Gość: Jaro IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 10.10.03, 20:14 Wyszła już druga cześć? BTW: jeśli ktoś nie czytał, to niech pędem nadrobi zaległości. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: d0minika Re: Achaja IP: *.artcom.pl 10.10.03, 20:37 Ja na jakiejś stronie (nie pomne teraz na jakiej) czytałam, że drugi tom miał być we wrześniu. Niestety się nie sprawdziło... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kragmel Re: Achaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 22:46 miała być w sierpniu, potem we wrześniu, teraz zapowiadają na październik/listopad ( www.fabryka.pl/zapowiedzi.php?id=achaja2 ). może się w styczniu doczekamy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
katheryne Re: Achaja 12.10.03, 12:13 Gość portalu: kragmel napisał(a): > miała być w sierpniu, potem we wrześniu, teraz zapowiadają na > październik/listopad ( www.fabryka.pl/zapowiedzi.php?id=achaja2 ). może > się w styczniu doczekamy ;) Witajcie po dluuugiej przerwie Moze i wczesniej, ale tylko polowa:-) To raczej sprawdzona pogloska, takie informacje docieraja do ksiegarzy. Drugi tom mialby ponad 1000 stron i zostal podzielony na dwie czesci. Mam tylko nadzieje, ze trzeci pojawi sie w sprzedazy w mniejszym odstepie czasowym:-) pozdrowienia Kasia Kasiewska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasio Re: Achaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.03, 13:07 To jest raczej zagrywka wydawnictwa, ktore usiluje wepchnac buble przed dobra pozycja liczac, ze sie sprzedadza. Czytalem te ksiazki ktore wydali wczesniej rezygnujac z wydania Achai. Co za dno! Odpowiedz Link Zgłoś