mamsonka
06.09.04, 10:52
Odkąd pamiętam bolały mnie jelita, żołądek, podbrzusze i generalnie cała
lewa strona. Od paru miesięcy bóle narastały, często w nocy lądowałam w
szpitalu, gdzie podawano mi zastrzyki przeciwbólowe...oprócz tego wciąż
rozwolnienia albo zatwardzenia. Zmarnowana postanowiłam się przebadać:
zrobiłam USG jamy brzusznej - ok, badanie moczu - ok, badania ginekologiczne -
ok, gastroskopia - refluks żoładka, koloskopia - znacznie wydłużona esica.
Chirurg twierdzi, że właśnie esica może być powodem moich zmartwień. Zapisał
mi Losec (refluks), tribux i coś tam na uspokojenie. Nie wiem, czy na tym
skończyć moje badania, czy ta anomalia "esicowa" może być rzeczywiście
powodem moich bólów? Może ktoś z Was wie coś na ten temat i mógłby mi to
wszystko trochę rozjaśnić? Z góry dziekuję.