klarys 24.02.04, 16:24 Czy ktos tam pracuje/pracowal? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mati Re: MGI AKCEPT IP: 157.25.202.* 16.04.04, 12:46 Tak, praca jest ciężka i jest jej dużo. Ale gdy jest się dobrym, można spodziewać się dobrego wynagrodzenia i mieć gwarancję że jej się nie straci. Odpowiedz Link Zgłoś