Dodaj do ulubionych

badanie słuchu

30.09.10, 16:03
cześć po jakim czasie od operacji należy sprawdzić słuch dziecka, i czy przetoka nie będzie zakłócać prawidłowego sprawdzenia słuchu?
może ktoś wie gdzie można zrobić takie badania w Lublinie?
Obserwuj wątek
   • cye Re: badanie słuchu 01.10.10, 22:10
    Nam kazano odczekać minimum 6 miesięcy, żeby się niepotrzebnie nie denerwować, bo właśnie wcześniej może wyjść jeszcze niedosłuch. Wykonane po tym okresie badanie wyszło prawidłowo.
  • moonik1 Re: badanie słuchu 05.10.10, 20:29
   Może ktoświe - jak się bada słuch u maluchów 1,5 rocznych? Czy to jest to samo badanie, co u noworodków? Czy to prawda, że to badanie nie jest superwiarygodne? Mamy zrobić badanie słuchu i się zastanawiam, jakie sąmetody (ostatnio robiliśmy rok temu, jeszcze przed operacją właśnie tą metodą i wyszło super)
   • kaskazuza Re: badanie słuchu 06.10.10, 21:36
    To badanie jak u noworodków jest badaniem przesiewowym - jeśli wyjdzie nieprawidłowo to nie wiadomo jaki to typ niedosłuchu i może wyjść nieprawidłowo nawet jeśli niedosłuchu nie ma. Przy takim wyniku potrzebne są dalsze badania.
    Zatem ma sens zrobienie tego badania i jak wyjdzie dobrze to odpuszczenie sobie innych, a jak źle to dalsze badania. Nie pamiętam ile lat miała córka jak przestano jej to "noworodkowe", ale zdecydowanie sama na nie wchodziła do gabinetu...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka