Dodaj do ulubionych

Promowanie Roztocza

15.04.07, 11:34
Na pewno PR (promowanie) Roztocza jest w powijakach.
Czy nie warto rozszerzyć tę promocję - nie tylko na targach i w mediach, ale -
organizując CYKLICZNE IMPREZY TURYSTYCZNE O ZNACZENIU OGóLNOKRAJOWYM .
Nazywając je atrakcyjnie, np:
I Rajd Roztoczański
Poznajemy Roztocze
Rowerem na Kresach Rzeczpospolitej (wjechać na teren Ukrainy)
Ogólnopolski Spływ Kajakowy na Wieprzu (oczyścić tę rzekę...wreszczie)
Narodowe Grzybobranie
.............

Obserwuj wątek
    • andrzej.sawa Re: Promowanie Roztocza 15.04.07, 12:13
      A może w kupie.
      Wpadnij do nas do Chełma 19-21 kwietnia na targi.
      Kupą raźniej.Chełm robi to częściowo ze środków unijnych.
      • szpak_zam Re: Promowanie Roztocza 15.04.07, 13:29
        trzeba zrobić "modę" na Zamość i Roztocze. wzorce można czerpać z Kazimierza
        dolnego.
        • misia.m Re: Promowanie Roztocza 15.04.07, 13:50
          Mogę Wam zaoferować kontrolę promocji Roztocza na Targach Turystycznych w
          Warszawie ,które odbędą się już w przyszły weekend big_grin.
          • czuk1 Re: Promowanie Roztocza 15.04.07, 19:41
            Do MISI.M
            Bardzo proszę obiektywnym i krytycznym okiem spojrzec na ekspozycję promocyjną
            Roztocza na Targach.
            przekaże te uwagi zainteresowanym wójtom, burmistrzom, Prezydentowi Zamościa i LOT.
            Z góry dziękuję.

            z pozdrowieniem Czuk Mariusz

            PS. Poznałem właścicieli kwatery w Borowinie .Istotnie . Wspaniali i mili ludzie.
            • czuk1 Re: Promowanie Roztocza 15.04.07, 20:40
              Z zadowoleniem stwierdzam, że ciekawy powstał portal Gminy Susiec.
              mamy tam aktywne forum i mozliwości korespondencji z władzami gminy.
              Ku dobremu idzie w Suścu.
              Widać tu dobrą rękę Nowego Wójta Gminy Pna Franciszka Kawy.
        • andrzej.sawa Re: Promowanie Roztocza 15.04.07, 13:58
          Problem w tym,że modę na Kazimierz robiły duże nazwiska.
          • cperek997 Promowanie Roztocza 15.04.07, 19:35
            Moim zdaniem trzeba rozszerzyć bazę inprez o jakieś ciekawe, interesujące, o
            wpadających w ucho nazwach. Niech towarzyszą temu występy znanych zespołów... I
            niech nie będą to ciągłe występy zespołów folkowych, bo tak nie wypromujemy
            Roztocza. A szkoda...
            • szpak_zam Re: targi w Wawie - kiedy i gdzie? 16.04.07, 09:31
              Misia - podasz szczegóły dot. tych targów?
              • misia.m Re: targi w Wawie - kiedy i gdzie? 16.04.07, 19:46
                Proszę.
                Jak co roku,pod koniec kwietnia, tym razem 20-22 kwietnia.
                Jak co roku ,na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na
                ul.Marymonckiej.
                Jak co roku - w godzinach 10-18 , niedziela prawdopodobnie krócej, do 16 tej.
                Jak co roku , największe targi turystyczne w Polsce,Polska i zagranica.
                Jak co roku, dzikie tłumy i konkursy, występy.
                Jak co roku: zapraszam wszystkich gospodarzy, warto się reklamować w
                Warszawie ,ale OSOBIŚCIE!
              • misia.m Re: targi w Wawie - kiedy i gdzie? 16.04.07, 23:48
                A gdyby tak wymalować jakis autobus w Warszawie z ładnym zdjęciem:" Zapraszamy
                na Roztocze" Podobno te reklamy nie są aż takie kosztowne, wystarczy pokryć
                koszty malunku autobusu.....,może zamiast tysięcy ulotek walających się w koszu
                na targach, zainwestować w autobus,albo.....ulotki w Warszawskim metrze?
                • andrzej.sawa Re: targi w Wawie - kiedy i gdzie? 17.04.07, 09:18
                  Każdy pomysł jest dobry.Trzeba na wszelkie sposoby.
                  A popatrzcie na Waszą pomoc w informowaniu.
    • misia.m Re: Promowanie Roztocza 16.04.07, 22:00
      Czuk 1- o ile mnie pamięć nie zawodzi to Roztocze Zawsze było
      promowane ,ulotki i foldery Zawsze były,ładne zdjęcia,tyle,że "w kółko" to
      samo*Zwierzyniec, Stawy Echo ,Zamość ,itd , a o bunkrach na pd.ani mru,mru.
      Teraz jest szlak turystyczny i dobrze,bo ja z mapą w zębach błądziłam 5 lat
      temu po lesie ,po pokrzywach, miejscowe dzieciaki mi palcem pokazywały gdzie
      iść i się ze mnie smiały, po co ja tam lezę,zamiast zmazyć się w taki upał nad
      zalewem.
      Zawsze brakuje mi na targach jednego: osoby ,która "zjadła" zęby przemierzając
      tą ziemie, kogoś na miarę redaktora naczelnego Poznaj Swój Kraj, pana Sapy
      (pozdrawiam).
      Osoby ,która potrafiłaby w niezwykły sposób opowiedzieć o urokach krainy i
      fachowo doradzić, która miejscowość wybrać dla konkretnej rodziny, wysłuchać
      oczekiwań i sumiennie doradzić,bez tekstu: "to pani sobie ulotki weźmie do domu
      i poczyta"-( mam alergię na taka informację na targach,a tak jest w 95 % -
      niestety- )bo taką rolę spełnia teraz internet.
      Jak ktoś chce , to i tak znajdzie.

      Nie raz dostawałam kiepskiej jakości skany z różnych urzędów miasta,spis kwater
      pisany ręcznie(!), z wewnętrznych materiałów szkoleniowych -jako Jedyne źródło
      szczegółowego opisu ciekawostek okolicy, których nie znajdzie się w żadnym
      przewodniku.-Bardzo tym anonimowym osobom teraz, z perspektywy 11 lat dziękuję
      i...chciałabym je choć raz spotkać osobiście właśnie na targach.
      • czuk1 Re: Promowanie Roztocza 16.04.07, 22:27
        Rozumiem Cie doskonale.
        To tak jak na Kazimierski Festiwal Kapel i Zespolw Ludowych jadą
        najatrakcyjniejsi i najlepsi, tak tu podobnie. Tym bardziej , że tu chodzi o
        interes gospodarczy mieszkańcow Roztocza. Wójt Gminy ktory tego nie rozumie i
        nie dopilnuje aby na Targach Turystyki pokazać gminne atrakcje turystyczne z
        najlepszej strony - to żaden gospodarz.

        W kazdej gminie jest kilku znawców regionu,regionalistów, potrafiacych "sprzedać
        wszystko co jest najlepsza". Wystarczy ich na Targach zaangażować.

        Stąd
        • misia.m Re: Promowanie Roztocza 16.04.07, 23:43
          Tylko ktoś musi im to zaproponować....
          Kiedyś za udział w targach trzeba było zapłacić 50 zł od osoby,teraz...nie wiem.
          • misia.m Re: Promowanie Roztocza 16.04.07, 23:55
            www.mza.waw.pl/reklama/reklama.html proponuje obejrzec cennik- nie jest
            tak strasznie....
    • czuk1 Re: Promowanie Roztocza 17.04.07, 06:30
      W tej chwili promocję Zamościa i Roztocza w I pr TVP (Kawa czy Herbata) prowadzi
      Pani Jaga Machulewska - kierująca dziedzina Kultura w UM Zamość.
      Pięknie to. Promocja prowadzona jest razem z przedstawicielką Krakowa.
    • ooy Re: Promowanie Roztocza 17.04.07, 12:18
      Nie nalezy zapominać o wladzach Tomaszowa Lubeskiego, Józefowa, - Roztocze to
      takze te tereny. Piękne okolice , szczegolnie dla cyklistów, ale turyści
      rowerowi z Polski , niestety sami muszą zadbac o zorganizowanie sobie tras. To
      co jest to kropla w morzu. Juz nie wspomne o ściezce rowerowej, takiej z
      prawdziwego zdarzenia ( tzn. calowicie oddzielonej od ruchliwej drogi). Moze
      aktywniej Tomaszowianie wlączyli by sie w akcje promocyjną. Są unijne
      pieniadze - jak nie teraz to kiedy?

      • czuk1 Re: Promowanie Roztocza 17.04.07, 14:16
        Zawsze miałem dobre zdanie o władzach powiatu i miasta Tomaszów L gm. Tomaszów,
        Ale opinia moja wywodzi sie aż z lat 90-tych. Istotnie koncentrowano się w
        Tomaszowie L.w latach ubiegłych na narciarstwie bo lubił ten sport Burmistrz. A
        rozwoju agroturystyki nie widać ani w gm. Tomaszów,Bełżec,Lubycza Królewska,....
        ani w mieście. W gm. Susiec sprawę w swoje ręce wzięli zaś sami kwaterodawcy.
        Istotnie brak jest impulsów rozwojowych od władz.
        Może piszmy na forum Tomaszów i bezpośrednio do wladców.
      • misia.m Re: Promowanie Roztocza 17.04.07, 21:03
        Nie mogłam się powstrzymać- a co ze sprawa Niedźwiedzia , który w zeszłe
        wakacje przywędrował na Roztocze z Bieszczad ?
        To był rewelacyjny temat i pretekst ,który mógł przyciągnąć ciekawskich
        turystów właśnie tutaj, odciągnąć troszkę od Tatr.
        Nikt tego tematu nie wykorzystał,aż mnie dziwi,naprawdę.
        Jak wróciłam do Warszawy to nikt nic na ten temat nie wiedział,ludzie oczy
        robili wieelkie.A mieliby nawet ochotę zapuścić się śladami misia....tylko nikt
        ich nie poinformował.
        • andrzej.sawa Re: Promowanie Roztocza 17.04.07, 21:09
          W jeziorze Białym koło Włodawy kiedyś grasował podobno krokodyl.
          Tematy trzeba łapać i rozkręcać.
          Jaką szansę dostał Augustów.Ciekawe czy wykorzysta?
    • blotniarka.stawowa Promowanie Roztocza - oto rezultat: 18.04.07, 00:00
      UFO pod Krasnobrodem smile
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,4066147.html
      • blotniarka.stawowa Nie zauwazylam ze to stary temat, przepraszam n/t 18.04.07, 00:26

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka