Dodaj do ulubionych

Polacy nie darzą homoseksulistów sympatią

18.05.16, 11:04
polska.newsweek.pl/polska-w-homofobicznej-czolowce-europy-raport-artykuly,385798,1html

-a mnie te wyniki bardzo cieszą bo to oznacza że Polacy nie ulegaja homopropagandzie wylewajacej sie zewsząd z mediów metnego nurtu. To co dlaPolaków Ktolików jest normalne dla was nie jest i na odwrót i nic tego nie zmieni i nie próbujcie nam swych upodobań nam na siłe narzucać. Polska bya jest i pozostanie katolicka i rodzinna heteronormatywna, howgh!
Obserwuj wątek
    • misianita Re: Polacy nie darzą homoseksulistów sympatią 02.06.16, 11:39
      proponuje poczytać ze zrozumieniem historię Polski sprzed 966 roku...Historię Mieszka, poczytać o ludach, które zamieszkiwały tereny obecnej Polski, a dopiero potem mówić, ze Polska była, jest i pozostanie katolicka...co do homoseksualizmu - każdy człowiek ma prawo do wolności, więc niech Ci ludzie sobie żyją i normalnie funkcjonują w społeczeństwie.
    • wiesia42glou Re: Polacy nie darzą homoseksulistów sympatią 05.03.17, 23:12
      Polska katolicka ? Polska jest Polska , jest państwem , a kościół jest kościołem i niech pozostanie na swoim miejscu . Jesteś wielkim katolikiem ? To masz juz ciężki grzech , przykre to - nienawiść , brak poszanowania do bliźniego , itp . Homofobia to cos okrutnego , cos co nie pozwala na życie innym , zwyczajnym ludziom , jakimi sa ludzie z kręgu LGBTQ. A sa to normalni ludzie, zdrowi , tacy sie urodzili , taki maja kod genetyczny . A kodu genetycznego nie da sie zmienić ani uleczyć , jak wielu tak myśli . I cieszę sie bardzo z tego , ze wiele ludzi jest coraz bardziej przychylne do tego środowiska i walczy o ich prawa , tak jak ja to robię , mimo , ze jestem hetero. To sa wspaniali ludzie , bardzo inteligentni i nie tacy chamscy jak katole , którzy składają ręce w kościele , idą do komunii, a szerzą nienawiść .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka