IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 10.10.03, 20:14
Wyszła już druga cześć? BTW: jeśli ktoś nie czytał, to niech pędem nadrobi
zaległości.
Obserwuj wątek
    • Gość: d0minika Re: Achaja IP: *.artcom.pl 10.10.03, 20:37
      Ja na jakiejś stronie (nie pomne teraz na jakiej) czytałam, że drugi tom miał
      być we wrześniu. Niestety się nie sprawdziło...
    • Gość: kragmel Re: Achaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.03, 22:46
      miała być w sierpniu, potem we wrześniu, teraz zapowiadają na
      październik/listopad ( www.fabryka.pl/zapowiedzi.php?id=achaja2 ). może
      się w styczniu doczekamy ;)
      • katheryne Re: Achaja 12.10.03, 12:13
        Gość portalu: kragmel napisał(a):

        > miała być w sierpniu, potem we wrześniu, teraz zapowiadają na
        > październik/listopad ( www.fabryka.pl/zapowiedzi.php?id=achaja2 ).
        może
        > się w styczniu doczekamy ;)

        Witajcie po dluuugiej przerwie
        Moze i wczesniej, ale tylko polowa:-) To raczej sprawdzona pogloska, takie
        informacje docieraja do ksiegarzy. Drugi tom mialby ponad 1000 stron i zostal
        podzielony na dwie czesci. Mam tylko nadzieje, ze trzeci pojawi sie w
        sprzedazy w mniejszym odstepie czasowym:-)
        pozdrowienia
        Kasia Kasiewska
      • Gość: jasio Re: Achaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.03, 13:07
        To jest raczej zagrywka wydawnictwa, ktore usiluje wepchnac buble przed dobra
        pozycja liczac, ze sie sprzedadza. Czytalem te ksiazki ktore wydali wczesniej
        rezygnujac z wydania Achai. Co za dno!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka