Dodaj do ulubionych

MGI AKCEPT

24.02.04, 16:24
Czy ktos tam pracuje/pracowal?
Obserwuj wątek
    • Gość: Mati Re: MGI AKCEPT IP: 157.25.202.* 16.04.04, 12:46
      Tak, praca jest ciężka i jest jej dużo. Ale gdy jest się dobrym, można
      spodziewać się dobrego wynagrodzenia i mieć gwarancję że jej się nie straci.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka