06.09.04, 10:52
Odkąd pamiętam bolały mnie jelita, żołądek, podbrzusze i generalnie cała
lewa strona. Od paru miesięcy bóle narastały, często w nocy lądowałam w
szpitalu, gdzie podawano mi zastrzyki przeciwbólowe...oprócz tego wciąż
rozwolnienia albo zatwardzenia. Zmarnowana postanowiłam się przebadać:
zrobiłam USG jamy brzusznej - ok, badanie moczu - ok, badania ginekologiczne -
ok, gastroskopia - refluks żoładka, koloskopia - znacznie wydłużona esica.
Chirurg twierdzi, że właśnie esica może być powodem moich zmartwień. Zapisał
mi Losec (refluks), tribux i coś tam na uspokojenie. Nie wiem, czy na tym
skończyć moje badania, czy ta anomalia "esicowa" może być rzeczywiście
powodem moich bólów? Może ktoś z Was wie coś na ten temat i mógłby mi to
wszystko trochę rozjaśnić? Z góry dziekuję.
Obserwuj wątek
    • marialudwika Re: esica??? 07.09.04, 10:57
      Przydalby sie BARDZo na naszym forum jakis lekarz,ale niestety chyba go nie ma.
      Moj syn jako dziecko mial podwiazywana esice,w czasie operacji wyrostka.Moze
      zapytaj na forum "Zdrowie"?
      ml

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka