślę, że każdy z nas, w Twojej sytuacji (przetoka), z niej by skorzystał. Również osoby, którym IBS przeszkadza normalnie pracować i zarabiać jakieś przyzwoite pieniądze,lub uniemożliwia im realizację istotnych dla nich spraw, chętnie się pewnie do Ciebie zgłoszą na priv, po dalsze szczegółowe informacje - daj znać, czy wyrażasz na to zgodę i czy odpowiesz? Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i cieszę się że Ci pomogło. Pozdrawiam cieplutko knk Odpowiedz Link
gocha59 Re: AKUPUNKTURA 30.04.04, 12:58 Oczywiście, chętnie się podzielę swoimi doświadczeniami. Nie jestem uprawniona podawać publicznie kontaktu, ale towarzysko jak najbardziej. Dodam jeszcze że leczę się od września 2003, więc jest to już kawał czasu, ale też wyrównuje się przy okazji wiele innych, dla mnie może ubocznych problemów. Pozdrowienia Gocha Odpowiedz Link